İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket doldur, Görev yap, Oyun oyna ve Tıkla kazan.! haftada 10 dolar:)

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En güvenli sistem CLİXSENSE. ödeme kanıtlı haftada ort. 10$

netten para kazanılır mı? diyordum. denedim ve gördüm. arkadaşlar 2 günde 17 dolar kazandım mükemmel..(çok fazla task ve anket gelmişti 2günde) :)
normalde haftada en az ortalama 12 dolar kazanma fırsatı..
her pazartesi para yatırma günleri çekim limiti 6 dolar. pazar günü talep gönderiyorum param yatıyor. araştırdım dünyanın en iyi ptc sitelerinden birisi bu. sizin için hazır denenmiş bir site.

bu kazandıran site;
http://www.clixsense.com/?3887690

denediğim ve para çekiminde sorun olmayan sağlam sitelerim aşağıdaki adresimde.
diğer kazandıran sitelerim;
http://netparakazan.blogspot.com.tr
adresinden ulaşabilirsiniz.

bütün sorularınıza açığım merak ettiklerinizi yazın cevaplayayım. bana kimse yardım etmedi ama ben size yardım ederim arkadaşlar. tecrübelerimden faydalanmanızı tavsiye ederim. :)

!!!!UYARI: üye olan ve olacak olan arkadaşlar. ClixSense sisteminde task ve offers deenilen kısımlardaki görev ve anketleri doldurmazsanız kazanç elde edemezsiniz. Bilginize..!!!!
ÜYE olan arkadaşlar ve ÜYE OLACAK olan arkadaşlar offers(anket) ve taskları(görevleri) yapmanız gerek yoksa günlük kazancınız 5cent(0,05$) olur. Bunları yaparsanız günlük 3-4 dolar arasında kazanabilirsiniz.

3mart-10mart arası kazancım :)
Ekli dosyayı görüntüle 6509

ClixSense'de Task içinde youtubu ile ilgili resimli yardım..!!!

Ekli dosyayı görüntüle 6506

Ekli dosyayı görüntüle 6507

Ekli dosyayı görüntüle 6508
refsiz:clixsense.com

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni tasklar ve anketler var kaçırmayın beyler bayanlar :)

yeni anket geldi gene 1,33 dolar değerinde

yeni anket geldi gene 1,33 dolar değerinde

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu günceldir arkadaşlar....

konu güncelsir arkadaşlar gelen arkadaşlar ve gelecek olan arkadaşlar offer ve taskları yaomanız gerek yoksa günlük kazancınız 5cent olur. bunları yaparsanız günlük 3-4 dolar kazanabilirsiniz.

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel arkadaşlar dün gece 4 dolar kazandım tasklardan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5