İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'li webmaster lar kimler ?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba,

herkes kendi sehrinde webmaster ariyor :D bizde kendi aramizda birseyler yapalim diye dusundum var mi ankarada master :confused:

G

guajira

Misafir
Bende varım uleeeyn! Akay caddesinde yurtta kalıyom. Meclis parkında buluşalım.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yenimahalle nin efendisi burda : ) ortak herhangi bir şeyler yaparsanız eğer aranızda olmaktan onur duyarım değerli hemşolarım. Aslen Tekirdağ'lıyım ama 4 senedir Ankaradayım. Aslında şöyle bi yerde buluşup oturup konuşsak bi kaynaşsak hiç kötü olmaz. Dediğim gibi eğer biryerlerde buluşmaya karar verirseniz mutlaka gelirim saygılar...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler msn messenger adreslerinizi özelime birakirsaniz memnun olurum...topluca konusuruz bulusacagimiz yeri..

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bulutlar' Alıntı:
Yenimahalle nin efendisi burda : ) ortak herhangi bir şeyler yaparsanız eğer aranızda olmaktan onur duyarım değerli hemşolarım. Aslen Tekirdağ'lıyım ama 4 senedir Ankaradayım. Aslında şöyle bi yerde buluşup oturup konuşsak bi kaynaşsak hiç kötü olmaz. Dediğim gibi eğer biryerlerde buluşmaya karar verirseniz mutlaka gelirim saygılar...

bende yenimahalle-batikent :D

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara yazmisimda neresinden oldugumuda yazayim bari Camlica danim bende AOC tarafi

G

guajira

Misafir
9 kişiymişiz yaw. Tr.St baba bakanlıktamı çalışıyon yoksa? memurdun diye hatırlıyorum:)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konutkent 'teyim ben de..

Hayırlısıyla seneye de Bilkent bitio..

Yakınlarda olan varsa görüşürüz..

P

paradox

Misafir
Dikmen (Not bu mesaj çok kısa olayı sıkmaya başkadı uzun uzun yazmak zorundamıyız her mesajı?)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5