İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ama Az Bişey Ayıp Dimi :p

A

..::aTi::..

Misafir
http://toplist.do pdolu.net/index.php
(bu site sadece ondan almış alan bu değil)

xxx.net sahibi bu scripti satın almıştı benden. burada nightmare diye yazanda o sanırım.
Geçen sefer r10 da o scripti parayla aldım deyip satmaya çalışıyordu :).

neyse hadi bişey demiyim diyorum ama en sonda

<!-- # Tasarım ve Programlama : Efe Yüksel # -->

yazmış öyle satıyor veya dağıtıyor bunu :) almaya gelen hiçkimseyede bu scripti tavsiye etmedim. alıcak adamları caydırmaya çalıştım :). (çok ciddiyim kodlaması dandik biraz diye) guaijara istedi diye 1 gün sürmeden bitirilmiş bir script bu. benim için gerçekten önemli değil

ama bukadarda öküzlük edilmez be kardeşim. scripti alıyorsan en fazla kendi 1-2 hadi 3 sitende kullanırsın ama satamazsın.

microsoft cd si alıp çoğaltıp satmakla arasında fark yok. (Etik olarak)
sonra script isteyen çok oluyor kodları vermiyorum haliyle .. sen yap takılırsan yardım ederim diyorum herkeze.. durum ortada ne denebilirki bu adama.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En gıcık olduğum tipler. Emek vermedikleri birşeye tasarım programlama bilmem ne kendi isimlerini yazanlar. Bazıları Php-nukeye yazıyor özellikle onlar ayrı bir alem :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5