İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anahtars.com gösterim hakkı satıyorum [çok biriktirdim]

M

MaNyaQuE

Misafir
anahtars.com banner değişim sisteminde biriktirdiğim gösterim haklarını paraya dönüştürmek istiyorum...(tıpkı anahtars'ın oyna65.com'a ve diğerlerine yaptığı gibi)

1 gösterim hakkı 100 lira yani 0.01 kuruş tan

100.000 gösterim hakkı 10 ytl'dir...

iletişim : http://forum.iyinet.com/private.php?do=newpm&u=9688

isteyen pm atsın msn de görüşelim parayı yatırdığınızda msn de haber vericeksiniz ve bana site linkini vericeksiniz 100.000 gösterim hakkınızı anında transfer edicem [güven kuşkunuz olmasın]

M

MaNyaQuE

Misafir
banner değişim sistemidir anahtars.com

AYRICA BELİRTEYİM SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM GÖSTERİM HAKLARI 468x60 banner içindir...

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anahtars.com garip bir site ,

bana kayıtlı dediği en az 20 siteye baktım hiç birinde 1 tane banner göremedim,

üstelik sitelerin çoğu ya çalışmıyor yada boş içerik var.

bana anahtars.com bannerlarının yayınlandığı 3-4 tane kaliteli site söylersen 100 000 hatta 500 000 gösterime talibim...

D

doLob

Misafir
satisini baltalamak gibi olmasin ama anahtars sistemini bir sure kullandim ama bana hicbir getirisi olmadi

C

Cobra

Misafir
35 günde 4000 click gelmiş anahtars dan. içeride daha 2 milyon gösterim hakkım var, 1 milyon gösterimi 1 ayda eritiyor bu site. Ama fena değil günde 100 tekil geliyor en azından... Tavsiye ederim demiyorum ama hiç yoktan iyidir. :)

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haftada 250 bin gösterim topluyorum 2 bilemedin 3 günde yiyor. Gelen clickse 100 dahi bulmuyor. Ama en azından sitenin adı duyuluyor...

M

MaNyaQuE

Misafir
arkadaşlar gösterim herşey demek değildir bannerin sağlam olmalı banneriniz güzel çekici merak uyandırıcı olmmalıdır...Ben 5 ay dır neredeyse kullanıyorum ama ciddi olarak son 2,5 ayda kullanıyorum...Bu 2,5 ayda 2100 tık yapılmış siteme...Benim için tatmin edici bi rakam...

ayrıca arkadaş banner görmek istemiş

socceroyun.net/forum
megakomik.com

daha istersen çok yani bunlar benim aklımda kalan üç beş tane

ayrıca arkadaş demiş çabuk tükeniyo siz onun gösterim ayarı ile hangi gün hangi saat aralıklarında hangi türlerin sitelerin banneririnin sizin sitenizde gösterileceği hangi tür sitelerde bannerlerinizin gösterileceği , gösterim sıklığı

tümünü kendiniz belirleyerek siteniz için en verimli seçenekleri ayarlayabilirsiniz böylece daha az gösterim hakkıyla daha çok hit kazanabilirsiniz..

benden bu kadar beğenen isteyen arkadaşlar özel mesaj atsın sonra msn de görüşürüz niyetiniz ciddiyse...

tascam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Megakomik.com domainimin tüm bannerlarını anahtarstan silinmiş olarak buldum. Ne bir uyarı ne bir mesaj...
Bu yüzden sitelerimden kaldırdım anahtars'ı. Artık yayıncısı değilim. Makul ve mantıklı bir özür gelmezse de tekrar yayınlamayacağım. Muhtelen ilgilenmeyeceklerdir, zira daha önce de mesajla bir soru sorduğumda cevap gelmemişti.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site ile sahipleri bile ilgilenmiyor, maile 10 gün sonra cevap geliyor, bazen gelmiyor bile...

gösterimin nerede nasıl yapılduğı meçhul?

güzel bir banner ile 2000 gösterim 2 tıklama iyi değil mi:) binde 1

beni de silerler umarım düşünmüyorum devam etmeyi,

E

emrearslan87

Misafir
gerçekten ilgilenmiyorlar bende bugün durdurdum çünkü hesabımda 30000 gösterim varken tüm banner ve site kayıtlarımı silmişler bu kadar terbiyesizlik olur

tascam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok mu zor acaba bi bilgilendirme maili yollamak. Sistemde sorun varsa "bannerlarınızı göremeyebilirsiniz, çözmek için uğraşıyoruz" diye bi mesaj yollanabilirdi. Ya da bi şekilde program kurallarımızın şu şu maddelerine ters düşen içeriğiniz var o yüzden sildik falan deseler...

benim mail adresime gelmiyo falan desem gmail kullanıyorum, spam olarak algılasa bile spam folderı kontrol ediyorum. hiç bi numara yok.

şimdi tekrar görüntülenmeye başlamış bannerlar... sitelerimdeki yayını aktif etmedim, hala cevap bekliyorum. yarın tekrar sitemde "sayfa görüntülenemiyor" banneri yayınlamak istemem doğrusu :)

E

emrearslan87

Misafir
evet tekrar başlamışlar ancak ben banner tekrar koymuyorum böle dandik iş olmaz 36000 gösterimimi var onları da bitirsinler ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5