İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AnatoliaHosting dan uzak durun

Bu konu hakkinda siz ne dusunuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

LNWServers

Misafir
Bence açılmaması gereken bir konu, yedekleriniz bu kadar onemli olsaydı daha önceden almanız gerekirdi, datacenterlar 1-2 gün dinlemiyor hatta iptal etmek için 7 gün onceden bunu bildirmeniz gerekiyor ve ayın 1 de kapatıldıysa dedicatedturk u suclayamazsınız.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Bir önceki ödeme dekontunuzu kopyalayın en iyiside ayın kaçında ödemeniz görelim ne dersiniz?"

Son söz denmiş sanıyorum dekont gelmeden konuşmanın anlamı kalmıyor..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ne yazik ki, istemeden konuya mudahale etmem gerekiyor.

baris, bu sikayetini foruma yazip kullanicilar ile paylasman guzel, ancak forumda kullandigin saldirgan ve dusunmeden sarfedilen hitap dilin hos degil.

Boyle yazmaya devam edersen, ne firma yetkilisi ne de diger kullanicilar sana cevap vermezler ve vermemekte hakli olurlar.

Mesajlarinizda, "siz", "lutfen", "rica ederim", "saygilar", "ilgilenirseniz sevinirim", "acaba", "sanirim" gibi kelimelere yer vermeye calsirsaniz daha iyi destek alacaginiz konusunda suphem yok.

Host firmasi yetkilisi bu konuyu burada acikliga kavusturmak zorunda degildir, ancak sikayet dahilinde, aciklayici bir cevap diger kullanicilarin aklindaki supheleri; varsa eger; yok edecektir.

Seviyeli tartismalar/paylasimlar hepimiz icin daha faydali olacaktir.

Tesekkurler.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı için tşk ler büyük firmasınız diye müşteriniz var diye suçlu olan haksız olan ben oluyorum ölemi ilahi adaletten bahsediyorsunuz peki serveri erken kapattınız bunu sizde biliyorsunuz açılması için neden 100 dolar istiyorsunuz ban hakkımı aramaktayım ama görüyorum ki ben büyügüm diyerek bu işin altından kalkmak istiyorsunuz büyük firma iseniz yedeklerimi bana geri verebilirsiniz ben bunu istiyorum hiçbir amaç güdmeden ücretsiz yedeklerimi almak istiyorum bu benim hakkım ve buda sizin elinizde

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
evet erken kapattık neden bunu ispatlamıyorsunuz? nisan ayı için yaptığınız ödeme denkontunu bir zahmet gönderinde görelim ne dersiniz?

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size ödeme yaparken 3 gunun de ödemesini yapmadım mı hayır farklı amaçlar güdmektesiniz bence yoksa yedeklerimi verirdiniz ve iki tarafta ticaretten memnun kalırdı bende buraya gelir size tşk lerimi bildirirdim hala yedeklerimi vermemekteki ısrarınızı anlamamktayım çünkü bu sizin için basit bir iş büyük firma olmak kolay degildir büyük firmayım diyorsunuz ya sayın mustafa bey bizde bunun farkına varalım madem öle

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sn. Barış
Son kez yazıyorum
DC ödemeniz gelmediği için kapattı rica ettik 2 gündür formatlanmadı makinanız. Bizden yenilersek serverı 1 ay daha açarız dediler birkaç yazışmadan sonra bir ücret karşılığı 1 gün açacaklarını belirttiler.(Normalde olmayan bir işlem sizin için yazıştık) Ben aklınızda birşey kalmasın diye DC'ye ait paypal nosunu verdim ki ödemenizi oraya yapın diye. Siz burada zaman kaybederken verilen sürede doluyor bilginiz olsun.
Artık benden iş çıktı ödemenizi yapmazsanız elimizden birşey gelmez.
Bundan sonra ne yazarsanız yazın biz cevap vermeyeceğiz yedeklerimi alamıyorum demenizinde bu sayede sanırım haksız bir davranış olduğu ortaya çıkıyor.
iyi günler dilerim

I

Illumina

Misafir
3 günlük ödemeyi fazladan yaptığında 3 gün daha fazla açık kalamıyor çünkü Amerika'da serverlar günlük değil aylık ödenir. Resellarlar da sonuçta o 3gün açık kalırsa o ayın bütün parasını ödemek zorundalar senden alamasalar bile. Bunu yapmak da istememeleri normal, neden yapsınlar.

