İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın Kurallarınız.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu başlıkta, web sitesi hazırlarken meşgul olduğunuz, photoshop gibi grafik programlarından, site editörlerine, programlama dillerinden hosting konularına kadar herzaman dikkat ettiğiniz, herzaman öyle (kendi tercihiniz) olmasını istediğiniz, herzaman uyguladığınız, "bu çok önemli" dediğiniz, üzerinde durduğunuz güvenlik ve hız konuları dahil tüm tecrübelerinizi paylaşalım.

Klasik şeyler olmazsa daha iyi olur.

Örneğin bi sayfanın açılışını hızlandırmak için nelere dikkat edersiniz. Kendi tespitleriniz neler?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir siteye başlarken hitap ettiği kitle ve alışkanlıkları kültür seviyesi düşünülerek hazırlanmalı.. taklitten kaçınılmalı örnek alınmalı...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya İlkini yap yada en iyisini yap ( klasik ama kazanmak istiyorsan dogru olan bu )

hosting için : server alabilirsen al alamazsan birden çok siten varsa reseller al

benden bu kadar :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
sorduğun soruların cevapları forumda ,daha önce açılmış olan başlıklarda var..
foruma bakmadan ,forumda aratmadan boşuna topik açmayınız..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
klasiği bilmem...ben önce tasarıma bakarım...ne kadar iyi tasarım yapabiliyosam o kadar çok para kazanırım çünkü :)...Ve asla hazır script kullanmam...çok denedim, lem dedim millet siteyi kurdu ben hala tasarım yapıyom dedim ama hep sonunda ayırdıgım vakte değdi...Hiç bir zaman db im çalınmadı ancak sitelerim tasarımları çoğu kez çalındı...buda iyi yolda oldugumu gösterdi bana ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
başta ingilizce site açıyorsan kendine bile söyleme adresi unut hatta kağıda yaz ordan bak , sonra tasarım önemli değil diye düşünüyorum(tabi iğrenç de olmamalı sade ve kullanıcın beyeneceği tarzda),içerik çok önemli

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hernesekılde sıte olursa olsun seo olmazsa olmaz sekılde ayarlanmalı yoksa bastan hıc yapılmamalı bıle en onemlı kuralım

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence tasarımda fazla reklam olmamalı bu şekilde kullanıcı aradığı şeyi kolayca bulabilir.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesela para kazanmak için harcamak gerek, ucu ucuna denkleştirip veya çok kazanıp az harcayayım diyorsanız kazanamassınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5