İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anket Doldurarak Para Kazandığını İdda Edenler

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar bugün sitelere baktığımızda bieçok yerde karşımıza çıkan bir aldatmacayla karşı karşıyayız.Anket Doldurarak Para Kazandığını İdda Edenler var, peki kazanılıyorsa nerde ödeme kanıtı ? anket listesi kitaplarının sitelerinde bile yok ödeme kanıtı neden ? çünkü bahsettikleri kadar kazanılmıyorda ondan.

İnternette para kazanma siteleriyle ilgilenmeye başladığım günden beri bir Anket doldurma sevdasıdır aldı başını gitti.O zamanlarda inanmamıştım hala’da inanmıyorum ve idda ediyorum,Anket sitelerinden düzenli olarak yüksekte demiyorum orta bir ödeme alan varsa gelsin yanıma kazandığının iki katını ben verecem.Yıllardır Anket doldur para kazan yalanı ile çok kişiyi mağdur ettiler,malesef bir çok site bu sahtekarlığa körük tuttu gelin biz el birliği ile bu aldatmacaya karşı birlikte hareket edelim.Çevrenizdekiler yada siz anket kitabı almayı düşünüyorsanız aklınızdan çıkarın derim.saygılar...

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Haklsın ama eksik.Bu işlerden para kazananlar kazanc ekranlarını gösterek kadar ham değil.
survey income kit ile iyi paralar kazanan bir kaç kişi tanıyorum.Bilgi içim,http://anketlistesi.us/

E

Erturk

Misafir
Internetten para kazanma konusunda soyleyebileceğim ve önerebileceğim tek şey:

"Bu platformda para kazanmak için sadece en iyi bildiğiniz şeyi yapın. Hiçkimse emek harcamadan kolay yoldan birşeyler kazanamaz. Zamanınızı bu tip şeylere değil, kendinizi geliştirip kazanç sağlayabileceğiniz şeylere harcayın."

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bunu daha önceden yüzlerce kez konuşmuştuk zaten. Amerika, Kanada veya İngiltere de yaşamıyorsanız anketten hiçbir şekilde para kazanamazsınız. Ha 6 ayda 3 dolar kazanırsınız o kadar.

Millet kitap satıp bilmeyen cahilleri kandırıyor. Ayda 5000 dolar falan vaadediyolar. O işten ayda 5000 dolar kazanmanın tek yolu üstte yazdığım 3 ülkeden birinde yaşamaktır ama bunu kitabı satarken söylemiyolar bizim insanımızda ne 5000 dolarmı alayım kitabı o kadar kazanamasamda en az 1000 dolar alırım her ay diyor. Anket sitelerinden öyle şap diye her ay 5000 dolar kazanılsa adam kitap satmakla kafa yormaz aldığı 5000 dolarları havai adalarında kızlarla yerdi.

Geçen aylarda şöyle bir yazı yazmıştım:
http://www.gokhanblog.com/2011/03/anket-doldur-para-kazan-yalani.html

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu daha önceden yüzlerce kez konuşmuştuk zaten. Amerika, Kanada veya İngiltere de yaşamıyorsanız anketten hiçbir şekilde para kazanamazsınız. Ha 6 ayda 3 dolar kazanırsınız o kadar.

Millet kitap satıp bilmeyen cahilleri kandırıyor. Ayda 5000 dolar falan vaadediyolar. O işten ayda 5000 dolar kazanmanın tek yolu üstte yazdığım 3 ülkeden birinde yaşamaktır ama bunu kitabı satarken söylemiyolar bizim insanımızda ne 5000 dolarmı alayım kitabı o kadar kazanamasamda en az 1000 dolar alırım her ay diyor. Anket sitelerinden öyle şap diye her ay 5000 dolar kazanılsa adam kitap satmakla kafa yormaz aldığı 5000 dolarları havai adalarında kızlarla yerdi.

Geçen aylarda şöyle bir yazı yazmıştım:
http://www.gokhanblog.com/2011/03/anket-doldur-para-kazan-yalani.html

illa orada yaşamanıza gerek yok. adres olarak New York yazarsınız ve bir takım işlemleri daha yaparsanız, ığdır'da oturup ta en az amerikalılar kadar kazanabilirsiniz. yeter ki işin inceliklerini bilin.

ynsmr19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunca zamandır internetten araştırdıklarıma dayanarak anket doldurarak para kazanmanın bir dolandırıcılık olduğuna inanıyorum. internetten para kazanmanın benim açımdan bir çok yolu var ve bu yolların bir kısmı birbiriylebağlantılı. Parası olanlar için online yatırım bir seçenek olabilir, olmayanlar için satış ortaklığı ve ya bir website ve blog kurmak mantıklı sistemlerdir. konular hakkında detaylı bilgiyi benimde öğrendiğim şu kaynaktan bulabilirsiniz.

yurekdevleti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben anket sitesinden ödeme aldım. Ha öyle aman aman bi ödeme gelmiyo.. ama örnek olarak caps leri sunuyorum.

cm8ndarejatxojbtd.gif

cm8ne2joq659gj72p.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5