İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'da web tasarım kursu var mı?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ankara'da web tasarım kursu olarak önereceğiniz yerler var mıdır?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konunun cevaplarını bende bekliyorum. php, asp web konusunda saglam bir yer adresi veya önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar

1 sene öncesine kadar kurslarda grafik tasarım konusunda eğitmenlik yapıyordum kızlayda ve sektörün içinden biri olarak üzülerek şunu söyleyebilirimki yüce bilgi akademisi de dahil olmak üzere istediğiniz konularda ihtiyacınız olan eğitimi kaliteli olarak veren bir eğitim kurumu maalesef mevcut değil

eğer bu konuda ciddi bir oluşum meydana getirirseniz size özel bir grup oluşturulmasını sağlayabilirim

Ankaradaki çoğu kursları tanıyorum ve diyaloğumuz iyidir

bu konuda uzman olan eğitmen arkadaşlarım var

eğer bu forumda yapılan paylaşımlar ve daha fazlası derecesinde bir eğitim almak istiyorsanız yardımcı olmaya hazırım

ama şunu söylemeliyim ; bu eğitim normal kuırs eğitiminden daha kaliteli olacağı için paraya biraz kıymanız gerekebilir

grubu açabilmek için 10 kişiyi tamamlayın gerisini ben halletmeye çalışayım

ahmet sen ankaradamıydın yaw :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ankara ya yakın sayılırım toplanın gelin :p
Ben şahsen kurslarda vakit harcamaya karşıyım, onların size verebileceği css,php,asp,... bilgisinin daha fazlasını internetten bulabilir öğrenebilirsiniz.Ne kadar zaman ayırırsanız o kadar çok öğrenirsiniz, sonu yok.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Egitmen ne demek ? okulda ögretmenine egitmenmi diyorsun yada dershanede? Hayvanlara egitmenlik veriliyor diye biliyorum.
Ankara da mutlaka vardır, selim61 net ile bir olmuyor nette biri anlatıyor anlamıyorum ben fakat burda olsa saglam yer ögrenirim.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım konusunda eğitmenlik veriyorum denmiş herşeyi anlamak istediğiniz gibi anlamayın.
Ama kafama takılan bir nokta oldu http://www.zyguven.com bu tasarımla mı öğretiyorsun onu anlamadım :=)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
unutmam senin tasarımdan anladığın nedir onu bilemem

ben photoshop ve corel eğitmeniyim (-dim artık yapmıyorum)
dediğin site benim öğrencilerimin birinin sitesi bende en azından buradan biraz hit olur diye koydum
beni değerlnedirmen için başka şeylere bakman lazım :)

birtanem biz kursda eğitim verenlere eğitmen diyoruz. Unutma eğitim sadece hayvanlara mahsus değildir. Peki neden bazı kurumlar özel eğitim merkezi diye kendilerine isim veriyorlar acaba orada hayvanmı eğitiyorlar yoksa eğitim verdikleri insanlara hayvan gözüylemi bakıyorlar. Yada öğretmenler neden kendilerine eğitimci derler , belkide öğrncileri eğittikleri içindir her ne kadar insan olsalarda :D

neyse benim teklifimi unutun arkadaşlar, size başarılar dilerim.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında Selim'in yazdığı gibi internetten öğrenilebilecek bilgiler bunlar; Ama tam anlamıyla konuya hakim olmak için epey bir zaman geçmesi gerekecek. Geçen bir php kitabı aldım baştan sona okudum. Php nin mantığı ve kodları yorumlama dışında pekte birşey anlatmıyordu. Ben şu kitaptan ya da şu siteden sıfırdan php öğrendim diyen arkadaşlar bu konu altından kaynakları belirtirlerse sevinirim.
Vedat okul bitti artık Ankara'dayım :)

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankarada özel kurs açalım demiştik ama olmadı bunun üzerine biraz araştırma yaptım. Ankarada Doruk Bilgisayar Kursu diye bi yer var Karanfilde.Gidip kursu biraz inceledim sınıfları 6-7 kişilik güzel bir yere benziyor.
Eğitim konusunda 0'dan yönetim panelli portal yazabilecek kıvama akdar getirebilirmisiniz dedim, evet getirebiliriz o noktaya kadar dediler.

Eğer düşünen arkadaşlar varsa beraber gidip kayıt yaptırabiliriz.

Kurs toplamda 40 saat (5 hafta).Ödeme konusunda pek ayrıntı almadım ama toplamda 400 Lira civarı olması lazım 3-4 taksit yapıyorlar galiba.

ö.m veya msn den iletişim kuralım başlayalım artık :D
[email protected]

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar kursu bosverin oturup üşenmeden kod yazın yoksa olmuyo test ettim onayladım tasarım icinde biraz ruh lazım onun icinde hemen photosop la iligili bir dokuman bul oku bak orda neler cıkıyor tasarımla ilgli..

zent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara'da Birr Eğitim Teknolojileri var.

İletişim için:

(0312) 232 0220

Gazi Mustafa Kemal (GMK) Bulvarı 31/12 Çankaya, Ankara

facebook.com/BirrEgitimTeknolojileri

www.birr.gen.tr

üzümartıelma

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ankara'da web tasarım kursu olarak önereceğiniz yerler var mıdır?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

evet var . sana bilişim eğitim merkezini içim rahat olarak önerebilirim arkadasım . ankarada da subesi var . hatta eger donanım ve network düşünen varsa aramızda sistem360 egitim setini öneririm .

oraleticenadamınoglu

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ankarada web tasarım kursu için bilişim eğitim merkezini öneririm.bende ankara da yaşadığım dönem içinde gitme fırsatım oldu.ayrıca sistem360 eğitimleri sayesinde donanım ve network alanına 360 derecelik bir bakış açısıyla bakma imkanı buldum.eğitim şart !

Parkers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben Vektörel Bilişim e gidiyorum gayet memnunum hocalar baya ilgili davranıyorlar geliştirdim kendimi tavsiye ederim

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim internette sağlam bir araştırma yaparsan bulursun fakat sana bir tavsiye KURSA GİTME.Kurs ile öğrenilmez bence bu işler kendine başına öğrenmelisin başkası aşırı detayına girse bile anlayamassın kursa gidersen.Ben bursada oturuyorum busmek ders veriyordu galiba,muhtemelen 10 kişiden 8 i pişman olmuştur gittiğine. Bu sadece benim şehrime değil bütün şehirlerde geçerli.Ama öğrenimde kullanabilirsin kurs yerine.Diyelim bilişim okuyorsun orada oğretiyorlar o daha sağlıklı kurs yerine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5