İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AnatoliaHosting dan uzak durun

Bu konu hakkinda siz ne dusunuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba anatoliahosting den dedicate aldım gunu dolmadan serveri kapattılar daha önce başka bir firmaya gececegimi sölemiştim ve buna istinaden 2 gun erken kapatılar serveri ve yedeklerimi alamadım yedekleri istedigimde ise 100 dolar istediler benden. İş ahlakına uygun olmayan davranışlar sergiliyorlar maillerime ve telefonlarıma cevap vermiyorlar 100 doları yatırdıktan sonra ara beni diyorlar ben bir aptallık yapıp oradan aldım siz siz olun uzak durun buradan

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anatolia Hosting ile 2000 yılından beri çalışıyorum.. Ne bir müşterinin haklı olarak memnun olmadığını gördüm ne de ben bir sorun yaşadım Mustafa bey ile.. (sorun oluştu ise de Mustafa bey her zaman yapıcı davranarak sorunları halletmiştir.) Hatta bilenler bilir Mustafa Beyin kesinlikle paraya değer veren bir yapısı yoktur müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.. Eminim kendisi bunu görür ise bir açıklama yapacaktır. Lütfen yıllardır dürüst bir şekilde 4 4 lük çalışan firmalar hakkında daha dikkatli konuşalım..

Not : Normalde açık kapı bırakırım herşeyde ancak konu Anatolia Hosting ve Mustafa bey ise % 1 olumsuz birşey düşünemiyorum..

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
magdur olmasan sence buraya yazarmıydım başka bir dedicate firmasına gecicem diye 2 gün erken sunucu kapanıp yedekler için 100 dolar isteyen bir insan hakkında konuşuyorum ben haklı olmasan kendimi deklara etmem burada iş ahlakı olan insanları görüyoruz

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapılırken 28 de ödeme yapıyorum vede 3 gunun parasınıda yolluyorum ve erken kapatılıyor cenazem olduguı için 3 gun ulaşamadılar bana ama serverin 2 gunu var daha yedekleri alırım diye düşünüyordum peki yedekler için 100 dolar vermeden gelme olayı nedir arkadaşım sence bu etik mi yada neden erken kapatıyorsun serveri ben başka firmaya geçecem diye 1 ay daha sende kalma hesapları peşindeydin

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en güzeli elinde kanıt olmadan konuşmamaktır makbuzunu görebilir miyiz ne zaman ödeme yapmışsın.. Sunucuda bir gün dahi geçirilmez bu her yerde aynıdır..

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam erken kapatma olyı nedir ben ona 3 gunun parasını dahi gönderdim erken kapatma hakkını nasıl buluyor kendinde ayrıca yedekler için 100 dolar isteme olayıda nedir bu konuya hiç deginmiyorsunuz yorum yazarken tarafsız olun isterseniz

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba; Bugüne kada rolan binlerce müştermizde hiç sorun yaşamadık bu tür bir sorun sırf sizde mi oluştu.. Bizim çalışma ilkelerimiz ve prensiplerimiz herkes tarafından bilinmekte. Sunucu tarihinden öcne değil ödemeniz bitince kapanmıştır. Saygılarımla

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende uzun süredir. Mustafa beyle çalıştım ve herzaman çalışırım. Bence bir yanlış anlaşılma vardır mustafa bey böyle bir şey yapıcagına inanmam başkası gibi herşey para para diyen biri degildir..

Lütfen konularda febri davranmayın bir kızgınlıkla böyle bir yazı yazdı iseniz bence yazdıgını şirket adına kötü imaj bırakır bunalra dikkat edelim..

Mustafa bey böyle bir şey yapıcagını hiç sanmıyorum mutlaka bir sebebi vardı yapsa bile..

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bunun ne gibi bir sebebi olabilir sizce etik davranışlar bunlar sunucu erken kapanıyor ve 100 dolar istiyor yedekler için müşteriniz var diye bunların arkasına neden sıgınıyorsunuz ben sadece yedeklerimi istiyorum ücretsiz benden 100 dolar istiyorsunuz yedeklerim karşısında bu kadar müşteriniz var diye ben magdurum diye siz mi haklı olacaksınız

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
burada kimse kimseyi boşuna savunmaz yılardır çalıştıgımız firma sen geliyorsun böle böle deyip firma haklkında kötü yorum yapıyorsan bir yanlış anlaşılma vardır veya bu istenilen paranın mutlaka bir sebebi vardır sen konuyu ne kadar acaba analttın sadece kendine göremi yoksa 2 taraf içindemi..

lütfen yorumları daha dikkatli yapalım suan senin mesajlarını okuyorumda bir anlık sinir ile yapılan mesaj olarak görüyorum..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala ödeme tarihinize ilişkin bir belge göremedim.. Olay görüldüğü kadarı ile sunucunuz kapanana kadar yedek almamışsınız. Firma 3 gün size ulaşmaya çalışmış ancak kişisel nedenlerden dolayı telefonunuz kapalı olduğu için firma size ulaşamamış..

Burda firmanın suçu ne o kısmı anlayamadım..

I

i.s.a.q

Misafir
Ben dedicatedturk olsaydım kişisel görüşüm Müşteriye 24 saat tolerans tanırdım.ve bu 24 saatlik süreç içerisinde gerekir ise Müşteriye telefon vs ile ulaşırdım.Eğerki Müşteri bu 24 saat içerisinde ücreti ödemez ise Yedekleri alırdım. yayınını durdururdum.Müşterinin çok geçerli bir sebebi var ise ve ben bu sebepten tatmin oluyorsam Ve Müşteri 2.ci gün ücreti yatırdıysa yedeklerle birlikte sistemini faaliyete sokardım.Eğer müşteri benimle devam etmek istemiyorsa ''Ücret tabiki talep etmeden'' yedeklerini kendisine verirdim.Bunu yapardım çünkü 100 dedicated müşterimde olsa 1000 dedicated müşterimde olsa Bir forumda İrtibar zedeleme unsuru olabilme ihtimalini bile kendime OLASILIK olarak görmek istemezdim.Ve birileri çekip giderken mutlu ve huzurlu olurdum.

Edit : Ama bahsedilene göre müşteriye 3 gün ulaşılmaya çalışılmış ulaşılamayınca sistem kapatılmış.Ancak yinede yedekler konusunda bir pozitif yaklaşım olmalı diye düşünüyorum.

saygılar.

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sn. İ.S.A.Q
Hosting satın almıyorsunuz dikkat edelim server dc bizden ödemeleri alıyor ben müşterime ulaşamamışım ödemesini yapıp 1 gün bekleyeyimmi?
Siz yaparmıydınız
iyi çalışmalar
Lütfen daha uzatmayalım ödeme yaptım kapandı diyen müşterimiz varsa tamam kabulumdur hatalıyız etik kurallara uymuyoruz diyeyim aksi halde asla suçlu değiliz.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana ulaşmaşmaya çalıştıgında benim makinemin kapanmasına 6 7 gun vardı ve ben makinenin kapanmasına 2 gun kala geldim yani benim makinemin süresi birmeden kapandı madem o kadar büyük firmasın ve çalışma ilkelerin var neden yedekler için 100 dolar istiyorsun büyük firmaysan erken kapatma yedeklerimi ver büyük firmalıgını görelim.işine gelmeyince konuyu kapatalım herşey bu kadar basitmi insanların emekleriyle oynamak haklıysan konuş arkadaşım

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hala 2 gün diyorsunuz inanamıyorum. Ayın 1 inde kapandımı serverınız? siz atın 28 indemi geldiniz? neden ödemenizi yapmadınız peki?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynısını demek istemiştim sunucuda bir gün geçmesi diye birşey mümkün değildir..

Onun dışında firmanın insiyatifinde olan şeyler firmadan uzak durun anlamına gelmez..

dedicatedturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben etik olarak mail kopyalama falan yapmam mailde yazdıklarınızla çelişiyorsunuz dikkat edelim. Suç atacağım diye böyle yapmayın Allah var yukarıda ben eminim yedeklerinizi alabilmiş olsanız bize uğramazdınız bile...
Bundan sonra yazmayacağım bizi bilen biliyor ödemesini yapıpta serverı kapanan varsa her ortamda bizimle konuşabilir.
Bir önceki ödeme dekontunuzu kopyalayın en iyiside ayın kaçında ödemeniz görelim ne dersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5