İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anahtars.com !!! Uzak durun

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes çok ıyı bır sıstem olduğunu soyledı,
bır deneyelım dedık, 1,5 hafta once kayıt olduk sısteme,
3 gun geçtı onay gelmeyınce ıletışım formundan yazı yazdım
1,5 hafta oldu ne cevap veren var nede sıteyı onaylayan kendı halıne bırakılmış
kesınlıkle kulanılmamalı buun dışında banner değişim ağı bılen varmı :)

lordking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende halen onay alamadım ama pekte umrumda değil, bedava verdiği 8000 gösterimi kullanırım, reklamıda yayınlamam olur biter :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu doğru benimde başıma geldi bir zaman sonra cevap veriyolar tahmini 2-3 haftasonra benden bu olaydan sonra reklamı kaldırmıştım.Bannertakas.com cevap geliyor genelde.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ilk üyelerden sayılırım. Bir kez soru sormuştum 1-2 ay sonra cevap gelmişti. Ayrıca ziyaretçi gönderme oranı çok düşüktü..

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç. Ben iki kez başvurdum ve ikisine de ertesi gün yanıt verdiler.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ben de

Ben de ilk başvuranlardanım, üyeliğim 1 hafta da falan kabul edildi. ziyaret gönderme yüzdesi çk çok çok çok düşük. Tavsiye etmiyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyelik onaylandı, koydum bannerlarını siteye ama ne varki sitelerine girip ben banner eklemeye kalkıyorum olmuyor yok sorun hep sorun... dedim sorayım neyin nesidir sordum 3-4 defa ama ne cevap var ne bi ilgilenen... sonrada kaldırdım banneri ne halleri varsa görsünler... benden yana - tavsiye etmiyorum...

Doushx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyeliğim bir günde onaylandı ama sitemi ekledim henüz onaylamadılar.
Benim 3 tane hesabım var anahtars.com.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 site üye yaptım (aynı anda aynı hesapda) biri rededildi diğeri arada günler geçmesine rağmen haaalen cevap yok :)

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aynı gün içerisinde kayıtoldum sitede onaylandı bannerda:)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem ben 1 sene önce kullanmıştım sadece büyük sitelerin bedava reklamını yaparsınız hiçbir getirisi yok en iyisi başka siteler kullanmak

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben çok memnunum gösterim tarnsferi sayesinde yeni açılan sitelerimi diğper sitelerin hitiyle kısa sürede tanıtıyorum. Başvurduğum sitelrim 2-3 gün içinde onaylanıyr.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettiğim bişiy var bu tür siteler bannerın nerede olduguna ve nasıl bir hitle gösterildiğine önem veriyormu çünkü çok kolay delinebilicek bi sistem.. toplistlerin altına koysam bannerı oda oluyomu mesela?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
merak ettiğim bişiy var bu tür siteler bannerın nerede olduguna ve nasıl bir hitle gösterildiğine önem veriyormu çünkü çok kolay delinebilicek bi sistem.. toplistlerin altına koysam bannerı oda oluyomu mesela?
şimdi şöyle düşün. sen kendi bannerini nerde yerleştirilmesini istersin? En aşağıda ve toplist ikonların arasında mı yoksa daha çok üst bölümde mı?

Kaliteli banner değişim ağı yönetimi bu hassas konuya dikkat eder ve genel kuralalrında belirtir: 800*600 pikselde banner gözükmelidir, yani skrol yapmadan banner gösterimde olmalı. Böylece daha efektif ve daha kaliteli ağ sistemi olur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sadece 468*60 banner 800*600 çözünürlükte girişte gözükmek zorunda diğer bannerları istediğin yere koyabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5