İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altin Internet Türkiye Yeni Sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V

Vasvas

Misafir
Evet arkadaşlar,buraya daha öncede mesaj atmıştım ve tabiki sistemin olumsuzlukları yüzünden gereken ilgiyi görmedi.. Ancak; 20-25 günlük aradan sonra ALtın İnternet Türkiye sistemi tekrar yayina basladi hem daha profesyonel hem daha yararlı...bu sistem kesinlikle ve kesinlikle yasal hale getirildi...
Sistem tamamen değiştirildi artık sisteme 3değişik paketten birini satın alarak giriyorsunuz..ama 3.paket yani Reseller paketi,bütün avantajlari ile hizmetinizde..Lafı uzatmadan paketleri açıklayayım

1) Küçük Web Paketi
Kücük Paket henüz Internet ortaminda bir web alani veya isim sahibi olmamis kisiler icin ideal ve cok uygun bir pakettir. Diger kuruluslarda aylik belli bir ücret ödeme zorunlulugu bulunurken Altin Internet´in sundugu web Paketlerinde kesinlikle tek bir ödemeyle sözkonusu hizmetlere ömür boyu sahip olabilirsiniz.Bu paketle;
- 30 MB Web alani
- 600 MB aylik traffic (Bantwith)
- FTP girisi
- Türkce cPanel
- 1 x Subdomain
- 1 x E-Mail adresi

Tek ödemeyle ömür boyu sahip olabileceksiniz...

2) Büyük Web Paketi
Yine Kücük Web paketindede oldugu gibi Büyük web paketindede sözkonusu hizmetlere tek ödemeyle ömürboyu sahip oluyorsunuz ancak Büyük paketteki avantajlariniz sunulan ürün ve hizmetlerin daha genis kapsamli olmasindan ibarettir.
- 50 MB Web alani
- 1000 MB aylik traffic (Bantwith)
- FTP girisi
- Türkce cPanel
- 1 x Subdomain
- 3 x E-Mail adresi
- ve daha bircok hizmet...

3) Reseller Paketi
Reseller Paketinin en büyük özelligi sözkonusu Web hizmetlerini kullanmanizin yanisira Altin Internet Türkiye Sisteminin sundugu ve ilerde sunacagi binlerce ürünü pazarlama ve kazanc elde etme imkanini elde etmenizdir.
- 50 MB Web alani
- 1000 MB aylik traffic (Bantwith)
- FTP girisi, Türkce cPanel vs...
- Büyük paketde bulunanlarin hepsi +
- Reseller Subdomain ve buna ait bircok özel hizmet...

Unutmayın Reseller paketi ile çok kısa sürede çok para kazanabilirsiniz...
Küçük Web paketi 40 milyon TL
Büyük Web Paketi 60 milyon TL
Reseller Paketi 80 milyon TL

gerekli açıklamalar ve sistem hakkında tüm bilgiler sistemde mevcuttur..
www.sipsakpara4u.de.vu
MSN: [email protected]

Olumlu,olumsuz her soruya açığım..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yasallığına dair açıklamam:

1- adına hizmet sattığınız site şirkete değil almanyada yaşayan bir vatandaşa aittir..
2- network marketing hizmetinin verilebilmesi için şirket statüsüne sahip olunmalı.
3- yapılan iş serbest meslek değildir. ilgili kanunlarca betimlenmesi yapılmıştır. dolayısı ile vergilendirmesi normal olarak yapılacaktır.
4- reseller yada pazarlama elemanı olmanız için şirketle yazılı sözleşme yapılmalı ve iki tarafta şartları kabul ettiğini belirtmeli.
5- ürününü sattığınız şirket kendi ürünü hakkında satış beyannamesi veya fatura kesmeli. şayet vergi kaydınız (vergi tabelası) varsa gerekli beyannameleri kendi şirketiniz adına kesmelisiniz.
6- hizmetini sattığınız network marketing şirketi hem sizi hemde müşterilerini mağdur etmemek için "doğrudan satış derneği"nin üyesi olmalı. www.dsd.org.tr

bunlar işin resmi yanı birde piyasa olarak ele alalım;

