İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altin Internet Turkiye Acildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

ethemgulden

Misafir
Nurg' Alıntı:
Titan Saadet Zinciri Desene
İstediğin gibi yorumla ama bu yorumların sebebi Yusuf Bey' in de söylediği gibi çarpık haberler yazan gazete yazarlarından kaynaklanmakta.Adamlarin düşünme kapasitesi titan la sınırlı .!!!

Z

zeynelkoc

Misafir
dikkat edin arkadaşlar bi 70 milyarda biz ödemiyelim bi titanic zinciri yüzünden

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak zeynel kendini sağlama almış, titanic yazmış :)
Halbuki google reklamı ile 2 ayda 70 milyar kazanır, tazminatı ödersin :)

Z

zeynelkoc

Misafir
akıllı olacaksın ayrıca senin düşüncende güzel 7 ay 960 milyar kazanır sizin şirketi satın alırım

E

erdinc

Misafir
ARKADAŞLAR NEDEN BÖYLE YAPIYOSUNUZ İNANIN ANLAMIYORUM...
BUNA NEDEN GEREK VAR...
TÜRK MAHKEMELERİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRÜYORSUNUZ. TİTAN OLSA VE TİTANA BENZESE MAHKEME SİSTEMİ HİÇ BİR SUÇ OLMADIĞI KARARINI VERİRMİ?SUÇLAMA YAPAN BİR GAZETE YAZARINA KARŞI 70 MİLYARLIK TAZMİNAT DAVASINI KAZANABİLİRMİYDİK?
( bu karar eski sistem yani e-book satışı döneminde yapılan suçlamanın sonucu )

BAKIN BU FORUMDA HEPİNİZ KENDİ AĞZINIZDAN SÖYLÜYORSUNUZ, HERKEZ TARAFINDAN KAZIKLANDIK, KAZIK YİYEYE Bİ HAL OLDUK DİYE KENDİNİZ BEYAN EDİYORSUNUZ, BEN BU SİSTEME GİRDİĞİMDEN BERİ ASLA ZARAR ETMEDİM DEVAMLI KAR EDİYORUM SAADECE KAR VE YENİ SİSTEMLE İLGİ İNANILMAZ ARTTI VE SATIŞLAR İÇİN ÇOK GÜZEL TALEPLER ALIYORUZ 7 GÜNDE ÇOK FAZLA ZİYARETCİMİZ OLDU...
ASLINDA MAHKEME KARARI GAZETEDE YAYINLANDIKTAN VE İLGİLİ KİŞİNİN KÖŞESİNDE ÖZÜR BEYANINDAN SONRA REKLAM YAPMAMIZA BİLE GEREK KALMIYCAK...
SAĞLICAKLA KALIN...

SAYGILARIMLA
ERDİNÇ TATOĞLU

Z

zeynelkoc

Misafir
arkadaşım 960 Milyar gibi komik bi rakam soyliyeceğinize 7 ayda 20 milyar filan deseniz anlıyacam

madem bu kadar para kazanılıyor niye kendini bu kadar yırtıyorsun forumlarda

kazan bu parayı git miami ye al bi porsche bi uçak bi sorski helikopter git dolaş hayatın keyfini çıkar..

haksızsam soyle

biz üye olarak o kadar para kazanacaksan sen başında olarak kimbilir ne paralar götüreceksindir oyle değilmi

Z

zeynelkoc

Misafir
o kadar mesajıma cevap yazdınız bi bu mesaja cevap yok acaba çok mu ileriye gittim

eğer oyle ise yine özür dilerim

E

erdinc

Misafir
özür dilemek erdemliktir...
bir sitenin yöneticisi, embesil.org diye sistem üyelerine hakaret etmesi ve bir moderatorun buna çok komikti diye cevap vermesi, insanı saadece üzer, bunu sıradan bir üye yapsa kaale bile alınmaz fakat bir web sitesinin ileri gelenleri bunu yaparsa biraz kırıcı olur...
en başından beri yapmak istediğimiz reklam ve tanıtımdı ama ne yalan söyliyeyim reklamlarımızı yanlış yapmışta olabiliriz...fazla birşey söylemiycem gerekli tüm acıklamayı Yusuf Bey, zaten yapmış gördüğüm kadarıyla...
Bunu defalarca söyledim, 7 ayda 760 milayar Türkiye için zor bir rakam dedim ama dünyada bu sistemde hatta bu sistemin saadece e-book satılan versiyonuyla kazanıldı ve kazanılmaya devam ediliyor dedim fakat Türkiye avrupada int. kullanıcısı olarak en son sıradadır, kullanankarın çoğuda pasif kullanıcı niteliğindedir dedim ve yine söylüyorum...
Türkiye için bu meblağ biraz zaman alacaktır fakat üye olan herkesin güzel bir geliri olacaktır...
Dediğim gibi YUSUF SEVİM gerekli olan açıklamaları konunun diğer forum başlığında yapmıştır..

SAYGILARIMLA
ERDİNÇ TATOĞLU

Z

zeynelkoc

Misafir
peki siz bu kadar para kazandınız mı ??

kazandınızsa bu para size yetmedi mi ??

ayrıca bu işe girerken herşeyi göze aldınız mı ?? yani ilerisini düşündünüzmü acaba yakalanırsak ne olur diye ?? belirli bi şirketiniz bi adresiniz telefonunuz var mı??

tabi yaşınız 18 den küçükse bunları düşünmenize gerek yok reşit olmadığınız için sizi bekliyen onemli şeyler olmiyacaktır.

