İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankarada en sonunda yağmur yağıyor

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Uzun bir aradan sonra beklenilen oldu ankarada yağmur yağıyor:) Fotoğrafla kanıtlamakta istiyorum bu olayı;

yagmur.jpg

Birde şöyle 10 derece birden soğusa hava nede güzel olur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yaz gunu bogazim sisti, hava sogumasin :( Isinin 45-50 dereceye cikabildigi bir fabrikanin buro kisminda klima 14 derecede calistirilir mi? Ne cahilliktir bu yahu, strepsils manyagi oldum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde yağıyo offf bizim burda nie yağmıyo bu arada hangi cami oluyor o? resim küçük çıkartamadım..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bugün istanbula tarihinin en yoğun yağmurlarından biri yağdı... ALLAH tan fazla uzun sürmedi yoksa istanbuldan eser kalmayacaktı :s Alibeyköy semtinde yine araçlar sular altında kaldı.. Kimi yerlerde Taksi boyunu aşan su birikintileri mevcuttu...

Kaynak : Akşam bindiğim taksinin şöförü :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankarada ağustosun yarısı kış derler ama bu sene geç kaldı biraz:)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yok yok yine var biseyler benim romatizma alarm verdi, bugun aksam ya da sehir disina yagmur yagabilir :D

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana ankara demeyin. hayatımın en güzel 5 senesi geliyo aklıma duygulanıyorum :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5