İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket doldur kazan!

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar duymayan yoktur sanırım, yabancı ülkeler için anket doldur para kazan siteleri epeydir bu alemde mevcut. gozingsurveys de onlardan biri. paypalla ödeme seçeneği mevcut. doldurduğunuz anket başına 1$-25$ arası ödeme yapıyor.

ancak size sıksık anket gelmesini isterseniz ABD de yaşıyormuş gibi kayıt olmanız ve hesabınızdaki my profiles bölümünü doldurmanız gerek. bana aylık 100$ lık anket geliyor toplam. anketlerin süresi de 10-25 dakika arası değişiyor ama sallama cvplar verince bu süre daha da kısalıyor tabi.

kayıt olurken verdiğiniz mail adresinizin paypal hesabınızdaki mail adresiyle aynı olması gerek.

işin esas kısmına gelirsek paranızın hesabınıza gelmesi 2 ayı buluyor. ancak şöyle bir düşünürsek adsensede de hemen hemen aynı sürede para cebinize giriyor.

internette gün boyu gezinen, sağlam bi sponsor bulamayan ve sitesi olmayan arkadaşlara tavsiye ederim. burdan benim bir kazancım yok, tamamen paylaşım amacıyla yazıyorum bu mesajı. dikkat ederseniz referral linki de yok zaten.

Not: Güvenilirmi diye soracak arkadaşlar için yazıyorum. ben ödeme aldım.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yani adres olarak sallama bir amerikan adresi mi verilecek? Kontrol etmiyorlar mi adres olayini? Oyun oynayarak ta birseyler kazaniliyor sanirim ayni sitede, bunu sevdim :D (Sabaha kadar Dynomite)

G

guajira

Misafir
nasıl kontrol edebilirler ki yani. telefon no yazmayacan sonuçta. her üyenin de kapısını çalamazlarki.

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu oyun olayı nedir tam olarak? cozemedim pek.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.gozinggames.com'dan oluyor. Hesap actiktan sonra buraya gir. Hesabindaki para ile oynuyorsun sonra kazaniyorsun/kaybediyorsun.

Ben takildim feci sekilde 1 saattir oyun oynuyorum :D

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok deneyeyim bakalım ama daha hesabımızda para yokki :) 4 hafta icinde gozekecekmis oyle diyorlar.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben oyun oynuyorum sadece, parayi alman icin para yatirip uye olman gerekiyor (oyun kisminda). Ama yatirmasanda oylesine kazaniyorsun :D Yuksek bi meblag olursa (ki sanmiyorum) uye olup (min 14 kusur dolarlik uyelik var sanirim) aliriz paramizi...
Egleniyoruz kendi capimizda... :D

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne oyunu yaw. Arkadaş anket doldurmaktan bahsediyor.

Bu anket doldurma işi de baya bi trend oldu. çok sık görüyorum. ciddi ciddi para kazandığını iddia edenler var.

aşağıdaki sitede 2-3 tane anket sitesi vermişler ama kimisi anket gelmedi diyor kimiside hemen 2-3 tane geldi diyor. Sanırım herkese başka anket yolluyorlar.
www.anketdoldurparakazan.net

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nomincashout'a üye oldum bakalım.Reklamlara tıklayıp ödeme alabilecekmiyiz.

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

teknotekkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anket biraz zor bir iş ama zamanla geliri iyi bence tavsiye ederim bazıları şunu sorabilir neden kendisi yapmıyor diye ben uğraşmıyorum maleses herkese kolay gelsin bol kazançlar...

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar blogumda anket doldurarak para kazanma rehberini ücretsiz edineceğiniz gibi internetten para kazanma yolları ile ilgili çok kapsamlı bir yazıya ulaşabilirsiniz.

Bu yazı disizini okuduğunuzda sadece internetten para kazanma yollarını öğrenmiş olmakla kalmayacak bu kazanç yollarıyla ilgili tüyoları da öğrenmiş olacaksınız.

Buraya tıklayarak içerisinde en meşhur anket sitelerinin yer aldığı anket doldurarak para kazanma rehberine ulaşabilir buradan ise internetten para kazanma yolları isimli yazı dizisine ulaşabilirsiniz..

Unutmayın mutlaka size uygun bir kazanç yolu vardır!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5