E

erdinc

Misafir
peki !!!
tekrar söylüyorum, bu meblağ Türkiyede zaman alacaktır ama kazanılacaktır...

1) reşit olmayan bu sisteme istesede giremez banka hesabı olmalı? ayrıca vergi verebilmesi içinde reşit olmalı...

2) sistemin yasadışı hiçbir yanı yok 1000 kere daha sorun yine söylerim...
mahkeme kararı mevcuttur...

3) ve malum gazete ve yazarının özürünü hepimiz görücez...

4) para karşılığı hizmet satılmakta o zaman ticaret yapan herkez birer suçlu...

5) yıllık kazançlar vergilendirilir ve her üye üstüne düşen vergiyi öder...

Z

zeynelkoc

Misafir
erdinc' Alıntı:
peki !!!
tekrar söylüyorum, bu meblağ Türkiyede zaman alacaktır ama kazanılacaktır...
peki kendiniz kazanmadığınız bi meblağ ı nasıl yeni üye olanlara vaat edebiliyorsunuz??

E

erdinc

Misafir
Çünkü Kesinlikle Olmasi Imkansiz Bir Şey Değil...

Ve Dikkat Ederseniz Bu Vaadde Kesinlikle 7 Ayda Şu Meblaği Kazanacaksiniz Denmemekte, Herkez Çaliştiği Ölçüde Kazanacaği Ve 7 Ayda Nasil Kazanilabileceği Anlatilmakta...
Yani Kişi Hiç Reklam Yapmazsa Hiç Çalişmazsa Bu Parayi Kazanamayacaği Zaten Yazilmakta...

AYRICA
altın internet türkiye sistemi yaklaşık 2 aylık duraklama haricinde 1,5 - 2 aydır hizmette...

Z

zeynelkoc

Misafir
iyide bütün bannerlarda sloganlarda 7 ayda 960 milyar para olarak geçiyor ben bu sistemin başka bi şekilde tanıtıldığını görmedim

E

erdinc

Misafir
evet bannerlarda bu yazılmakta, banner saadece reklam için konulur reklamlar kısa ve öz olmalıdır ki kişiyi sıkmasın...
o bannera tıklandığında tüm açıklamalarda bu anlattıklarım söylenmekte...
yani asla çalışmayacak biri,değil bahsedilen parayı hiç para kazanamayabilir denilmekte...
ve bu paranın nasıl kazanılabileceği anlatılmakta...
BAKIN NASIL KAZANILACAĞI DEĞİL!!!!
NASIL KAZANILABİLECEĞİ!!!!! DİYORUM
ve o bannerlarda 7 ayda 960 milyar KAZANACAKSIN asla denilmemektedir

E

ethemgulden

Misafir
Sistemin 7 Ayda 960 milyar olarak tanıtılması daha çok dikkat çekmek amacı ile yapılmaktadır.Ama o reklamlar eski sistemden kalan reklamlar w.Yeni sistemler birlikte webhosting veya network marketing gibi adlar altındada reklamları görmeniz mümkün olacaktır.Ama sistem daha yeni olduğu için bize kostek değil biraz destek olmaznızı beklerdik.Ama neyse..

E

ethemgulden

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
peki siz bu kadar para kazandınız mı ??

kazandınızsa bu para size yetmedi mi ??

ayrıca bu işe girerken herşeyi göze aldınız mı ?? yani ilerisini düşündünüzmü acaba yakalanırsak ne olur diye ?? belirli bi şirketiniz bi adresiniz telefonunuz var mı??

tabi yaşınız 18 den küçükse bunları düşünmenize gerek yok reşit olmadığınız için sizi bekliyen onemli şeyler olmiyacaktır.

Evet herşeyi göze aldık zaten almasak burada işimiz olmaz.İlerisi için ise yakalancakmıyız diye de bir düşüncemiz de yok çünkü biz yasa dışı veya kişilere zarar veren bir şey yapmıyoruz.18 yaşından küçüklerinde üye olması mümkün değil kendisine ait banka hesap numarası olması gerekir

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nefes tüketiyorsunuz buradaki webmasterlar bunları yemez başka forumlarda şansınızı deneyebilirsiniz. bundan emin olun. fazla da demogoji yapmayın. tamamen laf salatası yapıyorsunuz. buradaki webmasterlar çok güzel bir şekilde uzun zamandır bilgi alışverişi yapıyor. burada kimlerin neler yazdığı belli. herkes birbirini tanıyor. yani sizin anlayacağınız daha fazla zaman kaybetmeyin , kaybettirmeyin bu forumda.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel tavrım ve sorumlu tutulduğum birçok konu içerisinde yer alan "İnternetten Para" bölümünde bu tarz bir başlığın her zaman amacını aşacağı ve yanlış bilgilendirme sebebi olacağı düşüncesi ile başlığı kilitliyorum.

Lütfen bundan sonra iyinet.com forumları içerisinde benzeri davranışları aksettirmeyiniz...

Sevgi ve saygılarla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5