İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın Yumurtlayan Site Satılık

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Site Adresi:Ö.m ile verilebilir (E ticareti olanlara veya samimi görülenlere) NE OLUR MERAK EDİP Ö.M İSTEMEYİN
İstenilen Fiyat: 2450 TL >>> fiyat düştü 2000 Tl
Sitenin Aylık Getirisi: 141$(ilgiden mahrum halinde)
Sitenin Kategorisi: Oyun ipucları
Günlük Tekil Hit Sayısı: 7k gördü ama ilgi mahrumlugundan dün 2696
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Blogger'de (özel domainli)
Banlı Olduğu Sponsor:Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: blogger
Özel Notlar:
Siteyle Beraber kendi adını Taşıyan 8400 Kişilik Orjinal Fan sayfası

ayrıca 238+2400+4542+36+4181+15+38+550=12000 Kişilik Farklı oyun adlarında Siteye baglı Fan sayfaları ve orjinal ismini taşıyan 8400 kişilik fan sayfası yani toplamda 20400 kişilik hayran kitlesiyle birlikte topluca verilecektir
Paylaşımlar Etiket Çeşidine göre Sayfalara otomatik olarak gönderilir
Hit nerden gelecek korkunuz olmasın... Paylaşım yapmadınız diye size kızan üyeleriniz... admin arkadaş cok yoruldu adam haklı biraz dinlensin ya diye sizi düşünen üyeleriniz yokmu? bizde var:)

Arkadaşlar bu site bana cook para kazandırdı 1 günde 49$ kazandıgım günü bilirim cok ekmegini yedim ama artık ilgilene bilecek zamanım yok suan elimdeki laptopu bu site sayesinde aldım ama .. bilgisayar başında boşsanız cidden süper para kazana bilirsiniz

Siteyle beraber verilecek olanlar .. Takip etmeniz gereken yabancı siteler rss programında kayıtlı halde size verilecektir.. neyi nasıl nerde yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak anlatılacaktır.. ayrıca site icin gerekli bi program her ayrıntısı ile öğretilecektir ben wp ye geçmeye korktum wp'ye geçerseniz nasıl daha fazla para kazana bileceginizide size örnegi ile gösterecegim
ALANINDA Şu günlerde Neredeyse Tek denile bilecek duruma gelmiş(diger site adminlerinin kayıpta olması nedeniyle) PAYLAŞIMI DAİMİ OLAN Bİ SİTEDİR

Önemli Uyarı günde en az 4 saat ayırmanız gerekir... ve cidden harika para kazana bilirsiniz

Google Indexi 4.960
Google Görsel Indexi 2.490
Google Backlink 2
Alexa backlink 42
Yandex indexi 5794
Alexa Dünya Sırası200.131

Site nisan 2011 de acılmış kasım 2011 de isim degişikligiyle domaine geçmiş bulunmaktadır...

ek olarak 68 Aksaray merkezde bekar odasında yaşamaktayım Almayı düşünen arkadaşı misafir edebilirim

SAMİMİ OLMAYANLAR ! SADECE MERAK EDERLER LÜTFEN Ö.M İSTEMESİN...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5