İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altin Internet Turkiye Acildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

ethemgulden

Misafir
ALTIN INTERNET TURKIYE ACILDI BİRAZ GECMISE DONELIM

Arkadaşlar Turkiyeye 2 ay once gelmiş olan bu sisteme bir heves ugruna üye oldum kaybedeceğim bi 70 milyon ne olcakki dedim(su an 80 oldu tabi) Sistemin websitesi hiç te inandırıcı bir dizayna sahip değildi ve verdiği ürün hatta üründe denilemezdi ki nasıl olduda güvendim hiç gözümü kırpmadan parayı yatırdım ve sisteme dahil oldum.Neyse 1 ay oldu 5 üye yaptım onlarda toplam 11 üye yaptılar yani toplam 15 alt üyem oldu hesabıma direk 150 milyon aldım.Tam kazanıyorum derken galiba bu iş olcak diyordum yasal sorunlar Ankara bassavcılığı bu durumla ilgilendi.Sistemin başini ceken 2 kişiyi gözaltına aldılar.Bu sistemi savcıya duyuran da benim site oldu Toplu mail yollarken savcilara faln da yolladım ben tamamen yasal olarak biliyorsum.Avrupadaki yasalara göre tamamen yasal ama turkiye kanunlarına göre internet yasası olmadığı için yasal değilmiş.Dolandırıcılıkla suçlandılar ve dolayısıyla bizde ama mahkeme kararı lehimize oldu.Bu savcılıkta sistemi benim mail reklamlarımdan duymuş iyiki duymuş içimiz rahatladı.Neyse maliyeyle konusuldu gelir vergisi olayı ayarlandı ve sisteme avukat tutuldu.Web sitesi yenilenip istatistik sistemi, subdomain,ve çeşitli ürünleri internetten pazarlama hakkı faln verildi derken birçok ilerleme kaydedildi.Bir ara haksız yere ne olduğunu bile anlamadan dolandırıcılıkla suclanırken su an içim çok rahat.Bu anlattıklarım Altın internette yaşadıklarımdır.Bilip bilmedik her kafadan bir ses çıkıyordu.Neyse buda açığa kavuştu.İnşallah herşey güzel olacak.

ALTIN İNTERNET TURKIYE sistemi gerçekten güvenli ve hizli bir sekilde yayılmaya devam ediyor.Teşekkürler.

Altın internet web sitesi Ayrıntıları bu sitede bulabilirsiniz.

http://napolyon.para24.net

mail: [email protected]

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw sen tüm hayat hikayeni yazsaydın yazmışken. de senin demek istediğin ne. yani ben üyeyim kazanıyorum siz de kazanın mı demeye çalışmışsın; sonuç ne?

E

ethemgulden

Misafir
evet

secret' Alıntı:
yaw sen tüm hayat hikayeni yazsaydın yazmışken. de senin demek istediğin ne. yani ben üyeyim kazanıyorum siz de kazanın mı demeye çalışmışsın; sonuç ne?

Evet arkadasim bu sistem sayesinde kazandım ve yasal yönden bir engel kalmaması beni sevindirdi.İnşallah daha çok kazanacağım.Sistemin iyi kazandırdığını da belirtirim..

E

ethemgulden

Misafir
tikkyboy altın internet sistemi gerçekten çok profesyonel bir şekilde hazırlanıyor.Eskisi gibi değil.Herkese gerçekleri açıkça yazdım.Yalan da söylemiyorum söylememde.Burada herkes fikirlerini paylaşıyor lütfen bir şeyi tamamen öğrenmeden eleştri yapmayalım.İlk önce sor soruştur sonra sorularını soyle sistem hakkındaki iyi veya kötü olarak fikirlerini paylaş.Teşekkür ederim

