İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

anket ve toplu mail scriptleri lazım

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekmediğim kurup denemediğim anket kalmadı hep bi sorunlar çıktı çekirdek bağımlısı oldum sinirden. istediğim anketi yazıyorum bunun gibi bişeler gören duyan elinde olan varsa lütfen paylaşsın benimle.

anketler girebilmeliyim (txt dosyasına bile girerim hiç farketmez)
bu anketleri random şekilde include ettiğim sayfada göstermeli
cookiesi olmalı (atıyorum 5 gün mesela) ki bi kişi aynı anketi tıklama delisi etmesin
oy verilip submite tıklandığında da o sayfa refreshlensin yani istediğim sayfaya gitsin mesela ben bu anketi indexime koyucam oy verince oy kaydedilip aynen anasayfaya dönüversin kişi.

ikinci aramaktan telef olduğum script de toplu mail gönderme scripti. bi tane kullandığım var yani haberlistesi scriptimin içindeki mail gönderme scriptinden bahsediyorum. ama o da html göndermiyor. istiyorum ki içine resim koyim ne bilim link koyim siteye şu eklendi diyim şu sayfadan ulaşın diyim vs. bu scripti burda vermek istemeyebilirsiniz doğal olarak spam niyetiyle alabilecek kişiler olabilir ama bana haber listem için lazım.

bu iki script acil aranmaktadır..

php olacaklar tabi.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hım acil demek kan grubu kaç :) msn adresim profilmde vardı sanırım beklerim :p

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Millet toplu mailden bıkmış bu toplu mail scripti istiyor..
pembekedi.. seni ve senin gibi toplu mail gönderenleri şiddetle kınıyorum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Olabilir.. Ama olmayabilirse ben şimdiden kınayım dedim.. Nasreddin hoca hesabı :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
pembekediyi çok iyi tanımıyorum ama spam amacıyla olduğunu sanmıyorum. bir mailliste kaydolurken zaten başta sorarlar ziyaretçiye bu kuralları kabul ediyor musun diye.

örneğin hiç bir sitenize yapmadınız mı "yeniliklerden haberdar et" gibi özellikler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5