İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika'dan ucuz hosting imkani- Tulip Systems

T

Tulip Systems

Misafir
Amerika'nin Atlanta sehrinde faaliyet gosteren kendimize ait Network Merkezi bulunan bir firmayiz. Diger sirketler gibi kiralik bir network merkezi ile calismiyoruz. Network merkezi kendimize ait olup, Atlanta, GA- USA de bulunmakta ve tamamiyle kendimize ait oldugu icin dusuk fiyat ve kaliteli hizmet verebiliyoruz.

Tuba Acer
Tulip Systems
email: [email protected]

YENI DEDICATED PAKETLERIMIZ:

PIII Mhz - Aylik $35 + $0 kurulum ucreti : 128ram 6.5 GB disk, 200GB Data transferi, 2 IP, Istege bagli cpanel+Fantastico

AMD XP 2400+ Aylik $60 + $0 kurulum ucreti : 512MB Ram, 80 GB Hard Disk, 750 GB BW, 8 IPs (5 kullanilabilir), Istege bagli cpanel+Fantastico

AMD Sempron 3100+ Aylik $90 + $0 kurulum ucreti : 1024MB Ram, 80 GB Hard Disk, 1000 GB BW, 8 IPs (5 kullanilabilir), Istege bagli cpanel+Fantastico

AMD Athlon 64 2800+ Aylik $105 + $0 kurulum ucreti: 1024MB Ram, 80 GB Hard Disk, 1000 GB BW, 8 IPs (5 kullanilabilir), Istege bagli cpanel+Fantastico

AMD Athlon 3000+ Aylik $150 + $0 kurulum ucreti : 1024MB Ram, 2x120 GB Hard Disk, 1500 GB BW, 8 IPs (5 kullanilabilir), Istege bagli cpanel+Fantastico

Dual Opteron 242 Aylik $225 + $0 kurulum ucreti: 2048MB Ram, 2x160 GB Hard Disk, 2000GB BW, 8 IPs (5 kullanilabilir), Istege bagli cpanel+Fantastico

**Sunucunuza tercihinize gore asagidaki PS lerden birisi yuklenecektir:
Fedora (3,4), CentOS (3.4/3.5, 4.0), FreeBSD (5.x), Gentoo*

**Kontrol Paneli:
CPanel ($30/ay)
CPanel + Fantastico ($35/ay)

- Data Center, Tulip systems a ait olup Atlanta, GA da bulunmaktadir.
- Stoklarimizda mevcut ise sunucunuz 1-24 saat icin hazir olacaktir.
- Sunucunun yonetimi %100 size aittir.
- Sunucu ucretsiz olarak istediginiz anda reboot edilir. (Yalniz bunun icin web sitemizden lutfen ticket doldurunuz. Ayrica dilerseniz aylik $5 ucret ile remote reboot ( uzaktan reboot) alabilirsiniz. )

Test IP: 154.37.32.11
HizTesti (10mbps port): http://www.ts-host.com/speed/

Visa, Mastercard, Western Union & Verified Paypal odemelrini kabul ediyoruz.
Sorulariniz icin [email protected] adresine turkce ya da ingilizce email atabilir ya da 1-800-977-TOWN nolu telefondan Ingilizce kontak kurabilirsiniz.
We're not resellers, get hosted by a real datacenter! - PROUD to sell AMD!

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben Paketlerinizi de beyendim fiyatlarınızıda

Bol Şanslar.

Ama arkadaşlar sorular soracakdır.
Cevaplanmaya değer olanları cevaplarsanız seviniriz :)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba +10
fiyat ve patekler iyi umarım kısa sürede en önemli olan şeyi güvenide sağlarsınız. sitenizi pek inceleyemedim. ingilizce yok çünki
:$ neyse başarılar.

M

mavidusler

Misafir
Şirket oldukça eski. Yaklaşık 1 sene önce hosting ve tasarım sektöründe hizmet veren bir şirket için tasarım yaptığımızda kendilerinden mail almıştık. Sanırım Dmoz'a eklenen şirketleri takip ediyorlar :)

T

Tulip Systems

Misafir
Oncelikle ilginiz icin tesekkurler.Sorulari yanitlamaya her zman icin hazirim.

