İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'mı Güzel İstanbul' mu :)

Ankara'mı Güzel İstanbul'mu

• Ankara

Kullanılan: 10 34.5%
  • İstanbul

Kullanılan: 15 51.7%
  • Diğerleri :)

Kullanılan: 4 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    29

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Madem İstanbul'u bu kadar çok seviyorsun o zaman neden California'yı düşlüyorsun güzel kardeşim :D

sen 2 gün boyunca imzanı neden " california dreaming " yaptıysan bende 15 gündür o yüzden " california dreaming " yazıyorum. Çünkü Penny Wise dinliyorum ;)

ama beach boys ta güzel söylüyor , hakkını yemeyelim..

Istanbul , sen neler gördün neler yaşadın.. Istanbul artık bana dar geliyor , belkide aşkım bu şehre sığmıyor , bunu bilmiyorum ama Istanbul'dan vazgeçemeyeğimi bilmiyorum :(

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara Ankara güzel Ankara
Seni Görmek İster Her Bahtı Kara
Senden yardım Umar Her Düşen Dara
Yetersin onlara Güzel Ankara

alakasız oldum ama ne bilim aklıma birden bu geldi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O şarkı uzun zamandır var amma velakin diskoya gidemiyoruz madem, imzamızda yaşatalım kulüp havasını diye şeyetmiştim. :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bende yapacam sahte uyelik ama ben zaten kendim üye olamadım başkası benim yerime oldu :) boşverin yaw hileyi falan sabaha ankaralılar ortaya çıkar mesai ile birlikte.eee Ankara memur şehri :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet, bir işiniz olduğunda İstanbul'da başbakanlığa nasıl gideceksiniz ey İstanbullular? (Diyelim ki teknoloji gelişmedi. :D)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Evet, bir işiniz olduğunda İstanbul'da başbakanlığa nasıl gideceksiniz ey İstanbullular? (Diyelim ki teknoloji gelişmedi. :D)

hava 30 derece oldugunda nasıl denize gireceksin ey ankaralı ? Nasıl deniz havası alacaksın. Kız arkadasınla hicmi kız kulesini gezmeyecek hiçmi vapur turu yapmayacaksın? beyoğlu nu nerede bulacaksın ? Hatta o ara sokaklarda gençliğini geçirebilecekmisin , taksimin ünlü sokağında arkadaslarınla gurup olarak oraya gidip ilk deneyimini yaşabilecekmisin? peki balık tutmaya nereye gideceksiniz? Kanlıca'ya gidip ünlü yoğurdunu yiyebilecekmisin. Yeşilköy'den başlayıp sevdiceğinle birlikte Yeşilyurt'a kadar sahilde , o güzel bisiklet yolunda el ele gezebilecekmisin.. ??*

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşverin onları siz Atanızı nasıl ziyaret edeceksiniz işte en güzel sebep :cool:

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mp3Master' Alıntı:
boşverin onları siz Atanızı nasıl ziyaret edeceksiniz işte en güzel sebep :cool:

+06

Sen onu bunu bırak, A.O.Ç'ye gidip o güzel dondurmayı nasıl yiyeceksin? O güzel ormanlık yeri nasıl gezeceksin? Kokoreçi alıp o serin havada kız arkadaşınla "Haydi birazda hayvanlara bakalım" nasıl diyeceksin? Mirkelam üstadımızdan "Kokoreç" adlı eseri nasıl dinleyeceksin? :cool:

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
+06

Sen onu bunu bırak, A.O.Ç'ye gidip o güzel dondurmayı nasıl yiyeceksin? O güzel ormanlık yeri nasıl gezeceksin? Kokoreçi alıp o serin havada kız arkadaşınla "Haydi birazda hayvanlara bakalım" nasıl diyeceksin? Mirkelam üstadımızdan "Kokoreç" adlı eseri nasıl dinleyeceksin? :cool:

1) Roma dondurmacısında yiyeceğim
2) Istanbulda ormandan bol nevar? Al sana belgrad :)
3) Şampiyon'dan başka türkiyede kokoreccimi var ? Al kokorecini sahile in serin deniz havasında , ne isin var kokorecle hayvanların önünde? Yerken bi yandan bağırsaklara bakarsınız aa biz bunları yiyoruz diye ;)

Ata'mız içimizde yaşıyor , Ata'mı anmak için orada yaşamama gerek yok ama ziyaretinede gidiyorum.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca lütfen benim sorularıma cevap verin , bakın ben veriyorum teker teker. Lütfen soruya soruyla cevap vermeyelim :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
crawler, tamam ben istanbul'a geliyorum abicim. :D Ama istanbul'da kız yok ne yapacağız? :p
Florya'ya geleceğim muhtemelen Temmuz'da. :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet itiraf ediyorum istanbul gibisi yok
kapkaçsısıyla, balicisiyle, eroinmanıyla vs vs İstanbul gibi yok şu dünyada. :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapkaççı balici eroinman ankarada yokmu gibi bir soru sormama gerek yok

@gamend gel , ordayken bana tlf ac Yesilkoy'deyim ben :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bana sadece bıçaklı bi serseri rastgeldi :) onlada arkadaş oldu iyi mi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam crawler :))) ararız.
Bir de, Ankara'da gece 3-4 gibi çıkıp sigaranı içip gökyüzüne bakarak iç geçirebiliyorsun. İstanbul'da iç geçirmeye kalksan, geçirirler valla adama. :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara istanbulun imitasyonu gibi. ÖSS belgem gelmemişti. Aşağı ayrancıya gitmiştim. Sonra metroya bindim dönüşte. yanlış hatırlamıosam. kızıltoprak , maltepe, suadiye, bahçelievler ve daha birçok yer vardı aynı isimde. Maltepede inip eve gitcektim 2 dk da :p

Gittiğimde kızılay meydanını, ulusu, hacı bektaşı veli yi, anıtkabiri ve tbmm yi ziyaret ettim. sabah 6 dan öğlen 3 e kadar ordaydım. İlçeler arasında boş arsalar fln vardı Ankara ya girerken farkettim. Köy gibi. İstanbul böyle değil. Kızılayı falan gezdim. Heryer bir komutanlık ne bileyim böyle sivil dünyadan ayrılmış itici biryer gibi geldi. Orada büyüyen sever tabi ama istanbul ayrı güzel..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben orada büyümedim hatta 1 sene kaldım.istanbula da gittim 5-6 kez.ama genede ankarayı sevdim.ya belkide oradaki arkadaşlarım yüzündendir ne bilim.doğru biraz köy gibi ama gezmesini bilirsen köylükten çıkar ya eğlencek bişiler bulunuyo.meesela ben arkadaşlarla gittim migros un önünde dilencilik yaptım walla billa yaptım ya.okul kıyafetiyle hemde sırf eğlecensine.:)
bu arada migros da çok güzeldir.ayrıca futbolu sevenler avrupada ki en iyi tesislerden biri olan Gençlerbirliğinin tesislerine gitsinler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi