İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anatoliahosting hakkında..!

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anatoliahosting hakkında bilgisi olan var mı? yani çalışanınız falan varmı? fatura gönderiyolar mı.teknik destek iyi mi? reseller almayı düşünüyom

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben oradan host almıştım hiç memnun kalmadım surekli site görüntülenemiyor diyordu...php programlarındanda verim alamadım.

S

seven7

Misafir
birarkadasim linux serverindan hic memnun kalmamisti.suanda orayla calismiyor.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
bende win host aldım dünyanın parasını verdim. parayı isterken biz firmayız büyüğüz cart curt siteminde veri tabanımında içine ettiler tr karakterler bozuldu vs.

sitemi kapattılar. google o bozuk karakterleri indexledi. googleden dünyanın hitini alıyodum düşüş oldu bunların yüzünden sürem sürekli kapanıyodu.

parasını vermeme rağmen sitemi erken tarihde haber bile vermeden kapattılar.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kaç kaç kaç :)

geçen haziranda bir win paket aldım, sunucu nerde dedim türkiye dediler, bi bakıyım dedim site açılmayınca borusan demişti çünkü, amerikada bi datacenter çıktı,

"sonra ben türkiye demedim isteseniz türkiye de de sunucumuz var dedim" dedi şirket yetkisi,

aslında benim için çokta farketmiyordu ama yurtiçi dışı ama paramı alıp vazgeçtim.

tavsiye etmeyeceğim hostlar arasındadır..

anatoliahosting.com, turksystems.net bunlar yerine vt.com.tr-omnis.com.tr-rh.com.tr tavsiye ederim.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazirsozler.com un sponsoru anatoliahosting.com bence iyi şuana kadar hiç sorun yaşamadım ve ilk komsu.net i açtığıkmda orayla çalışıyordum herkez havadan konuşmasın bence iyi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bendne 1 yıl kadar 3 sitem ile çalıştım sorun yaşamadım bazen sorun cıkıyordu oda normal her hosting de olan bir sorun.. fatura konusunda fatura keserler ve teknik destek iyidir.

Band olarak yüksek harcadıgım için başka hosta gectim ama halen bir sitem oradadadır..

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www_hitmp3tr_com' Alıntı:
google o bozuk karakterleri indexledi. googleden dünyanın hitini alıyodum düşüş oldu bunların yüzünden sürem sürekli kapanıyodu.
QUOTE]

Ben bu hosting firması ile 2 yıl kadar önce sponsorluk dahilinde çalıştım, sitede gerçekten türkçe karakterleri indexlemede bir sorun vardı halen sayfalarımın bir kısmı bu hatalı türkçe karakterleri barındırıyor.

Asıl önemli olan ise sitenin uptime oranları günün neredeyse %50 sinden fazlasında server down olmaya başlayınca verdim paramı paşa paşa adama akıllı bir firmaya geçtim. Ayrıca bu sorunların sadece benim gibi sponsor oldukları sitelerde değil tüm kullanıcılarında olduğunu da belirteyim, ama söylediğim gibi bu yazdığım olay yaklaşık 2 yıl kadar önceydi bu gün için ne durumda olduklarını bilmiyorum, açıkçası bilmekte istemiyorum :cool:

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie' Alıntı:
kaç kaç kaç :)

geçen haziranda bir win paket aldım, sunucu nerde dedim türkiye dediler, bi bakıyım dedim site açılmayınca borusan demişti çünkü, amerikada bi datacenter çıktı,

"sonra ben türkiye demedim isteseniz türkiye de de sunucumuz var dedim" dedi şirket yetkisi,

aslında benim için çokta farketmiyordu ama yurtiçi dışı ama paramı alıp vazgeçtim.

tavsiye etmeyeceğim hostlar arasındadır..

anatoliahosting.com, turksystems.net bunlar yerine vt.com.tr-omnis.com.tr-rh.com.tr tavsiye ederim.

vt.com.tr , omnis.com.tr , sh.com.tr , rh.com.tr, labina.net bende bunlari tavsiye ederim...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 yıldan fazla oldu anatoliahosting ile çalışıyorum. arasıra elbette sorunlar oluyor her yerde olduğu gibi. ama şöyle bir şey var her zaman ulaşabiliyorsunuz. ister maille ister msn den ister telefon ile anında sorununuzu dile getirebiliyorsunuz. ve ellerinden geldiğince yardımları oluyor. şu anda bakın isterseniz www.fun.gen.tr anatoliahosting de bulunuyor... ben tavsiye ederim...

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anatolia hostingi bize övmeyin hostbuldada yazdık kötü yönlerini ama adamlar nedense yazdıgım yazıyı silmişler herkes bol keseden sallıyor ....liderhost anatoliahosting beş para etmez bunu kafanıza sokun...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Editor' Alıntı:
anatolia hostingi bize övmeyin hostbuldada yazdık kötü yönlerini ama adamlar nedense yazdıgım yazıyı silmişler herkes bol keseden sallıyor ....liderhost anatoliahosting beş para etmez bunu kafanıza sokun...

kimse bol keseden atmıyor.. ben 3 gb reselimle 1-5 yıl çalıştım ve sorun yaşamdım sonra band sorunum yüksek olunca hosting degiştirdim. ama helen sitem var orada www.sanalkeyif.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5