1- maalesef Türkiye içerisinde sizin 900 küsür milyarlık kazanç elde etmesini sağlayacak müşteri potansiyeli yok.
2- bahsettiğiniz sistemin vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi kanıtlanmamış.
3- verdikleri hizmetin daha iyisini ve daha kalitelisini veren onlarca Türk ve yabancı resmi nitelikli şirketler var.
4- sistemi kuran kişi hakkında savcılıkça soruşturma yapılan bir kişi. bilmem ne kadar güvenilir bu şahsa.

ben bunları gelecekte insanların başı ağrımasın diye yazıyorum yoksa bu insanlara belli bir garezim yok... ama benim tavsiyelerimi -ki bunlar tecrübe ve bilgiye dayanmakta- dinleyip dinlememek size kalmış. ama unutmayınki ben geçmiştede haklı çıkmıştım bu günde haklı çıkacağım. buna kimsenin şüphesi olmasın...
iyi çalışmalr...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Sayın Vasvas,

Bu işi yapan biri olarak ne kadar kazandınız? 960 milyar kazanmak keşke kolay olsaydı...

T

TESADUF

Misafir
Dostun Sen Geçmişte Ne Kadar Hakli Çikmiştin Bunu Herkes Gördü Sanirim
Ama Şu Var
Bana Adini Soy Adini Verirsen Seninde Bu Bahsettiğin Dernekle Aranda Ne Gibi Bir Münasebet Var Neden Bu Sistemle Ilgili Yazilan Bütün Forumlarda Hep Bu Derneği Lanse Ediyorsun Bunu Çok Merak Ettim
Bende Bunu Araştirmak Istiyorum
1. Internetten Yapilan Pazarlamalarda Ya Da Satişlar Da Yurtdişindan Aldiğin Bir Ürün Için Sana Kaç Kere Fatura Kestiler
Ya Da Yurtdişindan, Internet Üzerinden Hiç Ürün Satinaldinmi? Adina Satiş Yapilan Site Sadece Almanyada Satiş Yapan Bir Vatandaşa Değil Ayni Zamanda Resmi Bir Vergi Kaydi Bulunan Bir Vatandaşa Aittir. Bu Satişlarin Faturalari Mail Yoluyla Satin Alan Müşteriye Gönderilir.
2. Ben 9 Yildir Internet Üzerinden Farli Yöntemlerle Satiş Yapiyorum
Siteme Ürünlerin Reklamlarini Koyuyor Ve Bu Ürünleri Pazarliyorum.
Yakinda Türkiyede De Internet Yasalari Çiktiğinda Bakalim Sizler Böyle konuşabilecekmisiniz.
3. İnternette bir sisteme üye olduğunuzda üyelik koşulları diye yasal bir açıklama bulunur ve bunu üye olan kişi kabul etmediği taktirde sisteme zaten üye olamaz bunuda üye kayıt panelinde bir tiker ile sağlarsınız. mesela siz bu foruma üye olurken forum kurallarını okuduğunuza ve kabul ettiğinize dair bir kutucuğu işaretlemişsinizdir mutlaka. bu da yasal durumlarda delil olarak kullanılır.
4. türkiyedeki WEB SİTESİ SAHİPLERİNİN YURT DIŞINDA TUTULAN SERVERLARA YILDA KAÇ PARA HARCADIKLARINI BİLİYORMUSNUZ ? BIRAKIN UĞRAŞMAYIDA PARAMIZ BARİ BU TİP SİSTEMLERLE ÜLKEMİZDE KALSIN.
5. AMA YOK BEN İNSANLARI ÜRKÜTÜP BU DERNEĞİN ÜYE SAYISINI ARTTIRACAĞIM DİYE BİR AMACINIZ VARSA BUNA DA BİR SÖZÜM YOK
İYİ ÇALIŞMALAR İLERİM
SAYGILAR...

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-book satarak 960 milyar kazanabileceksiniz diye vaatler vererek saadet zinciri kurmaya çalışan iki kişinin tutuklandığını hatırlatmak isterim.(sanırım bu sistemi biraz değiştirip tekrar sunuyorsunuz)

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enayiyle parasi eninde sonunda ayrilirlar sozu geldi aklima hernedense ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sorular ve cevapları...

