İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ana mail almadan google adense

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşyeri bence kimseye tercümanlık yapma.

Adam daha derdini anlatamıyorken derman aramasın kardeşim.

-rep must11

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ArkadaSYeri" eğer senin dediğin gibiyse onunda çözümü var.
E-posta adresimi/loginimi nasıl değiştiririm?

Şu an için, AdSense yayıncıları e-posta adreslerini direk olarak hesaplarından değiştirememektedir. AdSense hesabınızda kullanmakta olduğunuz e-posta adresini değiştirmek isterseniz, size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Eğer bir AdWords hesabınız varsa, AdSense logininizde yapacağınız değişikliklerin AdWords hesap logininizi de değiştireceğini hatırlatırız.

Bir e-posta oluşturun. Mümkünse, AdSense hesabınızda kullanmakta olduğunuz e-posta adresinden yazın.
E-postanızın konu kısmına 'Login değişiklik talebi' yazın
Aşağıdaki sıralamaya göre bilgilerinizi girin:

Hesabınızda şu anda kayıtlı olan e-posta adresi
Hesabınıza kaydetmek istediğiniz yeni e-posta adresi
Hesabınızda ilk kez AdSense sayfa izlenimi aldığınız günün tarihi
İlk kez sayfa izlenimi aldığınız günde gerçekleşen izlenimlerin sayısı

Bu e-postayı [email protected]'a yollayın
3. adımda istenilen bilgiyi AdSense hesabınıza girerek, Raporlar sekmesinin altında yer alan Reklam Performansı veya Arama Performansı kısımlarında tarih aralığı olarak tüm zamanları seçerek elde edebilirsiniz.

Eğer hesabınızda şu anda kayıtlı olan e-posta adresine giremiyorsanız, sizden daha fazla bilgi talep edebiliriz.
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=12745&topic=8430

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakanizm - rep verdigin icin derdimi anlayan ARKADASYERİ YE TESEKKUR EDERİM BURDA İNSANA DİNLEMEDEN ANLAMADAN - REP VERİLİYOR tesekkur edrim

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aNA Mail ana mail deyip tutturdun.

Google da ana mail diye bir tabir yoktur.

Adsense aldıysan adsense ile ilgili normal bilgilerle anlatmaya çalışsaydın.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkansiz' Alıntı:
yeni uye olurkende mynet hotmail yahoo ve benzeri bilgilerinde bu mailler yazamıyorus sadece kendi web sitenizin mailini yazabiliyorsunuz veya gmail ilen kabul edilir bu sekilde 2 hafta once denedim.

burda bir yanlış var. 1 ay öncesi gmail veya kendi siteme bağlı olmayan bir mail hesabı üzerinden adsense ye üye oldum. bir sorun olmadı...

konu dışı ama belirtmek istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5