İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo nerede???

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar angelo yu özelden tanıyan varmı ? bir proje için iş vermiştim.25 günlük süre vermişti dün doldu.3 gün önce görüştük en son.son 1-2 haftadırda foruma msne girmiyor.Çok mağdur durumda kaldık.Hiçbir şekilde ulaşamıyorum mesajlarımada cevap vermiyor.Sürekli kullandığı bir msni veya ulaşabileceğim bir yol varsa lütfen özelden bana ulaşın.Yada kendisine iletin.25 gündür bitmesini bekliyorum.şimdide ortadan kayıp.onun böyle biri olmadığını biliyorum ama biliyorum diyede daha ne kadar beklicem.Mecburen bu başlığı açmak zorunda kaldım.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle durumlarda karşı tarafın telefon numarasını almanız gerekir. Zira internete giremiyor olsa da, cep telefonu günün büyük bölümünde açık olacaktır, önemli bir sorunu yoksa.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Böyle durumlarda karşı tarafın telefon numarasını almanız gerekir. Zira internete giremiyor olsa da, cep telefonu günün büyük bölümünde açık olacaktır, önemli bir sorunu yoksa.

Yurt dışında kendisi.Ben güvenebileceğim biri olarak gördüm.4-5 gün önce benim işimin bir kısmını Türkiyeden birine verdiğini hızlı bitmesi için.Onada ödeme yaptığını ama ulaşamadığını söylemişti.o gün bugündür kayıp.Yani çocuk işi değil.Sırf bende beklemiyorum bu işi.Bir firma işini verdim ve benimle beraber en az 3 kişi daha bekliyor ve bana baskı yapıyorlar noldu bitmedimi diye.Ona güvendim ona vermek istedim işi anlaştık şimdi mahçup oldum 25 gündür beklememizin kaybı olacak eğer ortaya çıkıp bitirdim demezse.. 25 en geç dedi.Hatta bi ara 5 gün erken bitebilir dedi.Yine o lanet olay oluyor uzuyor.Bu nette biriyle iş yapınca zamanında teslim edilmemesinden sıkıntı çıkmasından bıktım vallahi.Kendisinede durumun önemini gerekirse hızlı bitmesi için sağlam bitmesi için ekstre parada verebileceğimi belirttim.Herşeyi biliyor.Ama günlerdir yok .Foruma girmiyor msnde yok.Mesaj atıyorum cevap yok.Adetim değildir başlık açmak ama başka çarem kalmadı.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
beceriksiz_acemi: Benimle ilgili iyi/kötü herhangi birşey yazmazsan sevinirim.

Forumun geri kalanı için ufacık bir açıklama yapayım. Ben murdock ile ilk konuştuğum 2-3 günde kendisine birden fazla kez söyledim, pm lere geç cevap vereceğimi, meşgul olduğumu. Kendisi 10 dakikada bir pm atıyordu. PM kutum 2-3 kere doldu. Kendisinin beklediği türde bir ilgiyi kendisine gösteremeyeceğimi, başkalarından teklif almasını da söyledim. Kendisi bütün bunlara rağmen bana yaptırmak istediğini söyledi. Bu konuda bir yanlışım varsa düzeltsin.

Ben zaten kendisini uyarmış olmama rağmen, şimdi gelip ne alakaya buraya böyle bir mesaj açılıyor anlamış değilim. Az önce PM'ine de cevap verdim. OnurSQL thread açıldığını haber verince gördüm. Foruma bakmıyordum bile.

Konu ile ilgili olarak da ortada 3-5 kuruşluk bir durum zaten yok, herhangi bir para işlemi yapılmadı. Benim para verip büyük bir kısmını yaptırdığım 3. kişi ortadan kaybolduğu için parasal maduriyet söz konusuysa benim tarafımdadır. Kaldı ki 3. kişiyi de arkadaşın işi acil olduğu için ayarlamıştım. Kendisinin de zamanı harcandığı için madur olmuştur ama elden gelen bir durum yok şu anda bununla ilgili. Ben de çok zevk içinde değilim boşa harcadığım para için.