Ama Şu Var
Bana Adini Soy Adini Verirsen Seninde Bu Bahsettiğin Dernekle Aranda Ne Gibi Bir Münasebet Var Neden Bu Sistemle Ilgili Yazilan Bütün Forumlarda Hep Bu Derneği Lanse Ediyorsun Bunu Çok Merak Ettim
Bende Bunu Araştirmak Istiyorum
Adım Erman Cem Gedik Nüfus kaydım İstanbul. Bu sistemle ilgili yazdığım yazılarda ilk defa DSD hakkında bilgi veriyorum. Bu derneği lanse etmemin nedeni yapılan işin ne şartlarda yapılması gerektiğini bildirmek...

1. Internetten Yapilan Pazarlamalarda Ya Da Satişlar Da Yurtdişindan Aldiğin Bir Ürün Için Sana Kaç Kere Fatura Kestiler
Ya Da Yurtdişindan, Internet Üzerinden Hiç Ürün Satinaldinmi? Adina Satiş Yapilan Site Sadece Almanyada Satiş Yapan Bir Vatandaşa Değil Ayni Zamanda Resmi Bir Vergi Kaydi Bulunan Bir Vatandaşa Aittir. Bu Satişlarin Faturalari Mail Yoluyla Satin Alan Müşteriye Gönderilir.
hepsinde kestiler faturayı. aylık $500 civarı yurtdışı harcamam var normal fatura kesilmediği zaman invoice adı verilen e-faturalardan kesildi. O bahsettiğin vatandaşın kim olduğunu ne saçma işlerle uğraşıp dolandırıcılık yaptığını herkes biliyor. Unutmaki bu gün terörist veya tecavüz yada herhangi yasadışı bir olayla yargılanan şahıslarında vergi kaydı var...

2. Ben 9 Yildir Internet Üzerinden Farli Yöntemlerle Satiş Yapiyorum
Siteme Ürünlerin Reklamlarini Koyuyor Ve Bu Ürünleri Pazarliyorum.
Yakinda Türkiyede De Internet Yasalari Çiktiğinda Bakalim Sizler Böyle konuşabilecekmisiniz.
İstersen bir asırdır satış yapıyor ol mevzuata aykırı iş yaptığın zaman ben yine karşında olurum. Yasalar çıktığı zaman ben yine üşenmiycem açığını bulcam.

3. İnternette bir sisteme üye olduğunuzda üyelik koşulları diye yasal bir açıklama bulunur ve bunu üye olan kişi kabul etmediği taktirde sisteme zaten üye olamaz bunuda üye kayıt panelinde bir tiker ile sağlarsınız. mesela siz bu foruma üye olurken forum kurallarını okuduğunuza ve kabul ettiğinize dair bir kutucuğu işaretlemişsinizdir mutlaka. bu da yasal durumlarda delil olarak kullanılır.
Bilmem kaç ayda 900 küsürat milyar lafını duyan cahil bir insanın şartnameyi okuyacağı kesinlikle şüphe uyandırır. Kaldıki yazmış olduğununz kurallar açıklayıcı ve uyarıcı bir içeriğe sahip değil. Ayrıca mevzuata göre bu tür kuralların yayınlandığı sayfaların ilgili makamlara günlük olarak bir kopyasının gönderilmesi lazım acaba siz hiç bu sayfaları Valilik ve Emniyet genel müdürlüğüne gönderdinizmi? Yani kısaca bu koşul ve açıklamalar hukuken bağlayıcı nitelik taşımaz...

4. türkiyedeki WEB SİTESİ SAHİPLERİNİN YURT DIŞINDA TUTULAN SERVERLARA YILDA KAÇ PARA HARCADIKLARINI BİLİYORMUSNUZ ? BIRAKIN UĞRAŞMAYIDA PARAMIZ BARİ BU TİP SİSTEMLERLE ÜLKEMİZDE KALSIN.
iyi güzel yazıyosunda boş yazıyosun. para Tr de kalsın iyi güzelde malum sistem niye almanyada SCHLUND.DE adlı bir sitenin serverlarında tutuluyor? Ayrıca sistemin başındaki adam almanyada para TR ye değil almanyaya uçacak.

