İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
freeborn gel hem kan grubun ogrenirsin hemde bakarsın guzel bir hemşire ayarlarız sana :)

ayiptir sölemesi kızılay kan merkezinde cok guzel hemşireler var :D

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkaşlar ankaraspor galasaray macına 2 tane biletim var :)

ammaaa ankaranın yabancısı olduğum için stadın yerini bilmiyorum ve sanırım gidemiyecem biletler hediye protokolde 2 kişilik yer ayrıltılmış gitmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata gecerlerse biletleri kendilerine taktim edecem

gelebilirsem ben ve benimle irtibata geçen arkadaşla gideriz ben gelemezsemde forumda isteyen iki arkadaşa verecem biletleri

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkaşlar ankaraspor galasaray macına 2 tane biletim var :)

ammaaa ankaranın yabancısı olduğum için stadın yerini bilmiyorum ve sanırım gidemiyecem biletler hediye protokolde 2 kişilik yer ayrıltılmış gitmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata gecerlerse biletleri kendilerine taktim edecem

gelebilirsem ben ve benimle irtibata geçen arkadaşla gideriz ben gelemezsemde forumda isteyen iki arkadaşa verecem biletleri

stada otobüs tutup gittik 20-25 kişi , stadın boluya daha yakın olduğunu söyleyebilirim :)

X

Xman

Misafir
Ben zaten kızılayın gönüllü bağışçısıyım 3 yıldır 3 ayda bir gider bağışımı yapar kartımada işletirim :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bizim buluşmaların göz bebekleri nerde :d
Görüşelim bir ara...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ankara/Keçiören
Temsilci olabilecek bilgi birikimi ve kapasiteye sahip olamayabilirim. Ama hemşehricilik ruhu herkesde olduğu gibi bizdede var :] Elden gelen yardımı yapabilirim Ankara için

Jinn, sen buralarda mıydınn, pm lütfen.

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara/Sincan

Üniversite durumum ne olur belli değil fakat 20 yıldır burada ikamet ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5