İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ankarada evlilik cüzdanı istemeyen otel.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ankara'da ( ulus kızılay bölgesinde ) gündüz vakti 2-3 saat kalınabilecek evlilik cüzdanı istemeyen bir otel arıyoruz arkadaşlar.

böyle bildiğiniz bir otel varsa adını söyleyebilir misiniz ?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
izin veren oteller var ama hangileri bilmiyorum.

2 oda verecekler gerisine karışmayacaklar öyle oteller var ama ankarada nerde var bilmiyorum. :/

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benden bir tavsiye , varsa paran sen giriceksin bir oda alicaksin , sonra diger kişi giricek bir oda alicak, daha sonra bir birinize misafirlige gidiceksiniz bu kadar basit ;) ip ucu..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Otele gir yanyana 2 ayrı oda iste bu kadar. 5 yıldızlıda olsa hiç bişi olmaz.

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gündüz vakti 2-3 saat kalınabilecek evlilik cüzdanı istemeyen bir otel arıyoruz arkadaşlar.

tanıdık bul otele vericeğin parayı ona verirsin kalırsın ince iş sanırım seninki :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bir arkadaşım otelde çalışıyordu o zaman neyin ne olduğunu lak diye anlıyorduk. ben de bakmıştım o zaman otele ama o otel ankarada değil işte.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
turizm bölgelerinde olur o dediğin oteller valiliklere bağlıysa kimliksiz asla giremezsin tanıdık yoksa. gündüz vaki 5 oda da kiralasan anlaşılır. turizm bölglerinde kültür bakanlığına ya da belediyeye bağlı oluyorlar o yüzden oralarda kimlik istenmiyor.istense de sorun olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5