İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aman sitenize kopya içerik eklemeyin

yahyat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir deneme yaptım ben ve denemenin sonucunu aldım istediğim kelimelrden 1.1 olan siteme kopya içerik ekledim 2 sayfalrda gezn sitemde özgün içerik el yazısıyla yazdım 1.1 olan site şimdi 2 sayfalarda 2 sayfalrda olan siteyse şimdi 1 sayfada
aman dikat edin link mink boş iş google amca sadece içeriğe onem veriyor
içerik bol olsun yeter

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok doğru bir tesbit. Google sitenizin templatine bakıyor ama ondan önce ve ondan daha fazla içeriğe bakıyor. Nasıl mı bakıyor? Kelimeleriniz, cümleleriniz özgün mü? Oradan buradan alıntı mı, yoksa kendiniz mi yazdınız? bunlara çok dikkat ediyor.
Google'in webmasterlara önerdiği "web sitenizi arama motorları için değil, insanlar için yapın" uyarısını unutmamak gerekiyor.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Özgün içerik var özgün içerik var. Bilimsel yazma kurallarıyla ilgili bir kitap alıp okuyun. O zaman göreceksin ki bahsedilen seo tekniklerinden içerik oluşturma süreci bilimsel bir makalenin biçimlendirilmesiyle nasıl örtüşüyor. Kaynakça niyetine de iyi linkler... Balığı sen tut artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5