İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AMD64 x2 4200 2 GB RAM 179$

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AMD64 x2 Athlon 4200+(64bit capable - dual core CPU)
2GB RAM
80GB HDD
100Mbit port
Unmetered transfer
Aylık 180$

DC: FDC

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben spariş verdim 4gb lıkdan bekliyoruz bakalım :p

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Okan abi protesto bölümünde hakkında yorumlar var açıklamalarını bekliyoruz iyi çalışmalar.

M

MasterTR

Misafir
Okan abi protesto bölümünde hakkında yorumlar var açıklamalarını bekliyoruz iyi çalışmalar.
orayada ayni yorumu yazdim burayada yazayim. kullancidan kaynaklli bir yanli$ ve hata var, bunun suclusu okan degil kullanicidir yedeklerini ve server guvenligini saglamak ne FDC nin nede okanin i$i degil.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mastere katılıyorum geçenlerde biri daha okanın hakkında yakışmayan yorumlar yapmıştı. serverin güvenliği yedekleme işleri müşteriye aittir.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

açıklama yapacak bir durum olsa yapacağım. herşey ortada, yedeklerinin sinirini çıkartacak ye arıyor arkadaş.

gerekli cevapları benden evela veren vermiş zaten orda.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MasterTR ve darXis teşekkürler, bu tip problemlerin önüne geçmek mümkün değil sanırım tek yapılıcak olan şey yedek tutmak. Yeri değil ama birşy sormak istiyorum, misal 1 sunucumuz var bu hafta ve ya gunluk yedek tutsa ve 2. yedek bir sunucuya taşısa yani gümlediğinde yedekleri kurtarmış oluruz böyle birşey mümkün mü ? İyi çalışmalar...

S

sasu

Misafir
GLadiatoR gerekli yazlımları sunucuna kurdukdan sonra eger cıddı bır ıs ıcın kullanılmakda ıse ve surekli güncellenmekde ise günlük yedek sizin için ideal bir cozum olucaktır.

örnek :
fdc de mp3 sunucum
cumartesi gecesi cpanel den yapılan ayarlara gore gece 12 den sonra
nx deki makinaya otomatik olarak yedekler.

herhangi bir sorun oldugunda geri dönusumu kolay olur

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GLadiatoR gerekli yazlımları sunucuna kurdukdan sonra eger cıddı bır ıs ıcın kullanılmakda ıse ve surekli güncellenmekde ise günlük yedek sizin için ideal bir cozum olucaktır.

örnek :
fdc de mp3 sunucum
cumartesi gecesi cpanel den yapılan ayarlara gore gece 12 den sonra
nx deki makinaya otomatik olarak yedekler.

herhangi bir sorun oldugunda geri dönusumu kolay olur
Teşekürler sasu bilgin için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5