5. AMA YOK BEN İNSANLARI ÜRKÜTÜP BU DERNEĞİN ÜYE SAYISINI ARTTIRACAĞIM DİYE BİR AMACINIZ VARSA BUNA DA BİR SÖZÜM YOK
İYİ ÇALIŞMALAR İLERİM
SAYGILAR...
Yaw bi derneğin sitesine gir bak ne amaçla kurulmuş, öyle herkesi üye olarak kabul ediyormuymuş. walla çok boş adamsın. bilmeden yazmak kolay tabi , senin kim olduğun kime çalıştığın önemli aslında burada. niye savunuyosun?

ewt Tesadüf açıklamanı bekliyorum. insanlar bilgilensin neler oluyor...

E

erdinc

Misafir
ARKADAŞLAR, LÜTFEN ALTIN İNTERNET TÜRKİYE SİSTEMİNİN YASALLIĞI HAKKINDA TÜM ŞÜPHELERİNİZİ [email protected] veya [email protected] adreslerine sorarak öğrenebilirsiniz...bu adresteki kişi sistemimizin avukatıdır...
Bende altın internet türkiye üyesi olarak sistemden gayet memnunum, ayrıca sistemi kuran kişinin yargılandığı ve asla bir suç teşkil etmediği için serbest bırakıldığı mahkeme kararları sistemde mevcuttur...

SAYGILARIMLA
www.superticaret.para24.net

Y

YusufSevim

Misafir
Fazla Söze gerek yok!!!

Sayin Arkadaslar,

ben Yusuf Sevim Altin Internet Sisteminin Türkiye´ye getiren ve sunan kisi olarak tüm yasal elestirileri ve sorumlulugu üstleniyorum ve izninizle yapilan haksiz suclamalara karsi kendi sözlerimle kendimi savunmak istiyorum.

1. Adina Hizmet satilan kisi söylendigi gibi bir Sirket degil ancak Almanya´da yasan bir vatandasa yani bana ait ancak bu vatandas Elinde bulunan Dünya genelinde Ticaret izni belgesiyle ticaret belgesinde kayitli olan bütün hizmetleri ve sinirsiz miktarlarda satma ve pazarlama yetkisine sahip ve burada yapilan satista en ufak bir yasadisi ürün hizmete sunulmnuyor yaniliyorsam söyleyin lütfen!!!

2. Yanlis veya Yalan !!! Kesinlikle ben Almanya´da yasayan bir vatandas olarak Dünya geneline istedigim ürün ve hizmeti pazarlama hakkina sahibim (Legal ürün ve hizmet olmak sartiyla). Bu yüzden sözkonusu aciklamanizida yalanlamak veya yanlislamak zorunda kaliyorum!!!

3. Haklisiniz Altin Internet Pazarlama ortaklari bu isden elde ettikleri kazanclarini "Serbet Meslek kazanci" olarak degil "Diger Kazanclar" olarak vergilendirmekleri gerektigi dogrusunu henüz ögrendim ve Sitede gerekli bilgileri düzelterek yayina sundum!!!

4. Kanaatimce yanlis ancak arastirmalar Proof. Dr. Mehmet Yigit tarafindan sürdürülmekte ve yaklasik 15 gün icinde konuyla ilgili belgeler sunulacaktir!!! Türkiye´de herkes www.ebay.com üzerinden istedigi ürünü istedigi sekilde satabiliyor ve ebayede sattigi ürünün degerine göre bedel ödüyor ancak burada herhangibir imzali veya kagida yazili anlasma yapilmiyor. Simdi gerekce olarak E-Bay yabanci bir kurulus veya Firma oldugunu söyleyecek olursanir unutmayinki bende ayni sekilde yabanci bir Ülke´den hizmet sunuyorum!!! Hizmetlerin sunuldugu Serverlar Amerikada ve Hizmet sunan sahis ise Almanya´dan bu durumda ebayle yapilan islemlerde gecerli olan hükümler ayni sekilde benimle yapilan islemlerdede gecerli olmalidir. (Bu konuda kesin konusamiyorum cünkü maalesef henüz Türkiye´de konuyla ilgili somut kanunlar bulunmamaktadir). Sayet ebay in sundugu hizmet farkli diyorsaniz, benimle ayni sekilde birsürü reklam sirketi yurt disinda bulunan türkiye´deki insanlara reklam yazilarini okuyarak, yeni reklam okuyacak insanlari bularak, belli reklamlari insanlara tiklatarak para kazanma vaadinde bulunuyor ve ayni zamanda kazanclarini bir cek ile adreslerine gönderiyor ancak bu kuruluslarda yazili bir anlasma yapmiyor (örnegin google.com) ve emin olunki Altin Internet Sisteminde sunulan dijital anlasma en az bu bahsettigim dünyaca ünlü sirketlerin sunmus oldugu dijital anlasmalar kadar güvenli ve gecerlidir.

