İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Angelo'yu Protesto ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Valla senin abini ben banlamadığım gibi, sen de hala buradasın. Git istersen banlayanla konuş. Ya komik olan anlamsız anlamsız konuşmalara savunma yapmak durumunda kalmam, ben mywedding'i ne tanırım ne bilirim, buradaki herhangi bir kullanıcı. Dediğim gibi zaten forumdaki vaktini doldurdun, yeni kullanıcı açıp Angelo'yu protesto ettik banladı deyip uğraşma güzel vaktini harcama diye, ben davranmıyorum.

:) açıkla angelo açıkla kaç kere banladın bugüne kadar beni ben diyim 10 sen de 15... bu adamların savunduğu nokta bu değil mi? bu forumda benden daha fazla banladığın bir adam oldu mu? söyle de duysunlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ortamı şenlendirmiyim diye yazmadım da doğrudur valla bir senle didiştim ben, gerisi boş :) Arkadaş bence iyi bir düşünmeli yani, sen bile koruduysan beni.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kimse kimseyi korumuyor aslında adam dun foruma geliyor ne zaman tanıdıysa milleti onu bunu protesto ediyor oburune ters ceva veriyor herturlu haksız.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kimse kimseyi korumuyor aslında adam dun foruma geliyor ne zaman tanıdıysa milleti onu bunu protesto ediyor oburune ters ceva veriyor herturlu haksız.

:) dimi hadi sen bana kızıyorsun yada ben sana. niye? bu forumda uzun süredir varız ve az çok birbirimizi takip ediyoruz. Yeni gelenler pek heyecanlı. doğru söze +rep bu arada

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceaser gidiyorsunuz geliyorsunuz ancak sizden başka gidip gelen yok öteki dünya gibi oldunuz. bu forumda korundugunuz alalade belli korunun tabi ancak açmış oldugunuz forum sitesine ancak bu kadar iyi hizmet yapabilirsiniz. burada huzuru kacırarak oraya gelin seviyeli diyerek. ay iftira attılar ay iftiraaaaaaaaaaaaaa diye bagır şimdi myWedding.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ceaser gidiyorsunuz geliyorsunuz ancak sizden başka gidip gelen yok öteki dünya gibi oldunuz. bu forumda korundugunuz alalade belli korunun tabi ancak açmış oldugunuz forum sitesine ancak bu kadar iyi hizmet yapabilirsiniz. burada huzuru kacırarak oraya gelin seviyeli diyerek. ay iftira attılar ay iftiraaaaaaaaaaaaaa diye bagır şimdi myWedding.

ağzı olan kouşuyor durduramıyoruz neyse akşam akşam iyi eğlendim ben, biraz daha durursam overdose olacam. size bol saçmalamalar.

M

maiL

Misafir
hepinizi protesto ediyorum değerli vaktimi çaldınız. böyle abuk bi konuyu sonuna kadar okudum :p

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada Caeser benim reputionumu prtscn alayımmı? ne kadar organize oldugunuzu cümle alem görsün. konusun arkadaşlar konusun bu meydan yigit meydanıdır bu çeteden dili yalanlar konusun en fazla banlanırsınız. yada adil olan hakkınızı verir bu çeteyi susturur.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ortamı şenlendirmiyim diye yazmadım da doğrudur valla bir senle didiştim ben, gerisi boş :) Arkadaş bence iyi bir düşünmeli yani, sen bile koruduysan beni.
ehe buna katiliyorum..
Bazi arkadaslar bir noktayi kaciriyor. Burada kimseyi kayit tarihlerin gore siniflandiramayiz. Bir cok insan forumu sadece okuyor. Belki sizden bile oncedir haberdardir iyinetten.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende çıkıyorum şimdi iş bitti yapı paydos. ancak bir gerçekle gidiyorum sizler çetesiniz diger forumda organize olarak burada grup oluştuyorsunuz. bu arada hala Angelo seni prostesto ediyorum kusura bakma çünkü yöneticilerin içinde taraf seni gördüm. yaşasın hdogan , mod , elmasgünes tr.st :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Ya bu korumak değil, sen artık bir parçam oldum benim:) Bu şeye benziyor; bir paşanın bir açıklaması vardı.

"Bir zamanlar sağ ve sol çatışması o kadar çok arttı ki insanlarımız birbirlerini öldürmeye başladılar, bir türk yine bir türk'ü öldürür oldu. Kıbrıs savaşı çıktığında herşey birden kesildi, o birbirini öldüren Türkler tek vucut oldu, düşmanın üstüne yürüdü.

Biz böyleyiz birbirimizide yeriz, söveriz, severiz; ama dışarıdan biri gelirde birimize laf söylerse, tek vucut olur o düşmanın kafasını ezeriz"

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kişiliğinizle forumu eğlendirdiniz , teşekkürler;

overdose(bilmiyorum ne), overclock ,overshock bilimum overlar sizin olsun ..gözünüz ayrılmıyo repten , beyniniz uçmuş hepten , harcarsın cepten.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine boş laflar , sakin ol bir su iç, sonra yazıver ben qdini nasıl banlatmışım, qdin gibi özel mesajları burada yayınlayacak kadar ,değilim..

yönetim yayınla derse yayınlarım, ki ben sadece yönetime uyarıda bulundum , bu mesaj haddini aşmış diye,

Ya bu korumak değil, sen artık bir parçam oldum benim:) Bu şeye benziyor; bir paşanın bir açıklaması vardı.

"Bir zamanlar sağ ve sol çatışması o kadar çok arttı ki insanlarımız birbirlerini öldürmeye başladılar, bir türk yine bir türk'ü öldürür oldu. Kıbrıs savaşı çıktığında herşey birden kesildi, o birbirini öldüren Türkler tek vucut oldu, düşmanın üstüne yürüdü.

Biz böyleyiz birbirimizide yeriz, söveriz, severiz; ama dışarıdan biri gelirde birimize laf söylerse, tek vucut olur o düşmanın kafasını ezeriz"

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner bu forumda senin o kafanı keserler bizde huzur buluruz. sövermiş bakarmısınız ilişkiye.. sen benim parçam oldun yok böbregim kolum oldun bumudur tarafsız olmak? Ceaser çeteni genişlet umarım kazdıgın kuyuya düşersin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Caesar'ı sayısız, MyWedding'i daha geçen hafta banlamışım ben dalgasını geçiyoruz sen hala gelip taraf diyorsun. Artık baydı tamam.

edit: konuyu ben kapatmadım. yine konu kapattı diye ayrı mesaj açılmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5