İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ankara için öneri bekliyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba

arkadaşlar ankarada aşağıda sayacağım bankalardan farklı az masraflı çek bozdurabileceğim yer var mı?

iş bankası - akay şubesi
akbank - yenişehir
vakıfbank - bahçelievler

M

messmedia

Misafir
bence kızılaydaki bankalara bak onlar daha tecrübeli oluyor.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kızılay ykredi 5.700 ytl + 15 dolar alıyor. bunlardan daha uygununu bulabileceğini sanmıyorum onur..

M

maxxlist

Misafir
ya ben cek almayalı 2 yılı geçti.. ama o zamanlar aşağı ayrancı akbank subesi kesinti yapmıyodu.. ama 30 günde bozuyordu:) şimdi nasıl durum gerçekten bilmiyorum... bi görüş istersen...

G

GoogleGUY

Misafir
Kızılay YapıKredi hiç masraf almıyor ve en son çekimi 5 günde hesabıma yatırdı.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoogleGUY süper bu söylediğin. Bakalım hemen gidelim bankaya :)

G

guajira

Misafir
Ya ne tuhaf değil mi. Nerdeyse hepimiz kızlay civarında çek bozduruyoruz. Kimbilir kaç sefer birbirimizin yanından geçtik de haberimiz yok :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guajira' Alıntı:
Ya ne tuhaf değil mi. Nerdeyse hepimiz kızlay civarında çek bozduruyoruz. Kimbilir kaç sefer birbirimizin yanından geçtik de haberimiz yok :)
ben çarşamba günü akay şubesine gittiğimde bir tane bayanın elindede google çeki vardı :) muhattab olamadım bir türlü :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
OnurSqL' Alıntı:
USD çekleri için değil mi?

evet ama ytl olarak bozdurursan. dolar olarak bozdurursan 30 dolar kesiyor.

GoogleGUY' Alıntı:
Kızılay YapıKredi hiç masraf almıyor ve en son çekimi 5 günde hesabıma yatırdı.

bu nasıl oluyor anlamak mümkün değil. masraf almadan hiçbir banka bozmaz. havalede bile masraf alıyorlar. kaldıki uygulama standarttır. o kadar çek bozdurdum bir beni mi kazıklıyor bunlar yoksa!

G

GoogleGUY

Misafir
Aynı duruma ben de şaşırdım arkadaşlar. Bir önceki çekimde 15 dolar kadar kesmişlerdi ve bankaya yatması 3 hafta sürmüştü. En son dolar çekimden hiç masraf almadılar. Sentine kadar hesabıma yatırdılar. Hem de çeki verdikten 5 gün sonra.

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya masraf dedikleri zaten kendi ceplerine iniyor. Bu iş çok basit bir iş. İsteseler 10 dk lık iş. 10 dk içinde hemen hallederler. Sizede paranızı verirler. Ama gel görelim ki sizin üzerinizden bedava kara geçmek istiyen bir sürü banka şubesi var. Misal bir gün deneyin. Aynı bankanın farklı şubelerine gidin. Ve deneme amaçlı sorun. Ne kadar bunun masrafı diye. Bakın hep farklı olacak! ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
.::RIO::.' Alıntı:
Ya masraf dedikleri zaten kendi ceplerine iniyor. Bu iş çok basit bir iş. İsteseler 10 dk lık iş. 10 dk içinde hemen hallederler. Sizede paranızı verirler. Ama gel görelim ki sizin üzerinizden bedava kara geçmek istiyen bir sürü banka şubesi var. Misal bir gün deneyin. Aynı bankanın farklı şubelerine gidin. Ve deneme amaçlı sorun. Ne kadar bunun masrafı diye. Bakın hep farklı olacak! ;)

merhaba,

daha önce X bankasına hiç gitmemiş biri..elinde $10.000 çek ile X bankasına giderse..X bankası $10.000 çekin karşılığını hemen verse..çekin karşılıksız çıkma ihtimali yok mu? bu bankayı sonra boka götürmez mi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5