Bunlar konuşulduysa önceden bilinmez

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin bu işten kacarak ne kadar haklı oldugunuzu görüyoruZ server 2 gun erken kapatılsın sonra yedeklerimi almaya çalışınca suçlu ben oluyorum ölemi mustafa bey herkes herşeyin farkına varsın büyük firma oldugunuzu legalpara ediyorsunuz herkes hata yapar ve sizde hata yaptınız ve düzeltmek için hiçbirşey yapmamaktasınz ben hakkımı arıyorum 1 senelik emegim gidiyor ve benden yedekler için hala para talep etmektesiniz hala farklı sadece kendinize göre cevaplar vermektesiniz

E

echo

Misafir
boşa giden emekleri görünce içim cız ediyor :(

özür dilerim karışmak gibi olacak ama, sayın mustafa bey eğer çok büyük bir zarar etmicekseniz lütfen yedeklerini sahibine iade edin sizden rica ediyorum.

etmiyecekseniz sizin bileceğiniz iş saygılar...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bakalim bu konuda forum kullanicilari ne dusunuyor, oyunuzu kullanin...

M

muratsakizci

Misafir
barış arkadaşımın sunucusunda sitelerine tasarım yapıyordum 1haftalık emeğim vardı ve o emegi yok etmemizi rica ediyorum eğer birazcık olsun kendinizi barısın ve benim yerime koyun ve 24 saatlik yedek alma süresi tanımanızı rica ediyorum. İyi Çalışmalar.

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
echo' Alıntı:
boşa giden emekleri görünce içim cız ediyor :(

özür dilerim karışmak gibi olacak ama, sayın mustafa bey eğer çok büyük bir zarar etmicekseniz lütfen yedeklerini sahibine iade edin sizden rica ediyorum.

etmiyecekseniz sizin bileceğiniz iş saygılar...

Sn. Echo
Eğer kapatmasak biz magdur olacaktık. yedeklemeyi bitiremeden süreleri doldu sanıyorum inanın hiç bir bilgi vermek yok haber bile verilmedi yenileme yapılıp yapılmayacağına ben ne yapayım söyleyin lütfen.
Ben her ulaşamadığım müşteriyi bekleyip kendi bütçemizden server yenilersek iş yapabilirmiyiz?

Sn. Musa Sakızcı,
Siz bizim müşterimiz değilsiniz ben sizi bilemem yedeklerinizi alıp almadığınızı sonuçta sizin kendi sitenizi yedeklemeniz gerekir ki hizmet satın aldığınız yer yenileme yapmazsa magdur olmanız kaçınılmaz bunda hak olayı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta ticari bir iş yapılıyorsa karşılıklıdır.

Hiç bir müşterimize yapmadığımız gibi datamerkezle yazışıp gerekli işlemleri arkadaşlara anlatmama ragmen şuana kadar çözüm olmadı verilen süre dolduğunda elimden birşey gelmez.
iyi çalışmalar

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mustafa bey hala yenileme talebi karşılıksız kaldı diyorsunuz 2 fun erken kapatıp yedeklerin için bizi bu kadar ugraştırıyorsunuz 100 dolar istemek son derece etik mi kapatırken haber bile vermediniz ayrıca kapatmadan bir gun önce sitede arkadaşlardan biri yedek almaya çalışmışsınz fakat yedek almaya izin vermiyormuş

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yalan söylüyorsunuz dekont istiyorum ona gelince neden susuyorsunuz?
Kapatırken haber vermedik kusura bakmayın size ulaşamadık meşgüldünüz heralde...
Bakın yedek alamaya çalışmışsınız demekki haber vermeden çekip gidecektiniz değil mi? ne güzel hala birde magduruz diyorsunuz tebrikler...
Bu yazınızdan sonra sizinle muhattap olmuyorum.
buyrun topic sizin...

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yedek ben almadım site sahiplerinden biri almaya çalışmış ben alsam neden bu kadar uızatayım olayı 2 gun erken kapattınız bu sizin firma büyüklügünüz der çekerdim kendim yedek almaya çalışsam yedek alamıyorum diye size ulaşırdım buradaki mantıksızlıgı sizde fark edersiniz umarım hala olaylardan kendini sıyırmaya çalışıyor

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
son bir mesaj diğer arkadaşlar 100$ istediğimizi sanacak
istenen para 35$ ve ödemeleri gereken paypal hesabı ise [email protected] yani direk datamerkez ile işlemlerini yapacaklar sanki biz istiyormuş gibi hala ima etmeye çalışıyorlar bu konuda lütfen yanlış anlaşılma olmasın
herkeze iyi geceler diliyorum

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu neredeyse her hosying şirketinde var ben hosting şirketimi değiştiricem deyince yedekleri vermezler . Bizden gitmesin para kaybetmeyelim diye ayıp.

Versenize adamın yedeklerini.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana attıgın mailler duruyor buraya koymak istemiyorum ya bir ay daha uzatırsın yada 100 dolar ödersin dedigin mailler bende saklı silmedim kimin yalan söledigi ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5