İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anahtars.com beni siteden attı

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar anahtars.com da hesabım vardı banner değişikliği yaptım ama bi türlü onaylanmıyordu bu sırada ben gösterim hakkı kazanıyordum en sonunda mail attım siteye bakan yokmu dedim bannerler ne zaman onaylanır dedim ve ertesi gün hesabım silinmiş 10000 den fazla göserim hakkım vardı.bana bu konuda mail falan da yollanmmamış ne biçim iş bu anlamadım

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
468*60 boyutlu bannerı sayfanın altına koyduysan yada marez içeriğin varsa atılmış olabilirsin

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Adres : Kuşdili Cad. Otuzağustos Sk. No: 1/6 Kadıköy İstanbul
Telefon : +90 0216 347 88 92
Fax : +90 0212 247 88 96
Arkadaşım telefon etmeyi denedinmi ??

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla şimdi hesaba girmeyi denedim hesap silinmiş.banner ları şimdi siteden kaldırmaya başladım marez türünde sitelerim yoktu ve banner sayfanın en üstünde idi. www.kelebekbar.com/forum

telefon etmekle uğraşamıcam çünkü bir haftadır mail atıyordum hiç biri ulaşmadı en sonunda dün oksi net yapımı olduğunu gördüm ona mail attım ve hesabım gitti.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anahtars ve bir çok banner değişim sistemi ölmüş durumda.. yani anahtars zaten 1 aydan kısa sürede cevap vermiyor oksinete ulaş.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oksinete ulaştım mail attım yukardada yazdım bunu zaten ondan sonra hesabım kapandı

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannertakas.com vardı orayı dene bi zamanlar iyi verim aldım ordan. üyelik kayıt yapabiliyorsan işine yarar.

H

hengame

Misafir
anahtars a bede üye oldu deneyecektim beklemedeyim saolsın

bannertakas a üy oldum deneyeceği m tşkler tavsiyen için +rep

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anahtars.com sizden 1 veriyor kendi 2 alıyor 1 ay kadar kullanmıştım ilk acıldıgı zamnalar ama artık kullanmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5