İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldurarak Para Kazan

rosalie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket Bankası Güncel Anket Şirketlerinin sitelerine kayıt olup hemen kazanmaya başlarsınız. Profil bilgilerinizi doldurdunuz diye anket sitesindeki hesabınıza biraz (1-10$ arasında) para koyarlar. Bir anket en az 10 dakika en çok yarım saat sürer. Hemen bitrdiğiniz anketten para kazanırsınız ve hesabınızda birikerek ödeme limitine ulaştığınız vakit ister banka hesabınıza ya da adresinize çek olarak isteyebilirsiniz

linki pm atarmısınız? çünkü anket bankasında bi kitap satın alın diyor. sizin dediğinz gibi bir üye olma yeri bile bulamadım?...

nettenkazananvarmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İnternetten Gerçekten para kazanmak istiyorsanız Bunun En etkili yolu Affiliate Marketing yani satış ortaklığıdır. Bu sistem ile ürünlerini satan sayısız firmalar var ve bundan bi dünya para kazanıyorlar. İnternette normal hayattan satış potansiyeli (Pazar payı) çok daha geniş olduğu için herkez bu sistemi kullanıyor. İnternetten Affiliate Marketing ile para kazanmayı Öğreten Eğitim Kitleri hakkında daha geniş bilgiyi http://www.nettenkazananvarmi.com
Adresinden temin edebilirsiniz ve Kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapan ve anket gönderen sitelere mail daveti almak isteyen olursa pm ile ulaşabilir bana... bir çok anket sitesine kayıt olup anket bekledim, bazıları hiç yollamadı.. bazılarından ise ciddi ödemeler aldım..

nettenkazananvarmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İnternetten Gerçekten para kazanmak istiyorsanız Bunun birden fazla yöntemleri vardır. İlla şunu yaparsan İnternetten para kazanırsın şunu yaparsan para kazanamazsın diye bir şey yok olay sizde bitiyor. Öncelikle Hangi Yöntem / Yöntemlerle para kazanmak istediğinizi belirledikten sonra bunun için gerekli eğitimi almak bu husus da daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız imza kısmındaki Web sayfasına göz atmanızı öneririm. Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5