Buna rağmen kendisine yapılmış olan kısmını da ücretsiz olarak yollayacağımı söyledim. Bu posta yazacağım son cevaptır bu. Gerekli gereksiz yorumlar yapılmazsa, bana da cevap hakkı doğmaz.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Angelonun yanlış bir insan olmadığını biliyorum.Bu başlığıda artık ulaşamamaktan bıktığımdan mesajını hergün forumu refresh edip edip beklemekten bıktığım için açtım.evet forumda geldi 1 cevap yazdı ve benim işimi hızlı bitsin diye başkasına verdiği için işi bitiremeyeceğini elinde ne kadarı bittiyse vereceğini yazdı.Ben ise 25 günlük boş bir bekleyiş içerisindeyim.Eminimki verecekleri benim bulduğum marezlerde olan kodların binde 1idir.ama beklemem yine bitmedi..f5 f5... ... ... cevap verecekmi diye bekl bekle bekle.. böyle şeyi anlamadım ben.işkence çekiyorum resmen cevap versin diye.ne varsa elindekini gönder eğer bitirebilirim istediğin gibi dersen kaç gün daha uzar dedim yine cevap yok. yaşadığım maduriyeti kendiside çok iyi biliyor.ilk günden beri zamanın önemli olduğunu gerekirse fazla para vereceğimi işin istediğim gibi bitmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını istediğimi benimle beraber 2 şirketin ve 4-5 kişinin daha bu işi beklediğini kendisine defalarca söyledim.ama başkasına atıpta bana işi teslim edemiyorum demesini sizlere bırakıyorum.amacım karalamak değil..böyle başlıklardanda herzaman nefret etmişimdir.. ama bıktım artık.. en güvenilir dediğim kişilerden bile bunu yaşıyorum.ne zaman netten biriyle iş yapmak istesem iş ya teslim olmuyor yada teslimgününden günler sonra teslim oluyor.. 2 satır bile konuşamıyorum angelo ile.. msne girmiyor.. forumdaki mesajıma saatler hatta günler sonra cevap veriyor.. beceriksiz acemi yazmış şimdi profilini sürekli f5 yapıyorum konuyu okuyor.. attığım mesajlara cevap yok.. desin kardeşim küfretsin yapmıyorum desin anlıyım ama benide bu kadar madur etmeye hakkı varmı.. şarkı sözü sitesi oyun sitesi yaptırmıyorumki.. ciddi bir proje olduğunu kendisinede söyledim...

ben bu proje biticek diye kıbrıstan istanbula geldim 1 haftadır burdayım bana diyorki olmadı başkasına verdim ortalıkta yok projeyi bitiremicem.. sırf bunun için uçak parası ödedim birde günlerdir istanbuldayım derslerimi astım bilmemne.. ben ne yapıcam şimdi.. 25 gün bekle.. uçak parası ver derslerden ol..

Son açıklamamdır.Angelo, senden sevgili gibi ilgi beklemedim.. sana attığım mesajlara 10 dk ayırarak 5-6 günde bir cevap yazabilirdin.son attığım mesajlara foruma girdiğin halde cevap yazmıyorsun ve hala dahada yazmıyorsun.10dk da bir mesaj atmamın sebebi ortada sıkıntı var bir türlü konuşamamamız ama msne gelip bi 15 dk ayırsan sonuca varır konuyu kapatırdık. yollayacağın birşey varsa yolla bitsin gitsin buda bana ders oldu. benim özür dilemem gerekiyor herhalde başlığa anlam veremiyorsan hala.. dediğim gibi .. sana ulaşamadığım için yapacağın işte mp3 sitesi oyun sitesi gibi çocuk ve sıradan bir iş olmadığı için cevap bekledim.. beklemekten sıkıldım.3 gün önce sıkıntıyı söyledikten sonrada cevap yazdım cevap vermedin.. bir cevap yazıyorsun 2-3gün cevap yok. olmuyo bitti elimdekini gönderiyim bitti demek için 2-3 gün bekledim.başlık açtım geldin.. sağolsun onursql.. par verdim mağdur oldum diyorsun buda beni ilgilendirmiyor..ben herşeyini kabul ettim.. bana şuan 5 gün sonra teslim etcem deseydin onada bişey demezdim.. ama dediğim gibi bende uçak parası verip istanbula geldim.. 25 gündür beni ve 4-5 kişiyi bekletiyorsun ben onlara mahçup oldum rezil oldum.

