İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anastasia Petrova Çetinkaya kimdir?

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Anastasia Petrova Çetinkaya, Ayhan Çetinkaya ile evli olan , Rus asıllı Türk vatandaşı Alanya belediye başkan adayıdır. Değişim Sende sloganı ile bağımsız aday olan Rus asıllı aday için şu ana kadar 37 ülkeden röportaj için davette bulunuldu.

Rus kanalı da Alanya ile ilgili belgesel çekti ve Anastasia'nın seçimde başarılı olup olmayacağı ile ilgili tahminde bulundu. Kanala göre Anastasia'ın seçilme olasılığı yüksek. 36 yaşında olan Rus asıllı Anastasia Petrova Çetinkaya'ın Alanya Belediye Başkanlığına aday olmasına vatandaş da olumlu bakıyor.

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Şu parası olanların başkan olupta varlıklarına varlık ekledikleri sistem yavaş yavaş yerini ilgili alanın okulunu okumuş yada bir uzmanlık alanına sahip kişilerin eline geçeceği dönemlere geçiyoruz bu kadına helal olsun Alanyada ikamet eden birisi olsaydım kesinlikle destekçisi olurdum.

iyi çalışmalar.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Seçilirse en azından şöyle bir güzelliği olur. Tüm köydeki akrabalarını getirip işe girdiremez.
Alanya'yı yakından biliyorum. Cemaat etkisinin en fazla olduğu ilçe diyebilirim. Bu aday cemaat desteğini alırsa kesin seçilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5