İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

altın örümcek finalisti bir site ve karınca yazısı

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.yorumsizden.com/
Altın örümcek Okul/Öğrenci finalisti
ve sitesindeki karınca yazıları en altta

lakşe ilköğretim okulu Vehbi Koç İlköğretim Okulu altıeylül ilköğretim okulu Cemil sönmez ilköğretim okulu cumhuriyet ilköğretim okulu dumlupınar ilköğretim okulu gazipaşa ilköğretim okulu Hacer Salih Yıldız ilköğretim okulu yıldırım İshakpaşa ilköğretim okulu inegöl kamera video web gazete haber genç rehber rehberi müşerref muzaffer Samda mesudiye Sinanbey Şakirlakşe Ticaret ve Sanayi İlköğretim Okulu kemalpaşa mahallesi süleymaniye mesudiye yenice mahallesi cuma mahallesi hamidiye mahmudiye inegöl mobilya sanayı inegöl çevre sorunları konulu fotoğraf yarışması sanayisi mobilyası olgun oylat kaplıcaları kaplıcası mağarası yüzüncü yıl ilköğretim okulu barış ishakpaşa fotograf çevre sorunları nelerdir kirliliği kütüphanesi kütüphane tuz alanyurt kocatepe ilköğretim okulu meslek yüksek m.y.o yüksekokul akhisar mahallesi çakırçiftliği tv radyo tapu kızılcıklı huzur tiyatro Sır Barış Şenol Barış tuz alanyurt Fatih İlköğretim görüntüleri öğrenci yurtları yurt inegöl emlak satılık kiralık Okulu Tahtaköprü İlköğretim Okulu trafik telefon rehberi öğretmen Dörtçelik inegöl köfte haber mobilya koltuk Endüstri Meslek Lisesi modef fuar yorumsizden alanyurt yıldız polisi ilçe milli turkish Turkey türkiye türk eğitim radyo emniyet müdürlüğü trafik kaymakamlık ınegol inegol ınegöl küçükçalık kaymakam özdilek inegölspor spor Akhisar bursa ziraat şekerbank yapı doğru yol milliyetci hareket anavatan saadet kredi halk işbankası akbank inegöl orman işletme mertler fuat şenol emlak bankası bölge tafik ilçe tarım mehmet akif ersoy yenice öztarhan çok programlı Lisesi serra starwood yasemin demircioğlu kurtuluş güven serdar demircioğlu altın Nesil nevzat ingaz İlköğretim metal sanayi bedre deresi akbaşlar akhisar akıncılar alibey aşağıballık unpa foto babaoğlu bahariye bahçeyaka bayramşah bilalköy boğazköy çakırçiftliği çavuşköy gülbahçe gündüzlü güneykestane güzelyurt hacıkara halhalca hamamlı Hamidiye Hamitabat radyo deniz hamzabey hasanpaşa inegöl seyahat hayriye Hilmiye küçükyenice lütfiye madenköy mesruriye mezit olukman özlüce paşaören rüştiye saadet çaylıca çayyaka çeltikçi çiftlikköy çıtlı deydinler dipsizgöl doğanyurdu dömez edebey elmaçayır esenköy eskikaracakaya eymir fevziye fındıklı gedikpınar hocaköy iclaliye ihsaniye inayet isaören iskaniye karagölet karahasanlar karakadı karalar kayapınar kestanealanı kınık kıran kocakonak konurlar kozluca kulaca sarıpınar soğukdere sulhiye sultaniye sungurpaşa Süle Süpürtü Şehitler Şıpalı Tekkeköy Tokuş Turgutalp Tüfekçikonak Yenikaracakaya Yeniyörük Yiğit Yukarıbalık Okulu görüntüleri can demircioğlu belediyesi tahtaköprü yenice cerrah inosef jandarma fuar çilek şenol orhan sedat süperkanal tv inşaat şen inegölspor sağlık dershanesi meslek inegöl çeltikçi edebey musa demircioğlu emine balık alibey köyü inegöl hakkında hamzabey çevre çarpık yapılaşma kent sorunları kaldırım işgalleri duyarlı vatandaş bilinçli vatandaş hava kirliliği gürültü kirliliği keler köyü hayriye köyü babasultan köyü barajı boğazköy barajı bilal köyü hasanpaşa köyü tahtaköprü mezit muhasebe karacakaya paşaören köyü çevre ve orman bakanlığı çevre koruma mdya mühendisleri mühendisliği inegöl şubesi ağaçseven köyü altıneller korkut köyü ambarı çeltikçi köyü erdoğan bektaş hacıkara köyü ak parti akparti doğruyol partisi orhan boski tedaş kaldırım işgali işgalleri sani erdoğan konukoğlu ishakpaşa cami nakliyat atatürk bulvarı lojistik yurtiçi aras osmanbey caddesi ertuğrulgazi belediyesi kültürpark kültür parkı alanyurt otel kocatepe inegöl sokakları inegöl resimleri inegöl kamera inegöl web sitesi inegöl haber lider haber genç gazete yenice yeşilırmak tv süperkanal tv pastanesi radyo güneş kültür inegolum çarpık yapılaşma inegölün sedef angelacoma topuz yorum sizden derepen köfte inegöl fuarı lisesi inegöl resimleri ticaret odası inegöl mutfak çarşısı inegöl mobilyacilar inegöl tarihi inegöl sanayi organize sanayi inegöl otel zeynel zabıta fuarı belediyesi spor inegöl fuar mobilyası organize inegöl köfte inegöl ticaret www inegöl inegöl fuari inegöl turgutalp inegöl köftecisi inegöl devlet hastanesi inegöl turgutalp anadolu lisesi mobilyaları organize sanayi bölgesi güzel inegöl emlak inegöl seyehat inegöl mobilya inegöl myo inegöl sitesi meslek yüksek okulu inegöl harita ilçesi inegöl haritası www inegöl com yıldırım modef com inegöl haber zeynel köftecisi nüfus inegöl fuarı gazetesi 2007 koltuk inegölde anadolu lisesi inegöl kaymakamlığı kurşunlu yenice fuarcılık inegöl mobilya firmaları inegöl vergi dairesi inegöl alanyurt milli eğitim ishakpaşa inegöl vehbi koç inegöl harita inegöl bilek güreşi inegöl imam hatip lisesi kaplıcaları ticaret ve sanayi odası ticaret meslek lisesi kaplıca inegöl çarşısı iş meslek yüksekokulu ilçe uludağ üniversitesi devlet özdilek inegöl güneş inegöl nüfus müdürlüğü inegöl modef 2007 eski inegöl gazipaşa ilköğretim okulu köyleri inegöl radyosu www inegöl inegöl okulları inegöl oteller inegöl halter inegöl osb inegöl askerlik şubesi inegöl gazipaşa inegöl vergi inegöl bilek inegöl turgutalp mehter mehteri yeşilırmak mert anadolu askerlik 21 kiralık dikmen telefon kültür kıran yaylası sağlık meslek güneş inegöl tekstil inegöl boğazova inegöl vehbi koç ilköğretim mağara imam hatip meslek yüksek oylat mağarası oylat kaplıcası şubesi sokakları yeşildekor yeşildekor can demircioğlu zafer caddesi duşkabin akordeon kapı yeşil dekorasyon

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende farkettim aslında farklı bir çalışma yapmış resimleri cesurca koymuş ama böle bi sitede o karınca yazılarının ne işi var?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5