İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ampul dendi balon çıktı.

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Seçim kampanayasına ilk start veren parti Demokratik Sol Parti (DSP) oldu. DSP 8 martta Ankara'da yapacağı miting öncesinde gazetelere ilan vererek seçim kampanyasını başlatmış oldu.

DSP'nin afişli ilanı Hürriyet, Milliyet, Sabah, akşam, Vatan, Zaman ve Cumhuriyet gibi bir çok gazetede yayınlandı.

resim

Resim çok komik olmuş :D

Kaynak: temelbilgi.net

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu millet dsp ' yide gördü. al birini vur ötekine

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
52 tane parti var sadece 21tanesi seçime girebiliyor :)

ibrahimd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
t.erdoğan kesin buna da dava açar. adamı kedi gibi çizdiler diye yapmadığı kalmadı. kim bilir balona ne der :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yazıyı Okurken Bozüyük-Eskişehir Dolmuşundaydım.
insanlar bana Bakıyor. ( Çocuk Bu Gazeteye bakarak niye İnliyo diye )

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen azcık bi siyaset yaptık burda sağolsun amir bi sarı kart göndermiş. şimdi sus pus oturoz 2. sarı kart görmeyelim diye.:)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimin patlıyacağını seçimde görecez.

M

MasterTR

Misafir
millet dsp nin ne oldugunu gordugu icin dsp baraji gecmeyi birak %3 oy bile alamadi :D

neyse it urur kervan yurur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Biz şurda toplanıp bi parti kursak eminim şu an siyasettekilerden daha temiz bir siyasi yaşamımız olur ne bu yahu, hakaret edeni, küfür edeni, siyasi çıkarları uğruna halkı birbirine düşürmeyi göze alanı, milleti dolandırmak için elinden geleni yapanı, hortumcusu, dolandırıcısı eh yani!
Üstelik siyasi düşüncelerinin karşısında olan birine hakaret edildiği zaman, sırf oda yapsa bende yapsam sonuçta karşımda olana zarar verir neticesi ile alkışlayan bir millet ve siyasetçilerimiz var... Yazı yani çok yazık, dostu düşmanı karıştırır oluyor insan eee ne demişler aptal dostun olacağına akıllı düşmanın olsun dimi :p akıllı düşman istiyoruzzzzzz!
Şimdi düşünüyorum bu ülke gibisi yok, bu kadar hoş görülü bir devlet olurmu ya? Bir başbakanı soktukları hale bak, ülke tarihinde bu kadar ahlaksızca siyaset yapıldığını sanmıyorum ben :p
Sonuç ve istem parti kuruyorum varmı gelen :p

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
millet dsp nin ne oldugunu gordugu icin dsp baraji gecmeyi birak %3 oy bile alamadi :D

neyse it urur kervan yurur.

Olayın DSP yada XFS ile alakası yok. AKP Hükümeti bir tepkidir. Piyasadaki en klas Sol parti bence DSP. Tabi bu tartışmaya açık bir konu. Benim anlayamadıgım burada it kim oluyor?

M

MasterTR

Misafir
Olayın DSP yada XFS ile alakası yok. AKP Hükümeti bir tepkidir. Piyasadaki en klas Sol parti bence DSP. Tabi bu tartışmaya açık bir konu. Benim anlayamadıgım burada it kim oluyor?
It in buradaki kullanim amacini bilmiyorsan kim oldugunu aciklamam uzun surecek ondan bo$ver demedim say ;)

turkiyedeki en klas sol partiyi secimlerde halk sandiga gomduyse turkiyedeki sol un $apkasini onune alip bi du$unmesi gerek bence.

M

MasterTR

Misafir
bu komik reklami televizyonlarada vermi$ler.
"haydi turkiyem dsp geliyor" cocuklar daha guzel slogan bulurdu ke$ke ilkokullar arasi slogan bulma yari$masi filan yapsalardi. dsp beni guldurdu in$allah bu secim %3 barajini a$arlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5