İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aninda 25cent ödüyolar paypala

M

murme

Misafir
Bu referar maili beyler ben bayadir kullaniiyorum 1cent ile aktive edionuz adamalr size ayni gün 25cent geri ödüo inanmiyan varsa ss te koyabilirim benim referardan üye olursanız sewinirim
http://www.itpaystolearn.com/default.asp?ref_id=AQH853

Hi (Individual's name will appear here)

I became a member of an interesting free website that is totally unique. It actually rewards its members for learning! You can learn lots of important things and earn rewards taking fun quizzes, plus earn cash for other activities! Membership is free, and people of all ages and educational backgrounds everywhere can become members and participate at their own level. It’s called “It Pays To Learn”. I thought you’d want to check this site out yourself.

All members can earn additional cash and rewards by referring others, so when you first go to the site to check it out please use the following special URL (web address), and it will automatically give me credit for referring you. Just click on this link or cut and paste this URL into your browser window:

http://www.itpaystolearn.com/default.asp?ref_id=AQH853

If you happen to join without using this special URL, please enter my Member ID as your referrer, which is AQH853.

I think this site is a great idea. If you do too just sign up and then please tell others about it so you can benefit from your own referrals.

If you join right now and confirm that you have a valid PayPal account, you'll get 25 cents FREE in your PayPal account by tomorrow!

Thanks,

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim paypalim zaten valid.kredi kartimi girip valid hale getirdim.buraya uye olursam bi kazancim olur mu (mailde paypalin i valid hale getir 25 centi gotur dio da o bakımdan sordum)

M

murme

Misafir
1cent ödüon adamlara adamlar sana ayni gün 25cent gerio ödüo benim paypali onaylayin dedigim adamların sistemine tanıtma işlemi

M

murme

Misafir
1cent e 24 cent kazanionuz hiçbi kaybınız yok sonucta artı mail oku para kazan anket yap para kazan fonksiyonlarida var tavsiye ederim bişi kaybetmessiniz

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail oku para kazan ı yaptim ben 0,03 dolar oldu.peki odemeleri ben mi talep ediyorum o mu otomatik oduyor? quiz leri yaptim ama onlardan kazandigimiz para gercek para degilmis galiba sadece site icinde harcayabiliyomusuz. bide anket yap para kazan dedigini aciklarmisin?

A

altar

Misafir
murme' Alıntı:
1cent e 24 cent kazanionuz hiçbi kaybınız yok sonucta artı mail oku para kazan anket yap para kazan fonksiyonlarida var tavsiye ederim bişi kaybetmessiniz

Dostum ya sen şu anda afrikadasın yada 25 cent'in kaç ytl ettiğini bilmiyorsun.

M

murme

Misafir
anket yap kazandakiler site içi harcanio mail oku ve special offer dakileri 1$ gectinmi otomatik ödüo paypala ayarlion ordan otomatik öde die

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5