İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amasrada Yaşayan Varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşalr bayram tatilini orada geçirmeyi düşünüyoruz uygun bir otel yada pansiyon bulabilirsek orada yaşayan arkadaşalr varsa yardım isteyecektim. 2 kişi toplam 50 ytl kaldırabilecek durumumuz var bu aralar şimdiden teşekkürler

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet kalabilirsiniz otel olmayabilir ama pansiyonlar mevcuttur ve zevk alirsiniz.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teteşekkürler ya fotograflarını gördüm ve mükemmel bir yer iskenderundan ankaraya gideceğim oradan amasraya geçeceğiz peki bildiğiniz biryerin telefonu varmı bu fiyata .

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Şimdi şu şekilde söyleyim orada Pelenkoğlu otel vardır ilk olarak ora ile görüş. (Safranboludan geliyoruz sizi met ettiler) de. Çünkü Safranbolulu bir firmadır. Fiyatlar bayram ve yılbaşı nedeni ile tavan yapabilir. Uygun bulmazsanız her yer pansiyondur mutlaka bulursunuz.

Ayrıca:
http://www.amasra.net/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=74

buraya bir göz at

dipnot: ankara üzerinden gidin ama gerede-karabük-safranbolu-bartın-amasra olarak gidin hem daha yakın olacaktır hemde safranboluyuda görmüş olursunuz.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler dostum ben bi araştırayım inşallah uygun bir yer bulurum bu arada verdiğin site baya harika tek tek bakayım çok saol :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5