5.) Ben Ticaret hakki bulunan bir kisi olarak herkese dijital ürün kesme yetkisine sahibim ve su an dahi olsa taleb eden herkese sözkonusu faturayi kesmeyi kabul ediyorum ve önümüzdeki 15 gün icinde otomatik olarak dijital faturalarin tüm hizmetlerden faydalanan kisilere gönderileceginin müjdesinide buradan veriyorum.

6.) böyle bir gerekce olamaz bu sadece bir tavsiye olarak kabul edilebilir ve gerektiginde bu tavsiyeye uyabilirimde ancak ilk olarak Sistemin bütün Teknik calismalarinin sonlandirilmasi konusunda sürmektedir calismalarimiz.

Piyasa olarak ele aldiginiz konular:

1. 900 küsür Milyar TL elde edebilmek icin 78.000 kisiye satis yapilmasi gerekiyor sizce Türkiye´de 78.000 insan Internet kullanmiyormu??? Kesinlikle yanlis ve asilsiz 1 iddia + 06/2005 yilindan sonra ayni sistem ve kullanicilar ile Ingilizce olarak dünya genelinde hizmet verilmesi hedefleniyor yani dünya genelinde 700 Milyonda fazla bir kitleye hitab edilecek ve böylelikle sözkonusu fiyatlar ile yanlizca reseller satisi yapilmasi halinde bile bugün itibariyle 9000 kisi sözkonusu kazanci elde edebilir + hergün internet kullanicisi sayisi artmakta + yanlizca reseller üye kaydederek degil örnegin Bilgisayar gibi binlerce ürünün satisina vesile olarakta kazanc elde etmek mümkün olacak 01.11.04 tarihi itibariyle + Reseller üyelik fiyati ilerde 80 Euro olarak belirlenecek ve sözkonusu kazanca yanlizca reseller paket satisiyla dahi 2 kati insan ulasabilecek.

2. Bunun icin henüz bir belge almamiz mümkün degil kusura bakmayin henüz hizmete basladik ve arzu eden 15 gün icinde bütün hizmetleri kullandiktan sonra parasini geri alabilir ve hizemti sonlandirabilir + arzu edenler demo giris panelimizi kullanarak bigli yükleyerek bütün hizmetleri sinirsiz kullanarak kalitemizi kendisi onaylayabilir ve böylelikle sözkonusu kanittan cok daha fazlasi sunulmus olur.

3. Bahsettigimiz 50 MB Webalani, 1 GB aylik traffik, 1 x Subdomain, 3 adet E-Mail adresi, Türkce cPanel ve daha bircok Script ve hizmet destegini yanlizca 60 Milyon TL gibi cüzzi bir fiyata (en az 1 yil olmak üzere) ömür boyu arti ücret taleb etmeden sunan 5 den fazla Türkce hizmet veren sirket veya kurulus söyleyebilirseniz bu yorumunuzu kabul edecegim aksi taktirde buradada yanlis yorum ve iddia ortaya atilmis kabul ediyorum!!!

