İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ana Sayfa Kitlendi

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ana sayfam kitlendi elinizde program verya çözüm yolunu bilen varmı ?

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nasıl kitlendi ilk defa boyle bir şey duyuyorum biraz daha açıklarsan yardımcı olacak birisi çıkar

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlat menüsüne tıklayın ve çalıştır kısmına regedit yazın Açılan menüden

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel

Dizinini takip ederek gidin Yan Tarafta Bulunan Homepage'e sağ tıklayıp Değiştir'i seçin 1 olan değeri 0 olarak değiştirin Regedit'i kapatın ve Internet Explorer'ı başlatın .

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
başlat > programlar > donatılar > sistem araçları > sistem geri yükleme
kitlendigi günden bir gün öncesine yükle düzelir. En basit ve kolay cözüm sanırım :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Başlat menüsüne tıklayın ve çalıştır kısmına regedit yazın Açılan menüden

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel

Dizinini takip ederek gidin Yan Tarafta Bulunan Homepage'e sağ tıklayıp Değiştir'i seçin 1 olan değeri 0 olarak değiştirin Regedit'i kapatın ve Internet Explorer'ı başlatın .

Hiç gerek yoktur, arkadaşın yazdığı çözüm kesindir. Aynı şey benimde başıma gelmişti bir toplist sitesi yüzünden. Karambole bende kurtulmuş oldum. + rep

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ad-Aware ile ne alâkası var?
Ad-Aware başlangıç sayfasını kilitlemiş bir virüsü yok edebilir en fazla, başlangıç sayfasının modunu eski hâline getirmez.
Kesin ve pratik çözüm Mickey arkadaşın yazdığıdır...

M

maiL

Misafir
nefusa bilip bilmeden ne konuşuyosun ki denedin mi? ben denedim o yüzden yazıyorum. anladın sanırım?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bilip bilmeden konuşmuyorum. Ad-Aware windows kayıt defterine etki edemez. PC'de var olan minik yazılımları pasif ediyor veya siliyor. Toplistten bulaşan bir minik yazılımı Ad-Aware dediğin şey silemedi benden. Mickey arkadaşın dediği yöntemle halledebildin ancak. Windows Kayıt Defterini editleyerek... Kapito? ;)

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir türk arkadaşın yaptığı program indirdim. onunla işi çözdüm yardımlarınız için tşk ederim aynı sorunu yaşayanlar bu konudaki arkadaşların çözümleride %100 kesin sonuçtur postları okuyarak çözünüz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5