DDos ataklarina karsi routerimizda gerekli ayarlamalar yapilmis durumda. %100 olmasa da yine de bazi ataklari engelleyebiliyoruz.

Web sitemizin Turkce versiyonu da mevcut. Ana sayfada international bolumunun altinda Turkce secenegini secerek ya da http://www.ts-host.com/turkish/index.php linkinden direk ulasabilirsiniz.

Mavidusler... dediginiz dogru, son 1 yildir Turkiye piyasasina girdik, oncesinde ozellikle USA piyasasinda calismaktaydik ama Dmoz denilen sistemden haberdar degilim:) Sadece internet-hosting sektorunde faaliyet gosteren sirketleri web sitelerinden email adreslerini alarak bilgi mesaji gondermistik.

Tuba Acer
Tulip Systems
International Sales and Marketing

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba oncelikle Madem Yazmıssınız Tulip Systems Birazda Eleştirelim

Bizim Dedicated war wede birkac sorun yasadık wede arkadaslar cozmeye calısıyorlar ama iyi derece deil
Sorunlar soyle
2 defa Serverımızın Haberimiz olmadan işlemcisi değişti ( AMD 3000 den ->> AMD 1800 e ) wede arkadasları uyarınca gecte olsalar duzelltiler neden böyle birşey oldu diye soruk Kenan beye , Ben konuşayım dedi arkadaş ile. konuştuktan sonra bize elemanın bilgisi yokmuş , ben yapmadım felan demiş. Cok sukur Simdi islemcimiz yerinde
bir diğer konu ise 1 gb ram diyorlar ama 2 tane 512 ram koyuyorlar wede 3 tane ram slot war sizin 1 gb ramınız warsa bunu 2 gb cıkarmak istiyorsanız sizden
2 defa işlem YAPIYORLAR 512 ramını 1 gb cıkırıyorlar diğer 512 ramı 1 gb cıkıyorlar
yani 2 defa yukseltme ucreti alıyorlar sitelerinde 75 dolar yazıyor 1 gb ram eklemek http://ts-host.com/turkish/hosting_dedicated.php ama dediginiz islem seklinde yaparsanız 100 dolar istiyorlar wede Tuba hanım ekstra 2gb ram isterseniz 300$ olur

Orda Kenan Bey war Biz alırken dedicated bize FULL Turkce destek diyor saldırı vs. oldu apache çöktüğü zaman hep destek vereceğiz felan diyordu
ama apachede vs. servislerde sorun olduğunda unmanagedserver DİYORLAR Destek kısmında Yabancı elemanlar war mecburen ing. yazmak zorunda kalıyorsunuz wede sorunuzu yazınca Cozmeye calısıyorlar ama daha sonra
sizin dedicatetı bakarız ama Saatı 75 dolarda tekrar unmanaged SERVER diyorlar NERDE KALDI FULL DESTEK , FULL TURKCE DESTEK

Şimdilik yaşadıgımız Sorun bunlar insallah birdaha yasamayız Simdilik COk sukur Serverımız iyi

T

Tulip Systems

Misafir
Madem yazdiniz , ben de cevap vereyim:)

Oncelikle processor konusunu anlatayim. Daha once sizinle de paylastigimiz gibi hic bir neden yokken neden sirketimiz boyle birsey yapsin ki... Boyle bir kotu niyetimiz olsa bile sizin bunu kolayca farketmeniz mumkun ki, boyle bir konusda prestijimizi sarsmak istemeyiz. Size de dedigimiz gibi tek aciklamasi var , sunucunuza yapilan ataklarin processor i yanlis tanimasi, yanlis gostermesi..

Ram konusuna gelince. Size de bugun anlattigim gibi web sitesinde yazilani yanlis anliyorsunuz. Web sitemizde de belirttigimiz gibi 1gb ve 2 gb a ram arttirimi yapiyoruz. Ama siz Ram i 3GB a cikarmak isteyince slot kalmiyor, mecburen sizin icin yeniden 3 ayri 1GB lik Ram siparis ediyoruz ki bu da bize ek maliyet olarak donuyor.
Size de daha once acikladigim gibi, eger ram i 1gb a cikarmak isterseniz $75, mevcut 512 den 2GB a cikarmak isterseniz $125. Ama siz 1 gb dan 2 gb a cikarmak isteyince bizde $125 degil $100 dedik.

