İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anasayfa

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Önemli olan bir yerden başlamak zaten, ben şahsen beyendim.. hiç birşey olmamasından iyidir.

Zaman içerisinde revizyonlar olur.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yeni konu açmak istemedim, taşınan konularda taşındı diye yazı gösterilmemesi, taşımaların iz bırakmadan yapılması daha iyi olur bence. Bir de Domain Satış - Düşecekler - Boştakiler kategorisi halen neden duruyor ? Zaten domainler için farklı bir kategori açılmış.

T

trgy

Misafir
Yeni konu açmak istemedim, taşınan konularda taşındı diye yazı gösterilmemesi, taşımaların iz bırakmadan yapılması daha iyi olur bence. Bir de Domain Satış - Düşecekler - Boştakiler kategorisi halen neden duruyor ? Zaten domainler için farklı bir kategori açılmış.

Hit geliyor o kategoriden biraz o yüzden yavaş yavaş taşıyoruz. Onca sayfa yazıyı taşımak zor olsa gerek kaldı ki aralarından seçe seçe taşıyoruz, kategorisine göre. :)

İz bırakmadan taşımaya özen gösteriyoruz ama dalgınlıkla kalabiliyor. 1 gün sonra iz bırakması kalksın olarak ayarlıyorum ben taşırken.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel olmuş, sadece forumu tepesindeki arılı iyinet forumu logosu kullanılsa daha bir bütünleşik olur.

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güzel olmuş ellerinize sağlık

O gezegenli resmin yerinde forumda açılacak yeni özgün konuları tanıtan jquery veya flashla yapılmış haberler dönse güzel olabilir :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
logo sırıtmış, onun dışında bi sıkıntısı yok. Gayet şık olmuş.

izmit_Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfaya olacak tek güzel şey zeytech benzeri bir sistem. Benim düşüncem :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Üstteki menü güzel olmuş ama css hoverla daha iyi bi hâl alabilir diye dusunuyorum.
Onun disinda, alttaki hiçbirşeyi beğenmedim. :)
Oraya da ufak tefek webmaster araçları ve/veya son satışlar,son konular gibi birşey koyulabilir diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5