T

TESADUF

Misafir
tikkyboy' Alıntı:
ne diyeyim ki ben daha... biz akıllanmayız!!!!
:) EVET HAKLISIN BİZ TÜRK MİLLETİ HİÇ AKILLANMAYACAĞIZ VE HERŞEYE BİLİP BİLMEDEN Bİ KULP TAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İNTERNETTEN NE KADAR ANLADIĞINI HİÇ BİLMİYORUM DOSTUM
AMA ŞU AN 50 MB WEB BÖLGESİ 3 ADET POP3 MAİL C.PANEL VE DAHA BİRÇOK ÖZELLİĞİ ÖMÜR BOYU SATIN ALMAYA KALKSAN SENCE NE KADAR ÖDEMEN GEREKİR...?
SEN FAZLA UĞRAŞMA BEN SANA SÖYLEYEYİM ÇOK BASİT HOSTİNG ŞİRKETLERİNDE DAHİ YILLIK EN AZINDAN 20$ GİBİ BİR RAKAM VERMEN LAZIM
AMA BU ADAMLAR SANA BU ÖZELLİKLERİ 80 MİLYONA HEMDE ÖMÜR BOYU VERİYORLAR :)
BİRAZ ARAŞTIR
SONRA YAZ. BURASI TÜRKİYE VE BİZİM TÜRKİYEMİZ VE BAŞKA TÜRKİYE YOOOKK. HABER BULDUM DEYİP ETRAFA ÇAMUR ATAN ABİDİK KUBİDİK Bİ DÜNYA GAZETECİ VAR ZATEN YETERİ AKDAR ONLARIN SAÇMALIKLARINI OKUYORUZ. İNSANLAR BİRŞEYLERİN MÜCADELESİNİ VERİRKEN ÖNCE Bİ ANLAYIN SONRA ÇAMUR ATIN. YANİ ARAŞTIRIN LÜTFEN :)
SAYGILAR

T

tikkyboy

Misafir
polemiğe girmeye gerek yok yıllardır işin içinde olan ark.lar zaten ne yapacaklarını biliyorlar ama bu işten anlamayanlara üzülüyorum ben sadece. neyse tesadüf ve diğerleri size başarılar, bol kazançlar :)

E

ethemgulden

Misafir
TESADUF' Alıntı:
:) EVET HAKLISIN BİZ TÜRK MİLLETİ HİÇ AKILLANMAYACAĞIZ VE HERŞEYE BİLİP BİLMEDEN Bİ KULP TAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İNTERNETTEN NE KADAR ANLADIĞINI HİÇ BİLMİYORUM DOSTUM
AMA ŞU AN 50 MB WEB BÖLGESİ 3 ADET POP3 MAİL C.PANEL VE DAHA BİRÇOK ÖZELLİĞİ ÖMÜR BOYU SATIN ALMAYA KALKSAN SENCE NE KADAR ÖDEMEN GEREKİR...?
SEN FAZLA UĞRAŞMA BEN SANA SÖYLEYEYİM ÇOK BASİT HOSTİNG ŞİRKETLERİNDE DAHİ YILLIK EN AZINDAN 20$ GİBİ BİR RAKAM VERMEN LAZIM
AMA BU ADAMLAR SANA BU ÖZELLİKLERİ 80 MİLYONA HEMDE ÖMÜR BOYU VERİYORLAR :)
BİRAZ ARAŞTIR
SONRA YAZ. BURASI TÜRKİYE VE BİZİM TÜRKİYEMİZ VE BAŞKA TÜRKİYE YOOOKK. HABER BULDUM DEYİP ETRAFA ÇAMUR ATAN ABİDİK KUBİDİK Bİ DÜNYA GAZETECİ VAR ZATEN YETERİ AKDAR ONLARIN SAÇMALIKLARINI OKUYORUZ. İNSANLAR BİRŞEYLERİN MÜCADELESİNİ VERİRKEN ÖNCE Bİ ANLAYIN SONRA ÇAMUR ATIN. YANİ ARAŞTIRIN LÜTFEN :)
SAYGILAR

Evet sadece onlarla kalsa... ALTIN İNTERNET TURKIYE sisteminde ürün satış hakları satışlardan pay hakkı.Vede tabiki alt üye derinliğiyle 7 ayda 960 milyar parolası.(Ne kadar buna bende inanmasamda.Avrupada 7 ayda 500.000 Euro diye geçiyor bu sistemlerin adı.Ve kazanan birçok kişi olmuş bu sistemle.Çünkü türkiyede avrupadaki gibi ilgi olmayacağını tahmin ediyorum bence 2 yılda 960 milyar :)

E

erdinc

Misafir
ARKADAŞLAR, LÜTFEN ALTIN İNTERNET TÜRKİYE SİSTEMİNİN YASALLIĞI HAKKINDA TÜM ŞÜPHELERİNİZİ [email protected] veya [email protected] adreslerine sorarak öğrenebilirsiniz...bu adresteki kişi sistemimizin avukatıdır...
Bende altın internet türkiye üyesi olarak sistemden gayet memnunum, ayrıca sistemi kuran kişinin yargılandığı ve asla bir suç teşkil etmediği için serbest bırakıldığı mahkeme kararları sistemde mevcuttur...

