İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ankara'mı Güzel İstanbul' mu :)

Ankara'mı Güzel İstanbul'mu

• Ankara

Kullanılan: 10 34.5%
  • İstanbul

Kullanılan: 15 51.7%
  • Diğerleri :)

Kullanılan: 4 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    29
P

PRicon

Misafir
Bi kerem Dünya Starları ankaradan çıkıyor , Ankaralı namık , Ankaralı Turgut vs..

uzayıp gider .. Bu Starlarımız olmasa neler olurdu , birde öyle düşünün ... :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dayanın yandaşlar! 7 kişilik fark var. "Diğerleri" ile toplaşsak bile yetişemiyoruz bu arada. :D

A

AqiA

Misafir
Ankaranın nüfusu gelse yine geçemezsiniz :D
Çünkü bizde Istanbul nüfusunu getiririz.
Sizi 8 ile çarpar, 4'e böleriz :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarın sabahın erken saatlerinde herkes silahı ile Kızılay meydanında olsun. Polisi bu işe karıştırmayın. :p

P

PRicon

Misafir
Altar , gamend ... onları mekanımızda pusuya düşürelim ...çaktırmayın

Istanbullular hadi gelin gençlik parkına gidelim .... ben,gamend,altar'da orda olcaz Pamuk şeker alırız ... sonrada İtfaiye meydanına arkalara, ıssız bir yerlere dogru yürüyüşe çıkarız ...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gençlik Parkı'nda Kamikaze'ye bindiririz, bir daha Ankaralılara kafa tutamazlar. :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oradan kurtulunca adamlar Bacardi+Vodka+Rakı içmişten beter olurlar. Biz de TV'ye götürürüz. O haldeyken "En büyük Ankara" dedirtiriz. Forumda da bunu açıklatırız. (Ultimatom: Yoksa gondola bineceksiniz, kaptanın yanına :D)

KoC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben Istanbul diyorum ama Ankara yi da cok severim

Melih Gökcek cok iyi calisor bu arada :)

A

altar

Misafir
hacı olmuyor, bu ne merhamet :p bi halk otobüsüne bindirelim, para toplayan adama küfür ettirelim :p

A

altar

Misafir
KoC' Alıntı:
Valla ben Istanbul diyorum ama Ankara yi da cok severim

Melih Gökcek cok iyi calisor bu arada :)

Yoo dostum kendisi bilhakis şeref yoksunudur, sırf oy alamadı diye bizim oraya belediye otobüsü vermiyor, ben ve diğer insanlara dümdüz sayıyoruz kendisine, tek hizmet ettiği yerler aşırı dincilerin olduğu yerler (sincan v.s)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
altar' Alıntı:
oradaki ata'da bindiririz sonra ver elini bent deresi :p zaten yakın

Hani derler ya, "Sen o atın alt kısmına dikkat ettin mi hiç?" Ben de sana soruyorum, dikkat ettin mi? :p
Bu arada fotoğraf makinesi benden. Ankara'ya gittik, atı çektik diye hava atarsınız. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi