İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtar Kelimeler Hakkında Bir Soru

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir blogum var. Blogumda her konuya aynı kelimeleri keyword olarak eklersem spam mı oluyor?

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google algoritması onu öyle algılar. Hep aynısını girme.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır olmaz ben kendi blogumda yapıyorum daha üst sıralara çıkamanı sağlıyor hep aynı kelimeleri kullandığın için spam olarak algılamaz.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Zannetmiyorum benim 4 5 aylık sitemde hep aynı kelimeler kullanıyorum zararını görmedim inş görmemde :)

F

ForumEvim.com

Misafir
TEŞEKKÜRLER YARDIMCI OLDUNUZ BANA BANADA YANİ :F

Ekleme:

Ekleme:

Ekleme:

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@sultanomar o olmaz diyen arkşların sitelerine bak ne kadar olmaz acaba.. Sonra benmkine bak. (kimse alınmasın örnek verdim)
Hep aynı kelimeden alma google cezalandırır sıran yüselmez, habern olmaz..

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.abduko.com bakabilirsiniz hep aynı etiketi kullanıyorum gerileme yok 5 aylık site alexa değerine bakabilirsiniz online sayısına bakabilirsiniz :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hocam bir kelimeye çok yüklenirseniz karşılığında Google'ın ufak tefek cezalarını yiyebiliyoruz. Zaten keywords meta tag Seo açısından artık sitelerimizi eskisi gibi yükseltmiyor. Ama her zaman kullanacağınız hedef kelimeler sitenizin içeriğiyle uygun olmalı.

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Eğer konu başlığı içerisinde varsa kullandığın anahtar kelime spam sayılmaz. Aksine istikrarlı bir iste olduğun ortaya çıkar.
Mesala konu başlığı "Güncel politika haberleri" ise ve sen anahtar kelimeye "radyo dinle" gibi alakasız bir anahtar kelime giriyorsan spam sayılır.

Dikkat etmen gereken şey 5 Önemli nokta.

1: ) Başlık (Başlığın içinde muhakkak anahtar kelime kullan.

2: ) İçerik (İçeriğinin yani makalenin içinde 100 kelimede en az 4 en fazla da 12 kez anahtar kelime kullan

3: ) Etiket (tek bir anahtar kelime ile etiketle)

4: ) Sayfa Açıklaması (Sayfa açaıklamasınının içinde anahtar kelime ile başlayan bir açıklama yaz)

5: ) Anahtar kelime ve her konuya ayrı anahtar kelime yaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5