İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerikadan Ziyaretçilerim olacak...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşımla ortak olarak bir site açacağız siteyi tamamen ben yapacağım ona düşen sadece ziyaretçi bulmak ve inanıyorumki bulabilir.kendisi zaten ingilizce bölümünde okuyor.amerikada çok fazla arkadaşı var internette hepside üniversiteli veya lisede şimdi ne ile ilgili bir site açmalıyımki bunların ilgisini çekeyim ve google dan çok para kazanayım.forumdaki mesajlara bakıyorumda 12 tıka 18$ bile var eğer böyle olursa baya para kazanırım gibime geliyor.bana biraz öneride bulunun amerikada ki gençlerin ilgilisi çekecek ve google dan çok para kazanmamı sağlayacak ne ile ilgili bir site açmalıyım.????

T

The_Best

Misafir
Sağlık üzerine bir site açarsan ziyaretçinde yabancı olursa iyi kazanırsın,
Avrupa Şehirlerini Tanıtan bir konu da belirleyebilirsin

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm avrupa olayı güzel.zaten acayip meraklılarmış :).bazıları türkiye ye gelmek falan istiyo birde türkiye yi tanıtan site yaptımmı tamamdır.başka fikri olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar.

S

SiberSehir

Misafir
valla iyi düşünce türkiyenin turistik ve tarihi yerlerini tanıtacak bir site olabilir.

S

SiberSehir

Misafir
En iyisi kardeş hem ülkemizi tanıt hemde zaten turistler neden geliyo türkiyeye ya tatil için yada turistik yerler için sen en iyisi bunu yap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5