SAYGILARIMLA
www.superticaret.para24.net

E

ethemgulden

Misafir
Erdinc sende durumlar nasıl kardeş anlat bakalım (altın internet hakkında)

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya iki senedir bay geldi, her yerde bu reklamdan. Deliriyolar adamlar alt üye bulacaz diye. Cem yılmaz'ın milenyum showunda, paranı bulunuşuyla ilgili bi bölüm vardı, hatırlarsanız. bunların durumu da aynı ona benzedi.

E

ethemgulden

Misafir
Evet yine biz

hayrettinbas' Alıntı:
Ya iki senedir bay geldi, her yerde bu reklamdan. Deliriyolar adamlar alt üye bulacaz diye. Cem yılmaz'ın milenyum showunda, paranı bulunuşuyla ilgili bi bölüm vardı, hatırlarsanız. bunların durumu da aynı ona benzedi.
Evet Yine biz!! Ya biraz saygılı olsan ne olur.Yine mi siz diye karşılıyorsun.Herkesin kafasında kötü izlenim bırakıyorsun bizide aşağılıyorsun..Ayıp..!! Bu arada Altın İnternet Türkiye Daha yeni bir sistem 2 yıldır değil 2 Aydır Faaliyette..

N

Nurg

Misafir
Bu altın internet
le ilgili forumlara yazı yazan insalar
kendi altın internet sisteminin sahipleridir.
sanki kullancıymış gibi yazı yazıyorlar...
bu kadar para kazanmak kolay olsaydı kendiisi insanlara para kazandırmak için uğraşmıyıp miami de otururdu ..

E

ethemgulden

Misafir
al işte..

Nurg' Alıntı:
Bu altın internet
le ilgili forumlara yazı yazan insalar
kendi altın internet sisteminin sahipleridir.
sanki kullancıymış gibi yazı yazıyorlar...
bu kadar para kazanmak kolay olsaydı kendiisi insanlara para kazandırmak için uğraşmıyıp miami de otururdu ..

Al işte sende okumadan araştırmadan yazı yazan tiplerdensin kardeş kusura bakma ama senin gibiler yüzünden biz geri kalıyoruz ülke olarak :( Bir şeyi araştırmadan hemen vuruyorsunuz damgayı.Yargısız infaz gibi..!! Bir kere sistemin nasıl işlediğini sor nedir bu iş de.Sistem alt üyelerle işliyor alt üyeler olmadan ne miami ne biyer olur.Zaten alt üye kazançlarından büyük gelir elde edilecek.Bu arada herkesin bir kişi olduğunu ve sistemin başı olduğumuzu söylemişssin.Böyle birşey yok sistem şu anda 300 e yakın üyeye sahip ve bizde sistemin üyeleriyiz.Olay bu !!

N

Nurg

Misafir
Al işte sende okumadan araştırmadan yazı yazan tiplerdensin kardeş kusura bakma ama senin gibiler yüzünden biz geri kalıyoruz ülke olarak Bir şeyi araştırmadan hemen vuruyorsunuz damgayı.Yargısız infaz gibi..!! Bir kere sistemin nasıl işlediğini sor nedir bu iş de.Sistem alt üyelerle işliyor alt üyeler olmadan ne miami ne biyer olur.Zaten alt üye kazançlarından büyük gelir elde edilecek.Bu arada herkesin bir kişi olduğunu ve sistemin başı olduğumuzu söylemişssin.Böyle birşey yok sistem şu anda 300 e yakın üyeye sahip ve bizde sistemin üyeleriyiz.Olay bu !!

Y

YusufSevim

Misafir
Titan Saadet Zinciri diyen bir Gazete (adi gizli kalsin) 6 ay sonra özür yazisi yayinlayacak + 70 Milyar Tazminat ödeyecek. Fazla söze gerek yok lütfen suclamalarinizda kullandiginiz sözlere dikkat edin.

Saygilarimla

Yusuf Sevim
Altin Internet Türkiye Sisteminin kurucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5