İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika'da olsaniz ...

L

langsdorff

Misafir
Hangi firma ile ne isi yapmak isterdiniz?

Amerika'dan odeme almak icin gerekli baglantilari yapmak uzereyim, hatta bir firma olarak yurtdisi ceklerinize talip olabilirim. "Turkiye'de oldugum icin webden kazanamiyorum" devrini de kapatmis oluruz.

Umarim "sen beni kandiramazsin" , "karsinda enayi mi var" gibi amatorce yanitlar almam, bundan 4 yil once clicktrade uyesiyken everyone.net ten $3000 dolar kazanabileceklerini soyledigimde arkadaslarimdan da boyle yanitlar almistim.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
şöyle bir teklif düşünülebilir ,

1-çek şirketinin adına pek uygun olmaz
2-ama usa adresini kiraya verebilirsin yani birileri üye olurken senin adresi verir,sen de ya komisyon ya da 50-100 dolar gibi birşey alırsın.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım asıl sorun birçok webamsetrın Türkçe sitesinin olması. İçerik ve ziaretçiler US kökenli olunca zaten ödeme yapacak sponsor bulmak sorun olmaktan çıkıyor gibi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5