ki bana işin bir kısmını başkasına verdiğinide söylemedi onuda belirtmiş olayım.kendisinin yapacağını biliyorum ve bu son çarşamba günü bana söylüyor böyle bir olayın olduğunu başkasına verdiğini ve işin kaldığını.buna rağmen maduriyetim için olumlu birşey yazmıyorsun beni suçlamaya başlık açtığım için laf söylüyorsun.güvendim sana eskisin diye senle çalışmak istedim herşeyini kabul ettim hatamı ettim.suç bendemi.. demedimmi yukarda yazdıklarımı sana. bana cevap veremicem dedin işi bitiremem mi dedin.başkasına vericemmi dedin.başkasına vermen ne kadar ilgilendiriyor beni.. ben insanların yüzüne nasıl bakıcam.. benim kıbrısdan istanbula gidip gelmen 500-600 tl.. sırf bu işi bu hafta teslim edeceksin diye geldim..

neyse daha yazmıcam göndereceğin birşey varsa özelden gönder bitsin bende başımın çaresine bakayım.lütfen banada suçluymuşum veya yanlışım varmış gibi yazma.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yok yanlışın var demedim. Cevap verme sürelerinin böyle olacağını sana söylemiştim dedim. Söylemediysem, söylemedin de. Ben yalancı olayım farketmez. 2-3 gün önceki mesajımda da çocuğa ulaşmaya çalıştığımı, bunu beklediğimi yazmıştım. Ben senin için üzülüyorum ancak en baştan söylememiş olsaydım da bunları söylesen tamam dicem.

Şu anda da özel mesajına burdan cevap veriyorum, çünkü öyle ki sen buraya mesaj açmayı tercih ettin. Ben sana cevap vermiştim. Neyse belki de önce açtın, bilmiyorum saati zamanı. E-mail adresini yazarsan dosyaları yollarım, başkasına yaptırırsan da bana e-mail atar yardımcı olurum. Üzgünüm hem ben anlaştığımız ücretin %50 si kadar bir parayı cebimden harcamışken, sana ücretsiz olarak bu yardımı sunabiliyorum, ötesinde elimden birşey gelmiyor.

Ben sana 2-3 kere başkasına ver dedim, yana yakıla 10 dk da bir mesaj atarak istedin. Keşke dinleseydin. Sonuçta şimdi gene bir angelo vakası olarak foruma yazılıyor. Sıkıcı durumlar, gerçekten gına geliyor bana da. Ben bu forum dışında bir yerde de daha sorun yaşamadım hayatımda hiç. Yazmıyorum uzun süredir, iyice ders olmuş olur bana da. Olan senin zamanına olmuş, özür dilerim

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok yanlışın var demedim. Cevap verme sürelerinin böyle olacağını sana söylemiştim dedim. Söylemediysem, söylemedin de. Ben yalancı olayım farketmez. 2-3 gün önceki mesajımda da çocuğa ulaşmaya çalıştığımı, bunu beklediğimi yazmıştım. Ben senin için üzülüyorum ancak en baştan söylememiş olsaydım da bunları söylesen tamam dicem.

Şu anda da özel mesajına burdan cevap veriyorum, çünkü öyle ki sen buraya mesaj açmayı tercih ettin. Ben sana cevap vermiştim. Neyse belki de önce açtın, bilmiyorum saati zamanı. E-mail adresini yazarsan dosyaları yollarım, başkasına yaptırırsan da bana e-mail atar yardımcı olurum. Üzgünüm hem ben anlaştığımız ücretin %50 si kadar bir parayı cebimden harcamışken, sana ücretsiz olarak bu yardımı sunabiliyorum, ötesinde elimden birşey gelmiyor.

Ben sana 2-3 kere başkasına ver dedim, yana yakıla 10 dk da bir mesaj atarak istedin. Keşke dinleseydin. Sonuçta şimdi gene bir angelo vakası olarak foruma yazılıyor. Sıkıcı durumlar, gerçekten gına geliyor bana da. Ben bu forum dışında bir yerde de daha sorun yaşamadım hayatımda hiç. Yazmıyorum uzun süredir, iyice ders olmuş olur bana da. Olan senin zamanına olmuş, özür dilerim

ben tekrar diyorum senin yanlış biri olmadığını biliyorum ama benim maduriyetiminde haddi hesabı belli değil.. defalarca bu başlığın amacını belirttim. emalım infoyehhuc...m

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5