4. Evet burada haklisiniz. Hakkimda savcilik sorusturma yapildi ancak size sunu söylemeliyimki gazetede cikan bütün haberler yalandir ve kesinlikle ne bir gözalti sözkonusu olmustur nede titanvari bir suclama. Kisaca sunu söyleyebilirim: Sizinde bir Türk vatandasi olarak daha iyi bileceginiz gibi güzelim Türkiye´de onca dürüst ve serefli insanin arasinda Serefsiz, ün, kariyer ve mertebe icin gereksiz isler pesinde kosan ve sucsuz insanlari suclu göstermekten kacinmayan hatta bunun icin mahsun insanlari dava etmeye tesvik etmekten geri durmayan bir sürü haysiyetsiz insanda bulunmakta.
29.07.2004 öglen vakti mail araciligiyla bir üyemin Sorgusu alindiktan sonra Mahkemeye cikartilacagini ögrendim ve ayni gece ucakla sözkonusu üyemin maguduriyetini bütün sorumlulugu üstlenerek birnevi azaltmak icin Türkiye´ye gledim. Ertesi gün Sabah vakti yorgun bir sekilde karakola gittim ve sözkonusu aciklamayi yaparak üyemin birseyden haberinin olmadigini ve kesinlikle Sistemle ilgili bütün sorumlulugun bana ait oldugunu acikladim ve ancak Türkiye´ye ulastiktan sonra Telefon aracilgiyla sikayetci olan kisiler tarafindan ögrendimki bu kisiler esiyle birlikte sisteme üye olduklari icin ifadeleri alinmak üzere karakola davet edilmisler ve (simdi burada aciklamak istemiyorum) cesitli saptirmalar ve tehditler sonucunda bir üst üyelerinde sikayetci olmalarinin kendileri icin daha saglikli olacagi kanaatine vararak davaci olmuslar akabinde telefinda görüsmemizde kendileri davaci olmalarindan dolayi pisman olduklarini ve kesinlikle sahsi bir sikayetlerinin bulunmadigini ve sikayetlerini hemen geri alabileceklerini belirttiler. Bu bilgilere istinaden bende sucüstü mahkemede ifade verdim ve sonuc itibariyle Hakim hanim aynen söyle söyledi " Valla ben bir suc göremedim bu sebepten dolayi beraatine karar veriyorum savci arzu ettigi taktirde itirazda bulunabilir" Simdi olaylarin detayina girmek istemiyorum ancak olay bundan ibaret. Ve gazetede ve forumlarda cikan bütün haberler yalan. Sözkonusu yalan haber yayinevlerine ve haber cikmasina sebep olan kisiler hakkinda dava icin gerekli islemler yürütülmektedir ve tahminen 70 Milyar tazminat beklenmektedir.

Evet ve gelelim Forumdaki en son cirkin suclamalara:

Arkadaslar herkesin insan oldugunu, yanlislar yapabilecegini ve sinirli olmasi halinde istemedigi cümleleri kullanabilecegini biliyor ve ona göre sakin bir sekilde cevap yazmaya calisiyorum.

Erman bey, Benim aylik 800 Dolar Yurtdisi harcamam var ancak talep edilmedigi sürece calistigim 3 server firmasindan hicbiri bana fatura kesmiyor bunlarin hepsi dolandiricimi simdi ???

Dolandiric diye beyan ettigin kisi yani ben emin olunuzki en az sizin kadar dürüst ve vijdani olan bir insanim. Bundan hic süpheniz olmasin. Dikkat edin bir daha mahkemeye cikmayacagim demiyorum ama SUCLU ve DOLANDIRICI OLMADIGIMI üstüne basa basa beyan ediyorum ve bunun aksinide kimse önesüremez. Hakkimda ne bir ceza var nede verilmis bir karar bu durumda siz sözlerinizde bu konuda dikkat etmeniz gerekir.

900 Milyar kazanmayi okuyan cahil bir insan sayet okumayi biliyorsa devaminda bu parayi nasil kazanabileceginide okuyacaktir bundan süpheniz olmasin.

Örnek olarak söylüyorum: bir Türkcell telefon sirketi reklamini yaparken aileni bedava ara diye reklam yapiyor ve alttan JET hiziyla arkadasini ararsan dakikasi 50 kontör diye bir yazi geciyor. Bu gibi reklamlari yapan kuruluslar dolandirici degilde Altin Internet Sitesinde 500 yerde KOOOCAMAN yazilarla sistemde kimler nasil kazanir kimler nasil kaybeder diye aciklamalarda bulunan BENMI dolandiriciyim??????

Elinizi vijdaniniza koyun ve samimi olarak kendinizi benime yerime koyduktan sonra düsüncenizi söyleyin... BU ISIN NERESI DOLANDIRICILIK????

Almanya´da ayni ve hatta cok daha ilerlemis bir halde yillik girosu 10 Milyon Euro nun üzerinde olan size en az 5 tane kurulus ismi verebilirim.

örnek 1. Almanya´nin en büyük web hizmetleri ve DSL sunucusu www.1und1.de bu sirkette ayni sekilde insanlar üzerinden ürünlerini pazarliyor ve kar payi dagitiyor.

