İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın Örümcek Web Ödülleri

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar biliyorsunuz ekim ayı itibari ile altın örümcek web yarışması başvuruları başladı. aday olmayı düşünüyor musunuz? geçen seneki yarışma sonuçları hakkındaki görüşleriniz ne? sektör için faydalı bir yarışma mıdır bu? bu sene 10 ytl ücret hakkında ne düşünüyorsunuz? bizi doğrudan ilgilendiren bu yarışmayı tartışalım...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Altınorum sadece tasarıma mı bakıyordu yoksa içeriğe mi ?

Kişişel sitelerin ödel aldigini ben bügüne kadar görmedim. yada rastlamadım
Bir şirket isen adında duyulmuş ise cokda süper olmasa veriyorlar bir kac site hatirliyorum degil altın örümcek teneke kırkayak bile verilmeyecek bir durumda idi.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişisel sitelerde ödül alabiliyor bu yarışmada. buradaki arkadaşlar arasında sitesi dereceye giren biri varmidir acaba?

dreamdesigner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz bı yarısma genelde sektordekı tanıdık lar vs olarak yapılıyor dıye dusunuyorum kazananlarda onlardan yada ısım yapmıs yapmak uzere olan yerler ve bunun yanındada para ısını hıc anlamıyorum...

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya adamlar bir marka oluşturdu işye yok altın örümcek yok bronz dinazor yok gümüş yengeç!

mantığa bak yarışmaya katılımda paralı mı olurmuş e ne anlamı kaldı maksat çok kişi katılsın prestij ayağına da birkaç akıllı paraları toplasın!

offf yaaa!

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben katılıcam muhtemelen dereceye gireceğimi ve ödül alacağımı düşünüyorum.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR sonuçları hakaden daha iyi siteler var elbette ama bu siteler yarışmaya aday olmazsa nasıl ödül verilecek ki? geçen sene bir kategoride birinci olan sitenin programlamasını ben yapmıştım bu senede büyük ihtimal katılacaz. bizim sitemizden daha iyi bir site var ama onlar aday olmazsa elbette bize verilecek ödül bunda bi sey yok.

güzel bir proje yapıp aday olmanızı oneriyorum. oyle şaibe falan yok ben bu yarışmadan hiç kimseyi tanımam ama site kendi kategorisinde one cikan bir siteydi ve onlarda hakettiğini düşünüp ödüle layık gorduler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5