İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ANKET DOLDUR PARA KAZAN

gyigit71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay arkadaş yine mi anket işi. Sitemde bu işten para kazanılmayacağını,boşa zaman kaybı olduğunu yazmaktan sıkıldım artık.Ama bizim millette kolay para kazanma arzusu olduktan sonra bu anket olayı bitmeyecek gibi.Çok merak eden olursa buradan ücretsiz indirsin.

freebug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket doldurarak para kazanıldığını iddia eden herkesten şüphe duyarım.
Anket listesi falan alanların yorumlarını okumak için şurayı ziyaret edin
clickbankers.com/2012/anket-doldurarak-para-kazanilir-mi-okur-anketi.html

mhn38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni bulduğum bir sponsor firması var bu siteye üye olduktan sonra size bir affiliate linki veriyor ve siz bu linki sosyal ağlarda, sitenizde veya e mail olarak paylaşıyorsunuz linke her tekil tıkta 0,08 $ veriyor kayıt olursa 0,08+1,80 $ 1,88 $ ödüyor diyelimki günde 200 tık aldı
200x0,08=18$ ve 10 kişde üye olursa +18$ daha 36 $ oluyor
üst limit yok çalışmana bağlı günde 500 1000 1500 $ kazana bilirsin

üye olalı henüz 12 saat oldu şu an $5.72 oldu facebook hesabım banlandığı için kullanamıyorum eminim facebook tan daha fazla olur diye tahmin ediyorum
bu fırsatı değerlendirin derim
ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
BOL KAZANÇLAR

Ekleme: bu gece yarısı üye oldum şuan 15.65$ oldu paypal ve banka transferi yapıyor alt limit 200$
arkadaşım haftalık 450$ civarında alıyor ve yaklaşık 5 aydır olıyor geçen ay toplam 2340 $ aldı şiddetle tavsiye ediyorum

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anket işi biraz hezimetlidir. Biraz sabır ister ama ne kadar doğru bir işi orasını bilemem bende ürün satıyorum ama ben kullanmadım acık ve net söylüyorum zaten BLOG adresimde ürünün tanımını yapıp para o şekilde kazanamaya calısanlardanım.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben size türkçe anket gönderen bir kaç site vereyim. İyi bir profille ayda 20 ile 40 dolar arası kazanabilirsiniz. Aşağıda paylaştığım hiç bir site referanslı değildir. Hepsinden ödeme aldım. Min ödemeleri 4 Euro dan başlıyor 25 Dolara kadar çıkıyor. Tekrar yapmış oluyorum ama yakın zamanda hepsinden ödeme aldım. Vakti olan arkadaşlar değerlendirebilir.

Bol Kazançlar.

http://www.surveyhead.com

www.pollemik.com

http://www.azbuz.com

www.akampus.com

www.inquision.com

Bunlar bana yetmez daha çok kazanmak istiyorum derseniz. Yani Kazıklanmak istiyorum derseniz.

Aşağıdaki siteyi inceleyin. (Benim sitemdir)

Tüm İnternet Kazançları

gunduzbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikaye bunlar, kanıt gösterirsen ben de sana katılırım.

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın insanları kandırmayı.. Sitede yazmışlar ayda 10anket 36bin$ falan.. Madem okadar kazanılıyor 3kuruşa kitap satmaya mı tenezzül ediyorsunuz. Haa başkaları da kazansın derseniz ona kimse inanmaz..

Boş işler bunlar.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın insanları kandırmayı.. Sitede yazmışlar ayda 10anket 36bin$ falan.. Madem okadar kazanılıyor 3kuruşa kitap satmaya mı tenezzül ediyorsunuz. Haa başkaları da kazansın derseniz ona kimse inanmaz..

Boş işler bunlar.

Valla direk burda yazdım. Kazıklanmak istiyorum derseniz bakın dedim. Malesefki anket kitapları halen en çok satanlar listesinde. Bende bu paydan payımı azda olsa alıyorum. Tamamen yalan dolan işi. Sanki bana söylemişin gibi geldi ama yazıyı dikkatli okursan satış amacım olmadığı ortada.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikaye bunlar, kanıt gösterirsen ben de sana katılırım.

Kitabın hiç bir kanıtı yok. Ben sadece Türkiyede iş yapanları yukarıda yazdım. O yazdığım dört beş site ödeme yapıyor. Hepsinden de aldım. Kitap için kazıklanmak isteyenler baksın diyede not düştüm. O açık olarak yazdığım sitelerden hiç biri referasn linki değil. İspat durumum yok ama madem istiyorsun mail adresini verirsen yeni aldığım son iki ödemenin paypal bildirimlerini gönderirim.

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu anket olayına başlamayı ciddi ciddi bi aralar düşündüm fakat vazgeçtim, iyi gelir elde edilemiyor sanırım

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben blogumda detaylı acıklama yaptım anket işiyle ilgili ve bir de ürün tanıttım belki ilgilenirsiniz BLOGUM

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne anketmiş arkadaş ya anket işi kazandırmaz diye herkes her yerde yazıyor ama hala en çok satılan ürünler arasında anket listeleri var hepsi yalan dolan hepsi birbirinin kopyası bu anketlerden para kazandım diyen bir kişi görmedim daha ama hala inanıp alanlar var bunu her yerde duyurmak lazım boşuna kimse para harcamasın artık bu boş işlere..

Parayı Değil Para Kazanmayı Sevin!!

meceng

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket doldurma işini daha önce denemedim.gerçekten işe bu işe girilirmi?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

gyigit71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5