örnek 2. www.Joker-x.de bunlarda bos MS WORD yazilimlarini 87 Euro´ya satiyor ve 19 ay icinde 150.000 den fazla üyeleri var + devletten tesvik aliyorlar... Yani dolandirici demiyorlar

örnek 3. www.infomails.de Almanya´nin en büyük email okumalarina para ödeyen sirketi E-Mail okuma basina 1 cent ödeyerek insanlara 1 Milyon Euro kazanmayi vaad ediyor ama bunlarda devletten tesvik aliyor ve dolandirici sayilmiyor....

.... Yukarda bahsettigim sirketler ve kuruluslar gibi daha onlarcasi basarili bir sekilde calisiyor televizyonlara reklamlarini veriyor cok kazaniyor ve kazandiriyor ayrica emin olunki hicbirinde Altin Internet´te oldugu kadar uyari yer almiyor bütün aciklamalarini kazanma vaadleri üzere gizli cümlelerle yapmiyor ve hic vijdan sesi dinlenmeden dediginiz gibi "aptal anlamaz" diye düsünmemisler...

Y

YusufSevim

Misafir
Benim diyeceklerim bundan ibaret yazdiklarima inanmayan veya kanit veya belge görmek isteyen [email protected] mail adresine email gönderebilir mahkeme ara karari dahil arzu edilen belge ve kanit cevap olarak gönderilecektir.

Saygilarimla

Yusuf Sevim

Y

YusufSevim

Misafir
Bu arada Altin Internet´le ilgili bir müjdem daha olacak su an görüsmeler ve calismalar sürmekte ve mümkün oldugu taktirde sinirsiz DIALUP baglantisinada üyelerimiz tek bir ödemeyle sahip olabilecekler.

Sanirim bu haberim Forum´da kendi satisini korumaya calisan sömürücülerin canini oldukca SIKACAKTIR.

Saygilarimla

Yusuf Sevim
Altin Internet Türkiye Sorumlusu

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya anlatosunuzda bu sistemi hangi altyapı ile sunacaksınız.Kapasiteniz nedir?Hangi teknolojileri kullanıorsunuz.?

Y

YusufSevim

Misafir
Hangi sistemden bahsediyorsunuz beyefendi???

Hosting hizmeti icin ev1servers in sundugu serverlari kullaniyoruz.

Diger DIALUP icin ise henüz bir anlasma veya söz yok yanlizca görüsülüyor ve sayet gücümüz yeterse gerekli aciklamayi sitemizde okuyabilirsiniz.

Sakin kimse bunu bir vaad olarak algilamasin yanlizca görüsülüyor dedim.

hayrettinbas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya var ya harbiden büyük sıkıyorsun haa.
ama takdir ettim. büyük düşünüyorsun. Vurdum mu pis vurayım diyorsunuz. Bu iş tarikat olayına döner haberin olsun, hep öyle olmuştur.
arkadaşım hiiç geveleme.adam gib itiraf et. titan zincirinin modifiye halisiniz. boş işlerle uğraşıyorsunuz. 80 milyon ver, milyarder ol. iyi be. ben boşuna tez yazıcam diye heder oluyorum. çok iyisin ya. hakkaten cesaretini takdir ediyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
burada hepimiz aklı başında insanlarız

yani burada müşteri bulman zor başka platformlarda ara

mesela embesil.org olabilir

E

erdinc

Misafir
Sayin Zeynel Koç
Laflariniza Dikkat Edin Akli Başinda Olabilirsin Biz Altin Internet Üyesi Olarak Akli Başinda Olmayan Insanlarmiyiz? Bu Nedemek Oluyoo....
Isminin Altinda Yönetici Yaziyo Lütfen Sana Yakişani Yap...
Hiç Kimsenin Kimseye Hakaret Etme Gibi Bi Lüksü Yoktur Olamazda...

Saygilarimla
Erdinç Tatoğlu

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erdinç, bu kadar alınma dostum.
Burada sadece tartışıyoruz.Zaten burası da tartışma platformu.
Ama tartışırken de kimsenin kişilik haklarına saldıra da bulunmuyoruz.
Bulunanları zaten biz vuruyoruz :)
Zaten, zeynel'de sana gerekli açıklmayı yapmış.
Kendini bu kadar germe :)
Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi