İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'da Sabit Çalışabilecek Wordpressci Aranıyor

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Firmamızda istekler doğrultusunda Wordpress Joomla ve hazır sistemler kurabilecek,içerik girebilecek ve ufak tefek değişiklikler yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

Çalışma yeri Balgat Ankara'dır. Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması tercih sebebidir.

Başvurular önce mail ile yapılacaktır. Olumlu bulunan adaylar Balgat'taki ofisimize görüşmeye çağrılacaktır.

Not: hiçbir programlama bilmeniz gerekmiyor. Sadece hızlı bir şekilde Wordpress/joomla siteleri uygun temalar bularak kurabilen uygulayabilen birisini arıyoruz.

CV'nizi info(@)fazlabs.com adresine gönderebilir aynı zamanda bana pm atabilirsiniz.

Size sağlayacaklarımız:
Maaş + Sigorta + Yemek

warestr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmayı yakından tanıyorum bu şartlarda çalışabilecek ve başvuranlar için hayırlı olsun.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben isterdim ama html anlıyorum dhtml az css az az flash felan hani dediğiniz gibi sizle çalışmak isterdim ama yaş oldu 25 askere gidim gelimde sonra bakarız :D

azda olsa kendimi aspx verdim bu ara :) iyi gidiyorum.

sizinle çalışmayı çok isterdim :)

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
maaş aralığı hakkında p.m rica ediyorum

Maaştan önce siz cv'nizi gönderinde inceleyelim.

Firma büyük bir firmadır Türkiyede ismi sayılır bir çok projede imzası vardır o yüzden sıradan bir firmaya gelmediğinizi vurgulamak istiyorum.

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Cv'leri bekliyoruz birden fazla kişi alınacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5