Ve Kenan Bey'e gelince:) Maalesef kendisinin iyi niyetinden kaynaklaniyor.Onun adina ben ozur dilerim. Sirketimizde turkce satis ve satis-destekten ben sorumluyum, maalesef benim olmadigim bir zamanda kendisi biraz yanlis anlamaya neden olan sozler vermis. Takdir edersiniz ki kendisine ait bir data center i olan buyuk bir sirketin her musterisine birebir full destek vermesi imkansiz. Dedicated sunucularda %100 sunucu yonetimi musteriye ait ve emin olun bu tur buyuk sirketlerle calistiginizda kural hep aynidir. Her zaman yaptigimiz gibi teknik bolum ile dil engelini asmakta biz her zaman araci olarak musterilerimizin yanindayiz.

Elestirileriniz icin tesekkurler, en azindan simdi sorunlarimizin hepsini cozumledik. Artik sunucunuz sorunsuz bir sekilde calismakta ve umarim bir daha ataklara maruz kalmazsiniz.

Tuba Acer
Tulip Systems

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Tuba Hanım Cevap Yazdığınız için ;

Bize Kenan Bey , Overlock Felan yaptınızmı ondan olabilir , Virüs girmiş olabilir veya Saldırılar ile ilgili olabilir dedi.

+ Sitenizin Türkçe Sayfasındaki Ekstra Ücretler Ram Kısmını açıklayıcı yaparsanız iyi olur ekstra sandığımız için böyle oldu , Yükseltme felan yazarsanız iyi olur herkez rahatça anlar Çünkü siz HERZAMAN VURGULADIĞINIZ USA TEKNOLİJİSİNİ TÜRKÇE HİZMET VERMEYİ DEDİĞİNİZE TERS DÜŞÜYOR Türkçe içeriğinizi düzeltirseniz dediğim gibi herkesçe rahatça anlaşılır..

Biz Kenan Bey'in sözleri doğrultusunda yapmış olduğunuz 1 senelik anlaşmayı imzaladık.Satarken MANAGED SERVER TİCKETDE UNMANAGED SERVER demekle karşılaşmayalım Biz sadece çözemediğimiz sorun , attack ları size yazıyoruz yoksa neredeyse hergün attack yediğimiz oluyor. Dediğim gibi sadece çözemediklerimizi..

Bize Türkçe Desteğiniz Hakkında tatmin edici bir açıklama yapmadınız ticket sistemine TÜRKÇE Sorunumuzu Anlatabilip TÜRKÇE CEVAP alabilecek miyiz ???

Sizi Yoruyorum kusura bakmayın :D

M

Melvana

Misafir
Tulip Systems' Alıntı:
Oncelikle processor konusunu anlatayim. Size de dedigimiz gibi tek aciklamasi var , sunucunuza yapilan ataklarin processor i yanlis tanimasi, yanlis gostermesi..
Özür dilerim, ben bu bölümü anlayamadım. Nasıl oluyor bu yanlış tanıma?

T

Tulip Systems

Misafir
Mevlana, demek istedigim, destructions'in da dedigi gibi saldirilar yuzunden virus yuzunden olabilecegiydi. Yoksa neden sebep yokken processor degistirelim...Musterinin anlamayacaginin birsey olsa supheye acik olabilir ama gayet kolay anlasilabilecek bir sey icin boyle bir seyi kimse yapmaz sanirim.

Destructions, Tulip Systems bir amerikan sirketi, tipki adini vermek istemedigim digerleri gibi.. Tek farkimiz Kenan Bey ve benim gibi iki Turkun bu sirkette calismasi. Amerikada herhangi bir sirketle calistiginizda degil Turkce destek almak, Turkce konusmak gibi bir firsatta olmayacaktir. Su anda Teknik departmanda calisan arkadaslarimiz Amerikali oldugu icin maalesef Ticket doldurdugunuzda ya da telefon ettiginizde ingilizce gerekiyor. Eger ingilizce yazismak konusunda yeterli olmadiginizi dusunuyorsaniz, bazi Turk musterilerimizin yaptigi gibi sorununuzu bizlerle paylasabilirsiniz, boylece ingilizce ticket doldurmaniza yardimci olabiliriz. Ticket bazi kosullarda hem sizin hem bizim acimizdan arzu edilen isin kolayca takibini sagliyor. Insallah bir gun bir Turk arkadasimiz daha sirketimizin teknik departmaninda calismaya baslarsa sanirim bu sorunuda cozmus olacagiz.

