İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket doldur para kazan kitabı (Ücretsiz)

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu linki indirtip kaznmak içinmi koyuyorsun yoksa gerçekten paylaşım adınamı.

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben indirdim ve bakrım.koyduğu dosyaların içinde 5 video klip var.6 tane pdf formatında kitap var ama fazla işe yarar bilgiler yok.seo kitabı, sitenizi arama motorunda nasıl yukarı çıkarabileecğinize dair bilgiler bulunuyor.diğer 4 kitap isa ingilizce.kotalı kullananlar indirmesin derim.bu dosya paylaşım adına değil kazanç adına koyulmuştu.paylaşım adına koyulsa 5 tane video klip konulmazdı ve dosya boutu arttırırmazdı.video klipleri koymasa en fazla tutacak boyut 2 veya 3 mb.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben indirdim ve bakrım.koyduğu dosyaların içinde 5 video klip var.6 tane pdf formatında kitap var ama fazla işe yarar bilgiler yok.seo kitabı, sitenizi arama motorunda nasıl yukarı çıkarabileecğinize dair bilgiler bulunuyor.diğer 4 kitap isa ingilizce.kotalı kullananlar indirmesin derim.bu dosya paylaşım adına değil kazanç adına koyulmuştu.paylaşım adına koyulsa 5 tane video klip konulmazdı ve dosya boutu arttırırmazdı.video klipleri koymasa en fazla tutacak boyut 2 veya 3 mb.

kotalı kullananlara tavsiye etmiyorum. Ama pdf dosyaları webmasterler için önemli. Dosyayı başka yerden buldum yararlı buldum paylaşıyım dedim. Bana güvenip indirenlere teşekkürler.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam güvenip indirenlere teşekür ediyorsun da sen anket doldur para kazan kitabı diyosun seo kitabı çıkıyo bide 126 mb yaptığın ayıp yani 0.01$ için yapma bunu insanların güvenini kaybettiğine değmez

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Sayın tekserkan,

2-3 mb olacak şekilde upload edip yeni link verebilirmisiniz acaba? Merak ettim seo kitabını :)

tekserkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş kusura bakma cevabını geç gördüm.ben dosyayı sildim o yüzden kyamayacağım lütfen kusuruma bakma.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Klasörde yabancı kitaplarda var. Biz sade seo olanını anlıyoruz yabancı dil bilenler daha rahat anlar .

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işe yaramaz, çok eski ve güncelliğini yitirmiş bilgiler. indirmek isteyenler boşa kürek çekmiş olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi