İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Anketlere katılarak para kazanın!!!

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten para kazanma işi ile ilgili olmam sebebiyle "hangi yolla daha çok para kazanabilirim?" diye sordum kendi kendime ve cevap anketler oldu ve anketlerden para kazandırmak için tasarlanmış birkaç siteyi sizinle paylaşmak istedim. Araştırmalarıma göre bulduğum en iyi 3 siteyi sizlerle paylaşıyorum.

Evet sanırım anket siteleri arasında en iyisi diyebilirim. üye olduğunuz zaman 6 dolarlık bir hoşgeldin anketi sunuyorlar size ve doldurduğunuz anket başına 1-25 dolar arası değişen bir miktar alıyorsunuz.Üyelik ücretsizdir.Birçok yerde bu sitenin bir kurmaca olduğu söylenir fakat ben ödememi aldım.

Doldurduğunuz anketler için 30-100 puan alıyorsunuz. 100.000 puanınız olduğu zaman puanlarınızı 100 dolar olarak paraya çevirebiliyorsunuz.

Kaynak : bildirgec

refsiz link : http://www.awsurveys.com/HomeMain.cfm

Refli linkim : http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=yujibey

refimden üye olursanız sevinirim. teşekkürler..

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refimden üye olursanız 75 doları tamalamış olacağım o zaman ödeme yapıp yapmadığını anlayabiliriz.

ama yazıyı yazan arkadaşda aldığını söylüyor. bizde test edelim..

siteye ilk üye olduğunuzda zaten 27 usd gibi bir para kazanıyorsunuz. minimum ödeme 75 usd. 7 ila 10 gün de bir anketler çıkartıyormuş..

şuan benim 35 usd dem oldu refimden üye olan arkadaşlara da teşekkür ederim.

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=yujibey

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hıc ugrasma aclarninc boyle bır sırket oldugundan dahı suphelıyım

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75 doları tamamladım ödeme bekliyorum şuan artık.
paypal ile ödeme istedim 25 dolar kesinti yapacakmış
beklemedeyim ödeme alırsam ıslık çalarım

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorum bunu üye olmuştum ertesi gün üyeliğimi sildiler şifrem yanlış falan filan şifreyi geri istedim gelmedi mailime bozuk iş bu :)

mikropedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 75 usd yi tamamlamaya çalışıyordum bakalım sen alırsan bizde devam ederiz

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bugüne kadar hangisi ödedi ki!
koskocca dünyada 12dailypro gibi bir surf sitesi geldi onuda fbi kapadı:D

S

swatgold

Misafir
denedim ama :S

arkadaşlar ben bu sistemi denedim.75 $ olması için kendim üye yaptım.
sonuç olarak ;sadece mail geldi :D aynı ip, kullanılmayan mail adresleri vs. sıralamış.
benim hatam 75 $ 2 saatte yapmamdı.:p

şimdi gene deniyorum.hergün 2 üye yapaıyorum kendime .bu hafta doluyor.

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
We have processed and Denied your payment of $50. Your Account has been flagged for fraudulent activities.

This could be for any of the following reasons:

- Same IP Address (All of your referrals signed up from the same computer)

- Low or no Survey taking ratio (If your referrals didn't do anything once signed up)

- Promoting A.W.Surveys in a way that violates our T.O.S.

- Other Fraudulent Activity detections we have in place

Please Open a Ticket with us if you believe your account has been flagged incorrectly. Do not reply to this E-Mail.

Thank you,
A.W.Surveys

bana da böyle bir mail geldi ne diyor acaba?

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz işleme tabi tuttuk, ve, senin ödemeni $ 50'in inkar ettik. Senin hesabın, sahtekar için hareketlilikler süslendi.

Bu kadar, için takip edenin herhangi birisi sebepler olabilirdi:

-Aynı (Hepsi senin referralsın, aynıdan bilgisayarı imzayı attı) adresin olduğu IP- alçak veya orana (Eğer senin referralsın yapmasaydı, bir defa herhangi bir şey imzayı attı)ı alırken -A.W.'i terfi ettirmek, bizim T.O.S.mizi bozan bir yola bakar- diğer sahtekarı hiçbir inceleme bizim içeride yer, bizle bir bileti lütfen açtığımız bulmaların olduğu hareketlilik, eğer sen inanırsan, senin hesabın, yanlış olarak süslendi. Buna e-postayı cevaplama.

Sana teşekkür ederim, A.W. bakar

diyorki sen bir sahtekarsın :). şaka bi yana ödeme alamayacakmışsın gibi duruyor...[ Your Account has been flagged for fraudulent activities.]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5