İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara Yenimahalle'de deprem. (3.2 şiddetinde)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşım beni aradı ve deprem olduğunu söyledi bende hadi ordan ben hissetmedim şeklinde güldüm falan ama araştırma sonucuma göre
2007.04.04 23:24:47 39.9820 32.7707 5.0 3.2 -.- -.- YENİMAHALLE (ANKARA)

verilerine ulaştım. Hisseden arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşım beni aradı ve deprem olduğunu söyledi bende hadi ordan ben hissetmedim şeklinde güldüm falan ama araştırma sonucuma göre
2007.04.04 23:24:47 39.9820 32.7707 5.0 3.2 -.- -.- YENİMAHALLE (ANKARA)

verilerine ulaştım. Hisseden arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp

Üstad geçmiş olsun .. Çok panik gördüm seni

Gölcük 7.5 depreminde Donanmada Subaydım görmedin ondan öte deprem zor birşey Allah cc kimseye vermesin..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
onun travmasını yaşıyoruz hala toplum olarak. çok kötüydü :(

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
kasımda da olmuştu

gene gece 4 civarı ben tırsmıştım.rızacım da havlamış durmuştu.

şimdi bunu da hissettik.

ama Allaha şükür kısa ve etkisiz bir depremdi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herzman söylediğim gibi arada bu tür küçük depremlerin olması faydalı (hatta farketmediğiniz 100 lerce deprem oluyo günlük). Çünkü bu küçük depremler daha büyük oluşacak depremleri engelliyo.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet ufak depremler iyidir enerji birikimini azaltır. istanbulda da 8 şiddetinde deprem görecegimize 4 - 5 şiddetinde depremler görsek...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi kendime paronaya mı yaptım ki diye dusunuyordum ama iyiden iyiye sallandım bende

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deprem Zor Bişey
Oldugunda Bişey Yapamıyorsun Cok Zor:S Ne Kosa Biliyon Ne Baska Bişey Oldugun Yerde Duruyorsun :S

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Deprem Zor Bişey
Oldugunda Bişey Yapamıyorsun Cok Zor:S Ne Kosa Biliyon Ne Baska Bişey Oldugun Yerde Duruyorsun :S

Gölcükte olsaydın görürdüm seni :D
Valla ayaklarım malum yere vuruyordu Donanma Komutanı da arkamdan E.Ora.İlhami ERDİL paşa
Kaldığım yer Don.Kom. köşkünün yanında tek katlı yerdi

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ayaklarım malum yere vuruyordu Donanma Komutanı da arkamdan E.Ora.İlhami ERDİL paşa

Sen Tek Katlı Yerdeydin Ben 20 Katlı Yerdeydim 9 Kata Kalıyordum :D O An Dusundugum Sey iStesemde Kacamam Dedim :) Kala Kaldım iST.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

o deprem hiç unutulmaz. gecenin 3 ünde bir sesle uyandım baktım apartmandakiler piknik tüplerini almışlar dışarı ya çıkıyorlar dur dedim eşortmanı giydim bi çıktım her taraf pijamalı hatun. vay anasını dedim öldükte cennete geldik herhalde sokaklar ne güzel böyle. tabii ben karabük de bu depremi yaşadım aynı şeyleri adapazarı ve cevresinde yaşayan insanlar söyleyemedi. o gun sabaha kadar herşeyden habersiz muhabbet ettik site parkında. tüm sitece ilk defa zirve yaptık... sabah gerçekleri televizyondan izlediğimizde bir burukluk kapladı içimizi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam uyuyacakken oldu deprem. Dedim ne oluyoruz, camdan bakınca anladım deprem olduğunu. Birkaç kişi dışarı çıkmış, diğerleri camda. Yemişim depremi diyerekten yatıp uyudum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yazın omuştu bi deprem galiba. O depremde evde boxer la geziyodum bi salllandı koşup hemen üstümü giyindim , Dedim bari göçük altında kalırsam böyle kurtarmasınlar (insan neler düşünüyo o halde:D)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazın omuştu bi deprem galiba. O depremde evde boxer la geziyodum bi salllandı koşup hemen üstümü giyindim , Dedim bari göçük altında kalırsam böyle kurtarmasınlar (insan neler düşünüyo o halde:D)

eheheh :) ben olsaydım hemen hiç onu dusunmezdim kosardım dısarıya kimin ne dusundugu canından onemli deilya :)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün gece şampiyonlar ligi izliyorduk, bir 1-2 sanıye sallandık.. sonra maça devam:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5