İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ana mail almadan google adense

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba ana maili almadan google adense hesabı alan varmı aranızda eger ana maili almadan google adense hesabı alan varmı aranızda varsa buraya msjlarını yazsın lütfen cok onemli bir soru sadece varsa aranızda hayati bir mesele hadi canlarım atın

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana mail mi?Yani xxxx.com adresi için başvuru yaptım ve adres olarak [email protected] gibi adresle başvuru yapmadım.Başka adresimle başvuru yaptım (hotmail adresimle) onaylandım ve sorunsuz kullanıyorum :)

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulutlar varsa acaba bana arkadasının adını soylermisin yada pm at alan varsa lütfen yardımcı olun bu arkadaslara bir kac soru sorucam Pcqopat.Com dedigin degil kardes

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba ana maili almadan google adense hesabı alan varmı aranızda

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adensede kayıtlı mail almadan adesneyi satın alan varmı

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana maille neyi ifade etmek istedin anlamadım ama ben siteme bağlı bir maille almadım adssense hesabını,hotmail hesabımla aldım ve epey uzun süredirde sorunsuz kullanıyorum.
nasıl bir sorunun var daha açık ve detaylı yazarsan,sanırım sana daha çok yardım edebiliriz...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş anlatamamış ki ne demek istediğini... sanırım adsense hesabı satın almış ama hesaba bağlı olan maili almamış? mı acaba diye düşünüyorum

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
must11 öyle bir soru sormuşsunki herkesin kafa karışmış bende dahil.Biraz daha ayrıntılı yazar mısın benim gibi örnek verirsen anlamamız daha kolay olacaktır.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoTcHA' Alıntı:
arkadaş anlatamamış ki ne demek istediğini... sanırım adsense hesabı satın almış ama hesaba bağlı olan maili almamış? mı acaba diye düşünüyorum
GoTcHA aynen dedigin gibi boyle almayanlar varmı

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman almiş olduğun hesabin ana mailinden googleye mail atacaksın bu emaili artık kullanmıyorum. yenı vereceğin mail adresiyle değiştirirler bi takim bilgiler isteyecekler senden sonra değiştirirler yeni vereceğin email adresiyle.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duman anlamadın sende bana ana maili almamıs biri lazım ona bişiler soracam

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ana mailin açıklamasını önce kendin yapsan?
nedir bu ana mail?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bende anlamadım ana mail ne olduğu arkadaş galiba türkçe bilmiyor fazla yada ben bilmiyorum

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkce biliyom ama neyse anlamayanda saolasun anlayanda

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana mail sanırım google gmail ve kendi hesabında olmadan alinan adsanse deek istemis ben 1,5 yıl once mynet' ilen basvurdum mynet hesabım var onunlan giris yaparım sürekli baskada bir sey yok yeni uye olurkende mynet hotmail yahoo ve benzeri bilgilerinde bu mailler yazamıyorus sadece kendi web sitenizin mailini yazabiliyorsunuz veya gmail ilen kabul edilir bu sekilde 2 hafta once denedim.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya,
arkadaş şunu soruyor.. Diyor ki ;

[email protected] mail adresi ile, bir adsense hesabı açtınız.. Daha sonra, bu adsense hesabını satmaya kalktınız ve sattınız.. Ancak, hesabınızı alan kişi, [email protected] mail adresini (sizden alması gerekirken) almadı..
Böyle birisini arıyor arkadaş..
Yani diyor ki, bir adsense hesabı satın aldınız, ama, adsense hesabının bağlı bulundugu mail adresini almadınız..
Böyle birisi varmı diye soruyor..

Sana gelince must11,

Diyelim ki ben varım.. Arkadaşımdan bir adsense hesabı satın aldım.. Ama, hesaba giris yapılan mail adresini, arkadasımdan almadım..
Ne soracaksın bana ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5