Ben calisma saatlerim icinde hatta bazen aksamlari ve hafta sonlari evde online konumda olmaya calisiyorum. Su anda saglikla ilgilli ozel bir durumum dolayisiyla devamli online olamiyorum ama tum musterilerimizi herhangi bir sorun aninda bana email atmalari konusunda bilgilendirdim, devamli emaillerimi kontrol ediyorum.

Unmanaged konusunda su anda sirketimizde genel bir kural gecerli. Dedicated server da sunucu musteriye tum programlar yuklu bir sekilde teslim edilir, sunucu yonetimi musteriye aittir. Sunucu ile herhangi bir sorun oldugununda mesela reboot edilmesi gerektigi, processorda farklilik gormeniz, makinanin parcalarindan birinin bozuldugunu farketmeniz, parca degistirmek ya da ekleme isteginiz vs... bu konular tabi ki bizlerin sorumlulugunda.

Ram konusunda haklisiniz. Yanlis anlamaniza neden oldu, durumu konusup degistirmelerini isteyecegim.

1 yillik sozlesme konusuna gelince... Evet sizinle anlastigimiz zamanda boyle bir kontrak sistemi mevcuttu ama su anda musterilerimizle sadece aylik anlasiyoruz. Musteriler aylik odeyip, hizmet alabilir, istediginiz an vazgecebilir.

Tesekkurler
Tuba Acer
Tulip Systems

T

Tulip Systems

Misafir
Yeniwebmaster, gecmis olsun dileginiz icin tesekkur ederim.

mfk 1868, sirketimizin gizlilik ilkesi geregi kendileri izin vermedikce hicbir musterimizin ismini aciklamiyoruz. Cunku musterilerimiz genellikle bizden alip, kar payi koyup, dedicated server satiyorlar.

Ovetto, yorumunuz icin size de tesekkur ederim.

Tuba Acer
Tulip Systems

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tulip ile 2-3 sene önce bir arkadaşım çalışmaya başlamıştı.
İlk zamanlar bayağı bir sorunları olmuştu ama şimdi bu başlığı görünce arkadaşı arayıp durumu sordum ve herhangi bir sorununun olmadığını söyledi.
Umarız, Türk piyasasına Türkçe destek (ticket) vermeye en kısa zamanda başlarlar.

T

Tulip Systems

Misafir
Aslinda ticket doldurmadan sorunlar cozulmuyor diye bir imaj olussun istemem. Sonucta benim ya da Kenan Beyle irtibata gecmenizde bazi durumlarda yeterli olabiliyor. Ama bazen islemin hizlanmasi ve takibi acisindan eger ingilizceniz varsa ticket doldurmak avantaj olabiliyor tabi ki. Boyle durumlarda da ingilizce konusunda isteyen musterilerimize yardimci oluyoruz.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Tuba hanım cevaplarınız için, bir önerim olacaktı..

- Sunucu ucretsiz olarak istediginiz anda reboot edilir. (Yalniz bunun icin web sitemizden lutfen ticket doldurunuz. Ayrica dilerseniz aylik $5 ucret ile remote reboot ( uzaktan reboot) alabilirsiniz. )

Çoğu datacenterlarda bu ücretsiz oluyor. bu çok gerekli bir olay bence bu olayı ücretsiz yaparsanız. hem sizin devamlı makinaları reboot atma derdiniz kalmaz.(çok reboot isteği geliyor ise) hemde müşterinizin işi acil ise hemen görülmüş olur. Eğer bu ücreti düşürürseniz müşterilerinizin gözüne girersiniz. gerek yok derseniz o başka

gerçi bu sadece benim kişisel bir önerim

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Reboot portun ucretsiz oldugu benim bildigim tek yer NAC-15minuteservers. Baska duymamistim. Sonra bu hardware kardin bir maliyeti var sanirim, cok ucuz fiyatlarda zaten kar marji dusuk bir de onu koyarlarsa zor olur:)

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
noneym bile veriyor :D bedavaya , ev1de var. vs vs. 2-3 yerde daha var. gerçi onlaara kalmış olay tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5