İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika - Avrupa Hitleriniz Buraya:)Reklam...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sadece ve sadece Yurt dışı Hitine sahip web sitelerinize reklam vermek istiyoruz.

NOT : Lütfen Türkiye hitlerini yazmayınız. %40 yabancı %60 türk hitim var diyen webmasterların mesajları değerlendirilmeyecek. Aradığımız hit Amerika ve Avrupa. mesaj gayet açık.

en az %70-80 yabancı hite sahip ise sitenize görüşelim

Amerika - kanada - Fransa - Avusturya - ve diğer ülkeler tercih nedenidir

Asya ülkelerinin hitleri ile ilgilenmiyoruz.

Adbrite ve diğer reklam networklarını kullanacağız ama öncelik Türk webmasterların olacak. En azından paramız ilk etapta ülkede değerlensin:)

reklam fiyatlarında " uçmazsanız " uzun dönemli reklam çalışması düşünüyoruz. " uçmak " kelimesi çok açık sanırım. kelime analizi yapmaya gerek duymadım

lütfen :

-web site adresinizi
- reklam alanlarını
- hit trafiğinizi ( ülke ağırlıklı )
- tekil ve çoğul hitinizi
- PR değerinizi
- ve istatistik görebileceğimiz adresinizi
- talep ettiğiniz ücreti

yazınız.

projemiz şu an hazırlanıyor. 10-15 gün içinde ( aksilik olmazsa eğer ) hayata geçireceğiz. şimdiden görüşmek istiyorum ilgili arkadaşlarla. bir değerlendirme ve analiz yapalım beraber.

teşekkürler

NOT 2 : İngilizce ve Yüksek hitli siteler tercih edilecektir.

NOT 3 : Lütfen sadece yukarıdaki mesajın içeriğine uygun olarak cevaplayınız. alakasız PM ler atmayınız. sonra " pm attım neden cevap yazmadın " diye 3-4 pm arka arkaya atanlar var. çok itici oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5