İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankaradan olan varmı :)

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinet te ankarada olan arkadaşlar varmı acaba ?

Bir kaç kişiyi tanıyorum gibi :)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Var var olma mı, hatta yarın gelemiyordun sen sanırım değil mi :)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 öncesi iyinet buluşmalarını bilirim, o tayfa henüz yok ama kaliteli insanlar vardı. Onlar da geri dönüş yaparlarsa ankara tayfası tam bomba ekip olur :)

X

Xman

Misafir
Ben 2005 gibi yeni yeni takip etmeye başlamıştım iyineti,geçen sene bir ara mangal yapalım demiştik iyinet ankara ekibi olarak havalardan dolayı yatmıştı, bizim çiğ köfte işini yapalım baharda inşallah;)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok otantik bir buluşma olacak ama tamam böyle sıra gecesi lezzetinde bi buluşma ayarlayacağız, sana da çiğ köfte yoğurtacağız :D

X

Xman

Misafir
Çok otantik bir buluşma olacak ama tamam böyle sıra gecesi lezzetinde bi buluşma ayarlayacağız, sana da çiğ köfte yoğurtacağız :D

Havalar güzel olursa bizim gölbaşında havuzlu falan villa var söylemesi ayıp :D şöyle havuzbaşı falan yaparız bişeyler,mekan + çiğ köfte benden, gerisine karışmam :)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O özel buluşmalarımızdan biri olur, öyle herkesi çağırmayız o zaman :D Erhan koray ben serhat falan bizim ekip gelebiliriz, gelmişken havuza da gireriz üstüne havuza işemeden de çıkmam demedi deme :D

X

Xman

Misafir
O özel buluşmalarımızdan biri olur, öyle herkesi çağırmayız o zaman :D Erhan koray ben serhat falan bizim ekip gelebiliriz, gelmişken havuza da gireriz üstüne havuza işemeden de çıkmam demedi deme :D

Havuza girebilmek için kafadan temmuzu beklemek gerekir, mekan bizim ne zaman derseniz gideriz ;)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ooooooooooooooooo havuz partisi var o zaman :D Stripperları da isteriz öyle kuru kuru çiğ köfteyle geçiştiremezsin :D

X

Xman

Misafir
Uyku saati :D ufaklık ağlamaya başladı, yarın görüşürüz detaylı, iyi geceler.

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Emrah yarın gelmiyormusun gerçekten :(

Hun 10 kişiyi geçtik sanırım:)

Abi müsait değilim yoksa gelmek isterdim.

2005 öncesi iyinet buluşmalarını bilirim, o tayfa henüz yok ama kaliteli insanlar vardı. Onlar da geri dönüş yaparlarsa ankara tayfası tam bomba ekip olur :)

Bakalım hun bu konuyu açtım ankarada olanbir çok kişi var sanırım :)

Ahmet abinin güzel düşünceleri var bakalım bahara :) çiğ köfte partisi.

bende burdayım emrah bey :):)

Sen olmazsan olmaz zaten okanım benim. :)

Ankara'dayım bende..

Neresinden ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5